Skocz do zawartości
bezyn

Moja pierwsza solniczka 25L [Radom]

Rekomendowane odpowiedzi

A moze obcegi w reke (lub mlotek i dluto) i polamac nalesnika na kawalki z grzybami ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczepiłem dziś dwa grzybki. Odeszły razem z algą wapienną na której były......

I tu moje zaskoczenie pod algą znajdowały sie dwa wężowidła, a dokładnie w otworze pomiędzy algą i skałą.

Tylko, że tam jeszcze było coś w rodzaju kropli sylikonu w koloże jasno żółtawym lekko mlecznym, najpierw pomyślałem o kokonie. Może to właśnie z niego wyszły te wężowidła.I w ten sposób doszedłem do wniosku że nie ruszam nic jak miało tak być wiec niech tak będzie. Natomiast grzyby niech same przejdą na skałke obok. POCZEKAM. A po za tym z źoną doszliśmy do fajnego wniosku, mianowicie zakładamy w nie długim czasie 112l i wkładamy do nigo najpierw 1 bryłke żywej skały, jak wyjdzie wszystko co może być to kupujemy kolejną aż do momę jak będzie wystarczająco skałki na solidną rafke. Jak narazie siedzimy z lupą i tylko jedno woła drugie "CHOĆ ZOBACZ I A CO TO" normalnie szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też widzę, że zaczynasz mniej więcej tak samo ;) trzymam kciuki. Mam nadzieję, że razem będziemy chłonąć wiedzę i doświadczenia tak, żeby osiągnąć pułap tych co są tutaj uważani jako mentorzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezyn - jak cos to zapraszam po discosomy :D Powitac kolejnego posolonego w Radomiu :D


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam szkiełko się kręci?? :)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.