Skocz do zawartości
Rafo202

Jezowiec Diadema Uszkodzone korale

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza sie, jest szybki tylko to gratilla a nie diadema. Mam też takiego i nie jestem w 100% pewien czy też zoa nie podgryza.

Może głodna i dlatego tak podgryza? U mnie diadema nic nie ruszała. Tylnej szybki nie czyszczę i jak miałem diademę (za duża urosła i poszła do większego domku :) )to głównie tam siedziała i wcinała algi wapienne


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym można dokarmiać diademe? Moja zrobiła się wielka z 15cm kolce. 99% czasu spędza na skałach i piachu ale trochę podjadla mi montipore talerzową i łazi po zoa. Na razie strat w śród zoa nie widziałem ale zaczynam się o nie obawiać. PS widziałem jak wcinała padnietą krewecie. Pzdr.

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka


baniak odpalony 9.8.2015

125x60x50 (375L) + sump razem coś do 400L w obiegu

światło T5 6x54W, obieg Jecod 6000, Deltec sc1456, cyrkulacja jebao RW4+RW8, piach 30kg Red Sea Live Reef Pink

381cdcbd824f7b4c8dac87c0d84ad945u1085a949.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego dokarmiam makroglonami na przyssawce. Nawet pokolce mu nie są w stanie zabrać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grzegorz T (wyświetl historię edycji)

600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.