Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli o mnie chodzi, to kolejny zlot w Ustroniu jak najbardziej wchodzi w grę. Po wakacjach zaczynam rozmawiać z ośrodkiem. Wstępnie planuję przed 19 stycznia, czyli przed feriami. Może tym razem śnieg dopisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzien swieta wydatki

potem styczen

luty marzec to ferie czyli wyzsze ceny

czy zielony kwiecień by Wam odpowiadał? pogoda juz wiosenna i mila


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściwie czemu nie? Kwiecień to fajny okres w górach. Jest ładna pogoda, wszystko się zieleni i można robić dużo wspólnych rzeczy na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzien swieta wydatki

potem styczen

luty marzec to ferie czyli wyzsze ceny

czy zielony kwiecień by Wam odpowiadał? pogoda juz wiosenna i mila

Myślałem że mają stałe ceny. Przecież byliśmy w marcu.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozmawiamy tutaj o zlocie we Wdzydzach i nie ma co przesadzać

głośno rozważamy tutaj za i przeciw różnym opcjom - kwiecien wymyslił się pod wpływem komentarzy ludzi, niejeżdżących na zimowe zloty, a na letnie tak: "jest zimno, z dzieckiem nie mozna wyjsc ot tak jak w lecie". Osobiście uważam ze dla chcacego nic trudnego, jednak moim celem nie jest "uważanie" lecz słuchanie Waszych postulatów. Szukamy po prostu optymalnego terminu na kolejny zlot, bez dramatycznego oglądania się na zlot we Wdzydzach - kto ma pojechac to pojedzie na oba zloty i przeciwnie. A Ty Marek juz tydzien po zlocie zimowym pytałeś czy nie robimy jakiegoś bisa - takze ja o Twoją wąrtobę jestem spokojny :D Aha, ale żeby nie bylo niedomowien - nakładki zlotów nie bedzie, ze beda w podobnym czasie i nie ma co takich wici rozpuszczać. Zloty nie mają ze sobą konkurować tylko dawać okazję do spotkań w jak najszerszym gronie morszczaków, oczywiście w miłej atmosferze, bez żadnych podziałów jakichkolwiek. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,nie chodzi o wątrobę,to taki zwyczajowy żart w tematach zlotów,widzę,że większość woli wiosenny zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz.

Jak patrzę jak VDR i paru innych ciągnie ze sobą deskę a na stokach trawa to mi ich szkoda.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nic nie jest jeszcze sztywno ustalone

stąd tak wcześnie zagajamy w temacie by był czas na Wasze refleksje, które to w znacznej mierze określą kształt tego co chcemy razem stworzyć i w tym uczestniczyć

co do pogody, niestety jak pokazały zloty wstecz nie da się aury zamówić, ani zaczarować. Nastawialiśmy sie poprzednio na ładny śnieg, a było piękne słońce, wręcz wiosenne spacery mimo, że jeszcze była zima :) Do dziś bardzo dobrze wspominam ostatni zimowy, niechcący wiosenny zlot z resztkami sniegu w tle.

a co do terminu to rozważania dyktuje też swiadomość cenowa - tak zeby kazdego bylo stac kto chce przyjechac - stąd rozglądamy się jaki weekend 2015 roku bylby dla nas atrakcyjny całościowo


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Pogody się nie przewidzi.

W każdym razie mnie na taki spacerek jak ostatnio to już nikt nie namówi bez względu na pogodę.

Wolę poudawać że umiem śpiewać.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman dasz radę :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mnie nie bedzie z racji odleglosci i braku urlopu , jednak jesli moge cos od siebie dopisac , a wiec , kilkukrotnie pomagalem w organizacji zlotow milosnikow starych samochodow ( glownie garbusow ) ladnych kilka lat temu ( okolo 100 pojazdow na jednej 3 dniowej imprezie ) , i jedno jest pewne , wszystkim nie dogodzi sie niestety i tak juz bylo jest i bedzie , co do pogody to taki zlot mozna zorganizowac np koncem stycznia i bedzie piekna pogoda a np w kwietniu moze sypnac sniegiem , wiemy jaki mamy klimat i jak pogoda plata figle nie raz , moim zdaniem jesli @Świrek znow organizowalby taki zlot i wiekszosc spraw jest na jego glowie to on powinien podjechac do osrodka popytac i podac konktetna date i juz , w przeciwnym razie jeden napisze ze moze marzec , inni koniec lutego , moim zdaniem to nie tak , kolega @Świrek podaje konkretna date i juz , trzeba sie dopasowac i tyle , jesli chodzi o finanse to jest poczatek lipca , wiec odkladajac po trochu kasy co miesiac to nie bedzie raczej przeszkoda zeby polaczyc to ze swiatecznymi wydatkami itp itd , oczywiscie sa to moje przemyslenia ale moze choc trochu ozywia temat i dadza trochu do przemyslen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek wiesz co?

Już Ty wiesz. :yes


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BAU, w przyszłym roku będzie Czantoria ;) Więc i kolejką można w jedną stronę... albo dwie ;)

@Qba25 właśnie o to chodzi. Ale zanim zorganizuję, chcę poznać opinie uczestników. A potem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kolejki to helikopterem?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności Cię zaniosę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz tego żałował. :whistle:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek marca, po górach można pochodzić.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek marca, po górach można pochodzić.

nie wszystkim jednak odpowiada bawić się w wielkim poście. Tak to marzec jest ok.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik, jak wiesz, sprawy wielkiego postu są do załatwienia :queen:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klifu, nie tak do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę sprawdzić Czantorię, jako punkt docelowy. Wedle potrzeby można albo kolejką w jedną stronę(14zł), a później zejść, albo kolejką w dwie strony (19zł), albo tam i z powrotem pieszo. Czemu czantoria? Bo to najbliższa granica z Republiką Czeską i można tam kupić Śliwowicę Jelinek... bardzo, bardzo dobra. I lentilky dla dzieci... i piwo... i ogólnie zaopatrzenie na wieczór. A przy tym to jak zwykle świetna okazja do bycia razem i morskich rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata nie byłem na Czantorii choć Ustroń odwiedzam bardzo często,chyba się wybiorę następnym razem tam.........po śliwowicę,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.