Skocz do zawartości
Insider

Jaki piasek ?

Rekomendowane odpowiedzi

WItam jaki piasek byscie polecili do zbiornika SPS ? Z tego co wiem natural troszke pyli ,zbiornik nie jest wysoki 48cm a curkulacja ponad 23tys

Chodzi tez oto aby byl bielusi a nie jak nie ktore zółty


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nature's Ocean - Bio-Activ Live® Aragonite rowniez polecam


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie , czy coś w akwarium już się kręci , skała żywa , czy sucha, jakiej ilości potrzebujesz, ile chcesz przeznaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maxevans

Jak koledzy wyżej polecam Nature's Ocean Bio-Activ Live Aragonite. Sam posiadam wersje Samoa Pink wpada nieco w róż więc jeśli chcesz mieć śnieżno biały to tylko i wyłącznie Natural White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu i przygód z Ati Fiji white(shit!) to tylko ten: http://www.korallen-zucht.de/de/shop/produkte--technik/korallensand--bruch-calcium-magnesium/126_korallensand-aragonit-natur-3-5-mm.html i w następnym moim setupie się u mnie znajdzie.


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu i przygód z Ati Fiji white(shit!) to tylko ten: http://www.korallen-...tur-3-5-mm.html i w następnym moim setupie się u mnie znajdzie.

No to wystartuj od razu tak (najlepiej metodą zeovit) żebyś nie miał okrzemek i glonów, bo jak raz się zabarwi na brązowo lub zielono to nawet jak okrzemki i glony już nie będą w baniaku obecne, to kolor i tak mu zostanie. To nie jest stricte piasek, tylko bardzo drobne kruszywo.

Miałem to w poprzednim baniaku i skończyło się na stopniowym odsysaniu i wymianie na normalny piasek.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.