Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na wsi mówią - bogatego stać :)

basenik fajny, robi wrażenie.

to widocznie mieszkasz na podobnej wsi co ja bo u mnie większość to emeryci i jak widzą nowy dom lub coś innego niż oni mają. na przykład akwa z rekinem to nie widzą że harujesz po 13 godzin tylko. albo w totka wygrałeś albo ukradłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz akwarium? Dlaczego?


Pozdrawiam,

Artur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium meeeega :) Aż boję się zapytać jaki był koszt postawienia takiego cuda i jaki jest miesięczny koszt utrzymania... Coś niesamowitego :)

wiadomo że postawienie 1000l a 3000l to różnica. ale trzeba podzielić akwarystykę profesjonalną na akwarystykę gadżeciarską . w profesjonalnej można się zmieścić w 30 tyś a w gadżeciarckiej to i 50 tyś braknie

Sprzedajesz akwarium? Dlaczego?

wystawiłem asekuracyjnie bo znalazł się potencjalny kupiec na dom a przenoszenie życia powyrzej 1500 litr przeżyłem i nie polecam.

muszę dopowiedzieć dla tych którzy mają możliwość a się wahają że im większy zbiornik tym mniej roboty poświęcam zbiornikowi tyle co karmie rekiny około 5;00 rano co trwa około 20 min długo 20 min ale samica musi pierwsza inaczej wojna nie wnikam czemu. dochodzi czyszczenie kubka 5 min w sumie max 30 min rano. i wieczorem około 20;00 karmie reszty ryb z rozmrożeniem około 30 minut raz w tygodniu testy raz w miesiącu mieszanie bailinga a reszta to relaks i podziwianie a ostatnio udało mi się doprowadzić wodę do takiej przejrzystości że (ryby po salonie pływają) do pełnego pakietu ryb brakuje 2x żółtek 2x xanturum sohal i białobrody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne.Musze zobaczyć na żywo ;)


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym tak wyklarowałeś wodę? dsb z refugium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik na żywo i ławica pokolców robi wrażenie. Miałem przyjemność oglądać karmienie rekinka, niesamowite ryby. Dziękujemy za gościnę.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem znowu, korale wychodzą z siebie, lpsy pompują się jak szalone :)

woda kryształ, pieknie.

spsy ładnie rosną,

szkoda że Sebastian nie idziesz w LPS i miekkie, z Twoją ręką taki baniak powaliłby nie jeden, i nie jednego morszczaka :smiling:

dzieki wielkie za testy i wparcie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, baniak na żywo robi wrażenie. Te bliki pod hqi :)


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi slow zeby opisac to co widze na zdjeciach.. zazdrosc bierze mnie w takich momentach i troche rozpaczy kiedy samemu mysle o zalozeniu wiekszego akwarium a raczej szklanki 250l hehe powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi slow zeby opisac to co widze na zdjeciach.. zazdrosc bierze mnie w takich momentach i troche rozpaczy kiedy samemu mysle o zalozeniu wiekszego akwarium a raczej szklanki 250l hehe powodzenia!

zakładaj bo warto

pozdrawiam ,sebastian

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super,jest kawał basenu, tylko ten hepatus wszystko by wyjadł rekinowi :smiling:

Sebastian powiedz jak często robisz podmiany w tym wielkim akwarium i w jakiej ilości?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super,jest kawał basenu, tylko ten hepatus wszystko by wyjadł rekinowi :smiling:

Sebastian powiedz jak często robisz podmiany w tym wielkim akwarium i w jakiej ilości?

dokładnie hepatus to żarłok aż znowu go hapnie.

podmiany 250l do 300l co tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody rośnie w oczach :googleye

fajnie,

może jakieś płaszczki, albo mureny ....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Czy rekiny zawsze musisz nakarmic? Czy same sobie radzą. Jak zjedza to na ile spokuj?

rekinom staram się dawać dziennie po stynce , raczej wieczorem jak rybcie się pochowają,wtedy jedzą z ręki są spokojniejsze i mniej syfu w wodzie,

mlody rośnie w oczach :googleye

fajnie,

może jakieś płaszczki, albo mureny ....?

fajnie by było, ale na razie chciałbym się dochować młodego rekina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super high endowe akwarium

a juz spodziewanie się młodych rekinów, to cel nieosiągalny dla 99% akwarystów

trzymam kciuki :)


150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój odpieniacz ma pewnie większą pojemność niż moje całe akwarium :thumbup:

Ps mam nadzieję że jesteś zadowolony ze szczepek ode mnie ?

Pewnie i tak zginą w tylu tonach wody, pozdrawiam i podziwiam


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.