Skocz do zawartości
Fok

1000 zł na cyrkulacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Jebao WP25. Teraz chodzi jako jedyna! Pompa w akwarium 65x50x50. Na napięciu 16V. W zasadzie używam tylko jednego programu - Else. Daje radę.

Wcześniej bawiłem się różnymi trybami, ale else najbardziej mi pasuje. Więc w dzień ten, w nocy fotokomórka ustawia na 50%, Dla mnie bajka, za niecałe 300zł :rolleyes:

Pozdrawiam mobilnie

Marek

@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dasz namiary na zakup?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie WP25 znajdziesz w HK w sklepie streetfish, niestety w polskiej dystrybucji na razie ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fok tylko z tunze musisz uważać - 6055 i 6095 nie są przystosowane do pracy start stop - dopytaj Łukasza z Acropory - jest dystrybutorem tego sprzętu (zresztą w profiluxie jest zabezpieczenie min na 30% mocy - w trybie start stop zdarza się, że siadają pompy po ok. pół roku). Potwierdzam wcześniejsze opinie - zakup w Fish Streat - bezproblemowy - po zakupie dostajesz nr przesyłki - zazwyczaj do 14 di paczka w domu :) Polecam od razu dokupić dodatkową fotokomórkę (+1$) i zapasowe panewki ceramiczne (+3$) :)

Edytowane przez Astis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok złoże zamówienie na wp 25 i zobaczymy

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapasowe panewki ceramiczne (+3$) :)

Arku, o jakich panewkach mz? S dost갮e wirniki. Jednak na mojego maila w sprawie zakupu zestawu " gum" i panewek napisano mi, e wszystkie po maju 2013 maj nowy model, poza tym to jest do WP40 a nie 25tki.....

Pozdrawiam mobilnie

Marek

@

Edytowane przez Komarek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo mogę polecić Jebao WP-25 w akwa 70x45x45 pracuje na 15W bo na oryg zasilaczu wodę m wychlapywało z akwarium ;) no i przy pełnej mocy jest słyszalna jedynie przy szybie.


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w baniku 90x45x51 Tunze 2x 6055 o tyle o ile przez pierwsze 3 lata bylez zadowolony to jak sie pochwalilem to padly zasilacze, a potem popekaly kable tuz przy motorach. Tak czy inaczeej ustawione na maxa robia pralke i pod SPS jest super.

Myslac nad zmiana na nowe, pomyslalem przez mozment o 6095 ale zdecydowanie za mocna jak na taki litraz.

Kiedy zobaczylem w akcji Jebalki pomyslalem to jest to. Czekam az kable dokoncza zywota i za cene jednej Tuzne kupie sobie dwe Jebalki i jeszcze zostanie :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupowalem cyrkulacje i kupilem 3x6095 odpowiednio za 555(nowa) 550 (nowa) 520(11miesiecy) do tego 7096 za 360zl uzywka ale jak nie chodzona wiec idzie kupic dobrze I w miare tanio tylko troche cieriwosci i poszperania po targowisku I allegro;)

Pozdrawiam:)


4505c5f87c17a1f131d0e2e1579d1fc2u291a272.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.