Skocz do zawartości
qba25

Windows xp problem

Rekomendowane odpowiedzi

witam , kolega ma problem z win xp tzn zniknelo mu konto administratora ktore jest teraz widoczne tylko w trybie awaryjnym , jak je przywrocic , jak wlacza kompa to go nie widac wogole , prosze piszcie jak to zrobic najlatwiej bo nie kumamy za bardzo o co chodzi :) dzieki

ps , problem pojawil sie jak chcial ustawic haslo dla systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie siedziałem na XP, ale nie można założyć drugiego konta ? też z prawami admina ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ServicePack schował to konto - jak nie ma hasła do swojego konta to nawet nie zauważy ile jest profili. Do konta można dostać się błyskawicznie skrótem Win + L - wylogowujesz sięi masz możliwość przełączenia między kontami... a swoją drogą XP czas najwyższy już zmienić na co najmniej Win7


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś w wierszu poleceń: net user administrator /active: yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze win xp to przezytek ale on go po prostu lubi :) ja od dawna go namawiam na win 7 ale nie chce , mam prosbe , znam sie na wielu rzeczach ale nie na kompie czy mozecie napisac dokladnie w co mam kliknac i w jakiej kolejnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze post pod postem ale widze ze wszyscy informatyce ogladaja mecz :( jesli ktos cos bedzie iwedzial to piszcie ok , dzienks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyloguj się do pozycji wyboru użytkownika następnie 2 razy klepnij CTRL+ALT+DEL i zaloguj się na ukryte konto o nazwie Administrator bez hasła

Ja nie polecił bym 7 na starszym kompie bo po prostu będzie mulić. Ale jeśli komp nowszy 64bitowy to polecam 8 która jest o wiele stabilniejsza od 7 x64

Edytowane przez golob1210 (wyświetl historię edycji)

2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sprobujemy tak :) mam nadzieje ze pomoze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.