Skocz do zawartości
pa_blo

Żużel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Są to fani żużla ?

Ja osobiście kibicuje tarnowowi ale co myśicie o dzisiejszym finale z ZG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Są to fani żużla ?

Ja osobiście kibicuje tarnowowi ale co myśicie o dzisiejszym finale z ZG ?

Absolutnie żenująca sytuacja. Za taki numer to powinna być degradacja do II ligi, żeby już nigdy nikomu cos takiego nie przyszło nawet na myśl.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem,że polska piłka to żenada, a tu taki cyrk w niby najlepszej lidze świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak słów


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpina Kpina i jeszcze raz Kpina czekałem na ten finał by zobaczyć jak FZG jedzie po Mistrza i jestem rozczarowany jak nie wiem, dlamnie degradacja klubu do najniższej klasy rozgrywkowej i kary finansowe ogromne.,


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kibicuję żadnej z drużyn żużlowych, lecz grand- prix na C+ oglądam od łuuu 7-8 lat albo ponad. Dla mnie to jest gorzej niż korupcja, gorzej niż polecenie kogoś tam dla "Nelsinio Piketa" aby się rozbił żeby Alonso wygrał w Singapurze, gorzej niż doping, szprycowanie, gorzej niż wszystko co niechlubne dla sportu, chociaż żużel to raczej widowisko. Ci ludzie chyba nie wiedzą co to honor, nasi przodkowie się naparzali z kim popadnie a tu nie, motorków nie brudzimy.

Nie przyznawać medali, dać absurdalną karę, w sezonie minus ileś-tam punktów, zakaz wykonywania przez trenera zawodu na 25 lat.

Z drugiej strony jak miałbym oglądać Miedzińskiego jak kogoś znów wciska w płot to nawet dobrze że tak się skończyło.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Apator powinien niestety pelecieć do II ligi za to ale pewnie się tak nie stanie bo prezes EE zrobi wszystko aby najbogatszemu było jak najlepiej.

Szkoda kibiców z ZG bo sam byłem w częstochowie i mecz był niesamowity do 15 biegu i liczyłem, że w ZG będzie podobnie a tu kapa!

Niestety ludzie biznesu nie mają litości dla tej świetniej dyscpicliny, która IMHO powinna być właśnie sportem narodowym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za chwile oberwę ale napiszę :) Wczoraj już wiedziałem że tak będzie, proszę na chłodno zastanówcie się kto miał jechać ? mieli zapodać 3 łokosów ? Myślę że to było trochę złośliwe we strony włodarzy Unibaksu - ale czy prowokacją do tego nie była sprawa z biletami dla Unibaksu ? Stwierdzenie przez gospodarzy zarobimy więcej jak sprzedamy naszym bilety ? Niestety właściciel klubu jest jaki jest - zawodnicy chcieli jechać i dlaczego oni mają być ukarani za taką a nie inną decyzję właściciela ? Jeżeli gospodarze chcieli by napawać się wygraną z juniorami i dwoma zawodnikami - sorry. Może to co się stało da do myślenia tym na samej górze - tak jak Kasprzak dziś powiedział powinna być możliwość zaproszenia na gościnne występy innego zawodnika i wówczas nie było by takich jaj. Za tą scenę i rozgrywki z biletami - też bym tak zrobił. Co do medali - zgadzam się nie powinni dostać.

Edytowane przez Tom_Killer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście liczyłem, że jednak włókniarz się do stanie się do finału, do tego np. sparta ? a może stal gorzów ?

Z całym szacunkiem ale dla mnie osobiście magia falubazu nie działa a prezes extraligi, który co może ciągnie apator na siłę jest słabe.

Fajnie, że dziś znów Gdańsk dołączył do tego elitarnego grona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Częstochowa biła się z Unibaxem po czerwonej kartce dla Szombierskiego i gdyby w ostatnim biegu Holcie nie zepsuł się motorek to Unibax by odpadł. To się nazywa poświęcenie. Widać w Częstochowie jest większa przychylność sił wyższych niż w Toruniu, albo inaczej - w Toruniu przykładem ojca dyrektora liczą kasę, na czym lepiej wyjdą - jedziemy płacimy zawodnikom, nie jedziemy- nie płacimy.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cały ten wielki sport to porażka. Przestałem kibicować komukolwiek na początku lat 90. Przecież dla 95% zawodników liczy się tylko kasa a z pasją do jakiejś dziedziny może z 5%. Czyli ,,Piłkarski poker" wszędzie i co gorsza już nie tylko w naszym kraju.


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze stadionu

Żenada wstyd zwykłe kur......

Jak apator jechał z Częstochową bez Emila

To nie płakali

Cały rok człowiek czekał na taki mecz

Ale majater jest

Falubaz złoto

Zastal złoto

Nie jest źle ja na 135000 ludzi

Hej hej falubaz :)

Ps. Czestochowa powinna być w finale

Edytowane przez Skala (wyświetl historię edycji)

Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pa-blo jak magia falubazu nie działa to zapraszam w przyszłym sezonie na stadion . Nie ma słów to co dzisiaj zrobił właścicieciel Unibaxu gostek zastosował cios poniżej pasa. Na zachodzie bez zmiany FALUBAZ PANY.


160x60x60; pompa obiegowa AM2500; SUMP 80 litrów; oświetlenie 2 x HQI 150 + aktynika; cyrkulacja 3 pompy 12000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak apator jechał z Częstochową bez Emila

To nie płakali

Ale zobacz że Unibaks miał jechać bez 2 kluczowych zawodników (a nie jednego), rozumiem Twoje rozczarowanie i wkurzenie, patrząc ze strony właściciela który prawie zawał dostał w walce o wejście do finału, mając w zapleczu pulczyńskich i dwóch innych niedorajdów którzy na wyjazdach mają same 0 - każdy by się wkurzył. Dodatowo myślę że sprawa z biletami - ale to pisałem wyżej.

Tak nawiasem mówiąc, mówi się że Pan K doprowadził do likwidacji kilka firm toruńskich w tym największą Elane, niestety był złem koniecznym dla utrzymania tego sportu w Toruniu. Pewnie teraz będą wieszali psy na Panu K i kto wie czy nie wycofa się ze sponsorowania - my pewnie zyskamy duży pchli tark ze stadionu i niestety ucierpią na tym najwięcej zawodnicy i kibice - takie prawo mającego pieniądze.

Edytowane przez Tom_Killer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wczoraj miał dzwon Tomek to można się było spodziewać, że nie pojedzie już wtedy powinni dzwonić z Torunia do ZG czy by nie można tego przełożyć.

Z drugiej jednak strony Tomek może szybko nie wrócić i wtedy co dalej ? finał w 2014 ? trochę bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwonili bo to nic by nie zmieniło, po prostu miała być afera i jest. Czekam tylko na info czy Pan K ma na pieńku z kimś z miasta i chciał jeszcze komuś zrobić psikusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie usprawiedliwia Unibaksu.

Wszystkim broniącym pana K. i mówiącym o „fair play” przypominam sytuację z półfinałów z zeszłego roku – pamiętacie 5 minutowe spóźnienie Grega Hancocka oraz żądanie walkowera i odmowę jazdy przez Unibaks (pomimo, że Greg był już na stadionie). Wyobraźmy sobie sytuację, że to Jarek miał kontuzję (odpukać), Unibaks ma mecz u siebie, kibice czekają, a ZG o 14.30 w dniu meczu prosi Unibaks o przełożenie meczu. Ciekawe jak zachowałby się Unibaks w takiej sytuacji w kontekście zeszłorocznych półfinałów… . O kontrowersjach z drogą Unibaksu do tegoroczego finału nie ma już nawet co wspominać.

Żaden Klub się jeszcze tak nie skompromitował, a postępowanie władz Unibaksu jest poniżej wszelkiej krytyki i na tym poprzestanę (bo gdybym miał dodać coś więcej, nie przeszłoby to przez moderatorów ;) ).

Powiem tylko tyle, że wg mnie więcej powodów do dumy mają Kibice spadkowiczów z Bydgoszczy, Gniezna czy nawet z Rzeszowa, niż srebrnych medalistów z Torunia (którym to Kibicom szczerze współczuję).

Swoją drogą wielkie brawa dla Czewy i Sparty za ten sezon.

Fajnie, że dziś znów Gdańsk dołączył do tego elitarnego grona.

Bardzo fajnie. Stadion był pełen po brzegi, atmosfera super, Dawid i Marcel pokazali się na koniec z dobrej strony. Szkoda tylko, że GKM nie nawiązał walki (bo wynik 59:31 nie odzwierciedla przewagi, jaką miał GKS – nominowane bez Thomasa i Mroczki, a w 15 biegu pojechało od nas 2 juniorów).

Teraz tylko uregulować długi, dostać licencję i zbudować budżet i skład na 8 zespołową e-ligę bez ksm…

Ps. Dużo zdrowia dla Tomka G.

Pozdrawiam,

Dominik

Edytowane przez Dominik.kdp (wyświetl historię edycji)

>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dając walkowera Unibax zdobędzie złoto ?

Ale ciekawie się zapowiada. Czy ZG przez tydzień zdążyła się nacieszyć złotem o które będzie musiała powalczyć

lub oddać za walkowera ?

Wiem jedno KASA KASA i jeszcze raz KASA robi swoje, myślę że gdyby nie pewna informacja o braku podpisów to Unibax by pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dając walkowera Unibax zdobędzie złoto ?

Ale ciekawie się zapowiada. Czy ZG przez tydzień zdążyła się nacieszyć złotem o które będzie musiała powalczyć

lub oddać za walkowera ?

Wiem jedno KASA KASA i jeszcze raz KASA robi swoje, myślę że gdyby nie pewna informacja o braku podpisów to Unibax by pojechał.

Nie jestem na bieżąco możesz to rozwinąć?


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Żaden z zawodników z ZG nie złóżył swojego podpisu na karcie zgłoszenia do zawodów a taki jest wymóg. Apator złożył pismo do ligi o zakończenie spotkania podwójnym walkowerem. Znam prezesa Unibaksu ( firmy ) i z jego relacji wynika że pan K nie bardzo przepada za Senatorem, mieli na pieńku od povzątku sezonu ( sprawy transferowe ) i po upadku Goloba pan K dostał stosownego SMS od senatora. Dziecinne rozgrywki ale kto im zabroni. Cała sytuacja, która teraz ma mniejsce ma na celu pokazania dziadostwa, które siedzi w lidze. Każda, nawet dotkliwa kara finansowa spłynie po K i nawet tego nie odczuje. Zarząd zachował się bardzo nieprzyzwoicie podejmując taką a nie inną decyzję. Zawodnicy byli gotowi do jazdy ale dostali zakaz od pracodawcy.

Może cała ta sytuacja wyjdzie na dobre dla całej ligi, większy w niej burdel niż w PZPN.

KOLEGO SKALA nie życzę sobię ażebyś nazywał mnie Torunianina zwykła KUR**.

Pozdrawiam.

Edytowane przez michalfa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to się kręci w całym sporcie. Władze klubu X lecą w ch..murach, Y się cieszą a jedni kibice z drugimi się przekrzykują kto jest bardziej "Tere - fere"


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to "świetnie" kompromitacji ciąg dalszy:(

Powiem szczerze że w lidze jestem za Tarnowem i Unibaxem (nie mam jednej drużyny) taki kaprys. Boli tylko fakt, że drużyna była gotowa jeździć a ludzie( właściciel) którzy nie powinni mieć nic wspólnego z sportem robią wstyd na cały świat.

Nie zgadzam się też, że po takim wstydzie Unibax powinien być wywalony do innej ligi. Unibax to klub z tradycjami i czemu ma cierpieć za grzechy właściciela. Moim zdaniem właściciel Torunian powinien dostać dotkliwe kary łącznie z zakazem kierowania sportowymi drużynami :p (takie moje kaprcho ) :)

P.S.

Wybiera się ktoś na Grand Prix do Torunia? Ja mam dwa bilety i będę mimo wszystko :)

Edytowane przez Kaktus (wyświetl historię edycji)

5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kibucuje zadnej z druzyn jakos szczegolnie. Mieszkam w Toruniu. Na speedway chodze od 1990 roku gdzie pierwszy raz tata zabral mnie na zuzel do Bydgoszczy, to byl chyba jakis final interkontynentalny czy cos, mlody Tomek Gollob, Cox, Tommy Knudsen, Hans Nielsen... i jakos Bydgoszcz najblizsza mojemu sercu, mimo ze do Pily tez jezdzilem. Do rzeczy...

To co sie stalo z finalem to jest jakas masakra. Absolutnie do mnie nie przemawia zaden z argumentow Unibaxu, to ze braklo Golloba itd. Czestochowie tez braklo Emila, notabene zalatwil go Miedziak i co tez trzeba bylo odgwizdac walkower? Wczesniej Jonsson w ZG, kazdy klub mial problemy ale jakos jechali. Smieszne jest to ze Golloba kibice z Torunia nie chcieli a teraz placza bo bez Golloba nke mozna bylo jechac!? No to jak to jest? Poodwolywac polowe meczy EE bo kontuzja? I co bedziemy czekac na powrot liderow do kwietnia i final w maju 2014? No bez jaj. A jakie kary? Napewno kara dla Karkosika bo to tylko jego wina, ten ktory budujac dream team chcial sobie kupic medal i nie wyszlo to wiec stwierdzil ze jak nie on to nikt, zabra7l zabawki i papa. Mysle ze degradacja nie jest najszczesliwsza decyzja bo to nie zawodnicy sa winni, oni chcieli jechac i mimo ze Unibaxu nie trawie (smieszy mnie dopingowanie Apatorowi - tego tworu juz dawno nie ma, jest Unibax, ktory jest sponsorem glownym, Apator byl, spoko ale czas minal a Panu Karkosikowi moze byc przykro jak sie skanduje cos innego niz by chcial :) - degradacja na moje to za duzo. Ujemne punkty, odebranie medalu, odszkodowanie tak... Karkosik po kieszeni i tyle. Szkoda ze nie ma zapisow uniemozliwiajacych takie akcje... teraz jeszcze Torun szuka kruczkow bo podpisow brak. Jasne, nie jechali a dajmy im zloto, zenada, brak honoru. A podpisy sa, tylko trzeba posluchac dwoch stron. Swoja droga gdyby jednak final powtorzyli czy odwolali (wiadomo kto rzadzi EE wiec decyzja moze byc kazda) to nadal nie ma Golloba i Krisa. I co z tym?

Edytowane przez michu23 (wyświetl historię edycji)

120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Cox...
O tak, pamiętam tego gościa. W 93 r. w barwach Wybrzeża Marvyn Cox zakończył sezon ze średnią punktową 3,00 (co oznacza że w ciągu całego sezonu żaden z przeciwników w żadnym wyścigu nie przyjechał do mety przed nim). Mimo, iż była to druga klasa rozgrywkowa (na dzisiaj I liga), to i tak jest to wyczyn wg mnie niepowtarzalny.

>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z zawodników z ZG nie złóżył swojego podpisu na karcie zgłoszenia do zawodów a taki jest wymóg. Apator złożył pismo do ligi o zakończenie spotkania podwójnym walkowerem. Znam prezesa Unibaksu ( firmy ) i z jego relacji wynika że pan K nie bardzo przepada za Senatorem, mieli na pieńku od povzątku sezonu ( sprawy transferowe ) i po upadku Goloba pan K dostał stosownego SMS od senatora. Dziecinne rozgrywki ale kto im zabroni. Cała sytuacja, która teraz ma mniejsce ma na celu pokazania dziadostwa, które siedzi w lidze. Każda, nawet dotkliwa kara finansowa spłynie po K i nawet tego nie odczuje. Zarząd zachował się bardzo nieprzyzwoicie podejmując taką a nie inną decyzję. Zawodnicy byli gotowi do jazdy ale dostali zakaz od pracodawcy.

Może cała ta sytuacja wyjdzie na dobre dla całej ligi, większy w niej burdel niż w PZPN.

KOLEGO SKALA nie życzę sobię ażebyś nazywał mnie Torunianina zwykła KUR**.

Pozdrawiam.

Nie kur...... Ale zwykle kure.... Odnośnie sytuacji a nie ludzi

Nie obrażam nikogo

Mam szacynek dla prawdziwych Krzyżaków

Pozdrowienia i do zobaczenia na kibicowskim szkaku


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.