Skocz do zawartości
robi

Co to znaczy ,jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle abstrakcyjne posty Robiego...

Przez ten czas co mnie nie bylo,nic sie nie zmienilo...Nawet rym sie znalazl...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iceberg! a gdzies Ty byl jak cie nie bylo? :) tesknilismy za trzema kropkamomm :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi,duzo mostow nad woda przeplynelo...Bylem zajety i zlikwidowalem akwarium,ale nie moge spac bez dzwieku skimera,ale teraz sie ostro biore ,inaczej mowiac,biore byka za rogi...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uk jest taka stronka coral farm wszystko z Propagacji sprzedawca sie mi kiedyś pochwalił,ze sprzedaje 1k szczepek na miesiąc.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że chodzi tu o piękne acropory z tematu

"akwarium Krzysztofa Tryca "

kurcze dokladnie o tym samym pomyslalem :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wy naprawdę nie widzicie czyja to reklama ? (sory, nie mogłam się powstrzymać) Oprócz tego, że jest fajna i że coś się dzieje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi, jak Ci cywilizacja nie pasuje to pobiegaj po lesie, pobaw się z kotem, nakarm rybki ale proszę, nie zakładaj bzdurnych tematów z których nic a nic nie wynika :)

zielony z całym szacunkiem pragnę przypomnieć że to off-topik który ma rozbieżne treści może dla ciebie bzdurny - nie czytaj ,dla innych nie np robiego.Teksty w w stylu pobaw się kotem też nie zasługują na szczególne oklaski i nie podnoszą w żaden sposób poziomu dyskusji.

Z tak wielu z nich emanuje negatywna energia, że sam wręcz obawiam się pisać tego posta by nie zostać zaatakowany.

przyszło by im przykozaczyć merytorycznie w temacie o morszczyźnie jak o "śliwkach na wierzbie".

Jeśli nie podoba Ci się dany temat to go zignoruj, nie wyładowuj swego złego nastroju na NR.

"Nie czyń bliźniemu swemu, co Tobie niemiłe"

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie widzicie czyja to reklama ? (sory, nie mogłam się powstrzymać) Oprócz tego, że jest fajna i że coś się dzieje:)

@seba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie widzicie czyja to reklama ? (sory, nie mogłam się powstrzymać) Oprócz tego, że jest fajna i że coś się dzieje:)

Patrząc na piękne acry na fotkach to takie widziałem u K. Tryca

Czy to jego reklama ?


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb marek krzystof :) zapewne cus z tej trojcy :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ten baner jest dokładnie w tym samym stylu, co poprzednie naście banerów RS. Widać "rękę" Przemka ;)

Ciekawsze jest to, co się za tym banerem kryje?


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snocho no baner - banerem :) ale Przemek to biznesman a nie akwarysta :) znaczy nie hodowca :D a tu weszymy kogos znajomego :)

debora mialem na mysli bigwalkera :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.