Skocz do zawartości
Macc

Pytanie do właścieieli odpieniacza Aquamedik Turboflotor 1000 Multi SL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem używanego odpieniacza Aquamedik Turboflotor 1000 Multi SL na pompie Aqua Medic Ocean runner PH2500 do mojego pierwszego akwarium . Problem polega na tym iż w odpieniaczu brakuje tzw. gwizdków i z tego co widzę tłumika .

Proszę o informację czy coś z tym można zrobić - dorobić :) ? Właścieciel twierdzi że odpieniacz funkcjonuje bez problemu , a pompa jest nowa .

Nie wiem czy warto się w to pakować , dołączam zdjęcie może jeszcze coś wypatrzycie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działał i bez "gwizdków" a tłumik łatwo jest zrobić samemu,znajdziesz schemat w necie bez problemu.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do jakiego akwarium chcesz go kupić i ile musisz zapłacić za ten odpieniacz.

akwarium 225 l , cena 350 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniak, będzie działał bez gwizdków z tym że go nie wyregulujesz sucha -mokra piana, ale jeden z otworów wylotowych odpieniacza możesz spokojnie zaślepić (łatwiej w tedy go wyregulować), a w drugi otwór od góry (miejsce na gwizdek) wstaw kawałek rurki ściętej pod kątem 45st - będziesz tym mógł regulować sobie przepływ tym samym ustawisz suchą -mokrą piane.

Edytowane przez azja-83 (wyświetl historię edycji)

.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny kurzy sie w mojej szopie, szczerze przeszkadza mi, brakuje uszczelki przy mocowaniu kubka. Mam wersje z boksem na biobale, pompy nie ma, jesli kogos nie przeraza koszt przesylki z UK to oddam za naprawde groszowe sprawy


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało sie pakuj


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.