Skocz do zawartości
Raf

Polska vs Anglia dzisiejszy mecz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak słyszę Wojtkowiak, to ogarnia mnie przerażenie.

Jak słyszę reprezentacja polski , to mnie krew zalewa ,że w tak dużym kraju nie można znaleźć REPREZENTANTÓW . :( Ach.... i co to zmieni :( Może Jarek jak dojdzie do władzy :( Nawet Acropora z reklamy poniżej jest KINGDOM :(:p A szmaciarze trenerzy i szmaciarze piłkarze są później "fachowcami "w tv !!!!!!!!!!!

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Wielkie brawa i tak dla Szczęsnego, gdyby nie on mogłoby się to skończyć gorzej, ale nie będę spekulować co by było gdyby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejterzy i słononowodno-kanapowi maczacze rąk i łokci! Przecież się starali, nie żal im było ubrudzić stroje Nike, niejeden może teraz złapać wilka po takim hasaniu o ciemku po mokrej trawie! My pójdziemy spać, oni może nie usną bo są podłamani do tego będą się tułać po hotelowych korytarzach z ciężkimi torbami! Rano żel nałożyć - ciężkie życie... :evil:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale jestem realistą obstawiłem przed meczem 2:0 dla Anglii mam świadków....

Mecz o pietruszkę a wynik do przewidzenia, bywało że grali gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich niepoprawnych optymistów (hmmm... siebie teszzzz :) ).

I powiem tak: gram w piłkę regularnie (2-3 razy w tygodniu) dla przyjemności i dziwię się, że nikt mi jeszcze nie płaci za to takiej kasy jak naszym kopaczom, bo ja robię to dużo lepiej od reprezentantów, a na pewno z większym zaangażowaniem... :) a przecież skoro wszyscy jesteśmy reprezentacją naro... BIEDRONKI... to ja chcę tę kasę... :)

T

PS

A jak słyszę z ust komentatorów, piłkarzy i przede wszystkim trenera , że nasi grali dobrze, a Anglia przez całe eliminacje zawodziła to się, kurna !, pytam: kto zajął pierwsze miejsce w grupie ?????


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do Agrykoli na pewno docenią twój talent bo teraz jesteś anonimowy.

Jaka reklama tacy piłkarze... szybcy jak mrówki z tobą zakupów i kulawą nogą a sprytni jak biedronka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem jak w w tv jakiemus zakladali akwaria morskie 3 na calej klatce schodowej na 3 pietrach sciana fish only.Tacy to sobie porzyja niektorzy w realu maja kontrakty na ponad 200k na tydzien ;)


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest kowalem swojego losu, mam sporo mniej a też sobie żyje i nie czuje by mi brakowało 3 na całej klatce schodowej.Niech sobie i oni pożyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem dobrze grali zabrakło szczęśćia .To był dobry mecz. Ta drużyna ma potencjał ,czegoś brakuje tej reprezentacji ,moim zdaniem nie wiele .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz, wydaje mi się, że posprzątać po Smudzie nie da się w jeden rok. Ale znawcą nie jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje umiejętności...

Jaka liga taka kadra, fizyki nie oszukasz.

Nasze ligowe czołowe drużyny nie liczą się w pucharach to i panowie z orzełkiem nie pofruwają.

Należy zjeść na ziemie, zrobić piłkę nożną na poziomie ligi bardziej medialną, zachęcić ludzi chodzić na mecze, zapełniać stadiony - niech w końcu budżety klubów zaczną być wspierane przez pierdzących w fotele "kibiców". Nie ma się co oszukiwać, dziś waleczność, honor i co tam jeszcze patriotycznego by dopisać nie ma znaczenia w futbolu - liczy się tylko kasa, to ona dźwiga poziom ligi, to za nią kupuj się przodowników futbolowych przy których pozostała dźwiga poziom. Można narzekać, że oni wszyscy za dużo zarabiają, a prawda jest taka, że piłka nożna w Polsce jest niedoinwestowana i nie chodzi tu o kadrę a o ligę - to właśnie z niej dobiera się zawodników, z nimi trener reprezentacji spotyka się najczęściej i najczęściej są na zgrupowaniach. Zagraniczni zawodowcy mają tylko być wisienką na torcie. Rzeczywistość jest z goła inna, liczymy na dwóch zawodowców i bramkarza. Reszta, niestety, umiejętnościami, jest daleko w tyle.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kibice maja placic na tych łosiów?

i tak za duzo dostaja za to co prezentują. to jest jawna demoralizacja płacic za to co widzimy na boisku. Kury im pasać a nie zajmowac sie piłką. A najwazniejsze ze kolesie z PZPN maja cieple posadki kasa plynie szerokim strumieniem i w ogole Nic sie nie stało , Polacy nic sie nie stalo.....


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz, wydaje mi się, że posprzątać po Smudzie nie da się w jeden rok. Ale znawcą nie jestem :)

ale co chcesz sprzątać Michał?

Trzeba ustawić całą kadrę na boisku łącznie z Bońkiem i każdemu wypłacić.... kopa w d*pę.

A trenerowi dać auto służbowe i niech przejedzie przez wszystkie boiska szkolne w Polsce - bo większość młodzieży szkolnej lepiej gra i są pierdylion razy bardziej zgrani niż kadra.

Dasz każdemu na dopalacz i będą grali jak złoto...

wiem... sarkazm i ironia przeze mnie przemawia - ale kiedyś grało się za darmo w potarganych trampkach i człowiek był dumny, że gra.

A dziś jak nie wystąpisz w reklamie, albo nie dostaniesz po 5k na łeb za byle jaki mecz - to nie grasz...

A Boniek się mądruje w radiach - a sam co zrobił? spierniczył z kadry i się rok ukrywał...

wielki mi PZPN


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..wytypowałem 2:0...co wygrałem..?


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..wytypowałem 2:0...co wygrałem..?
satysfakcje z wygranej

Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

..wytypowałem 2:0...co wygrałem..?

Jak byś obstawił na bet365- to nie mało byś wygrał, a tak to tylko duma i satysfakcja :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim optymistom suche fakty : W rankingu FIFA 75 miejsce , a Wyspy Zielonego Przylądka na 55 . Czy potrzeba więcej faktów ? Przestańmy z siebie robić w końcu pośmiewisko myśląc i mówiąć " nie było żle " było kilka fajnych momentów"


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesowałem się reprezentacją bo.. nie było na razie czym.

Mamy mistrzów każdy pamięta fenomen Małyszomani.. Kubicomani a nawet Otyliomani.

Liga to osobna gra. Wynagrodzenie za reprezentacje powinno się opierać o dane skutki anie jak za komuny "czy się stoi czy się leży."


120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy lubią zyć w złudzeniach, dlatego PL tak wyglada. Tu nic nie dziala, tylko podatki najwieksze na swiecie za ktore nic obywatel nie dostaje, za to dlugi rosną. Gdyby tu bylo normalnie to 3 miliony ludzi by nie wyjechaly, a miala byc unia cud miod.

A jest jeden wielki syf. gdzie sie nie spojrzy, Pilka to tylko jeden z przejawow tego syfu.

Ale nawazniejsze zeby byl gril, piwko i taniec z syfami w tv. Bo przeciez nic sie nie stało.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.