Skocz do zawartości
pawel_jaw

Opowiem Wam o botii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak mi sie własnie wydawało, poznałem p. Rybek na zlocie jest to człowiek dosyć duzej postury a co za tym idzie ma humor rubaszny bo taki jest, czy to wada ?- raczej zaleta. Powyższa wypowiedź znaczy bardziej o kulturze i moze trohę ironii niz arogancji ale też moze trafilismy tylko na jego dobry humor.

Tak dla przypomnienia kupuję w Botii,Um Um, Reef Shop, ERybka Korale, nie wchodzę nikomu do d*py tym bradziej p. Rybkowi, a nie byłoby to trudne po d...e to On ma (żart tak dla rozluźnienia)

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FerdynadF: jeśli mnie pamięć nie myli to w Łodzi zdechłymi dorszami handluje @Piona...:wink


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FerdynandFspanialy

.......................................................

przestan juz sie wymadrzac.

Ostatecznie!!!

Koniec tematu.


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zadna zagadka nie jest rozwiazana, przynajmniej nie dla mnie. siedze w tej chwili w gdyni na egzaminach, a tymczasem okazuje sie ze zostalem bez swojej wiedzy wplatany w jakies klotnie. NIE ZYCZE SOBIE TEGO!!!!! tym bardziej ze sporo z tego co tu o mnie zostalo napisane nie jest prawda! gdybym chcial sie na kim kolwiek mscic to starczylo by mi odwagi zeby napisac posta samemu, i mogl bym duzo wiecej szczegolow podac tak zeby mi nikt nie mogl zarzucic klamstwa. jak narazie to swoja opinie o tym co bylo zostawiam dla siebie, moze pozniej jak sie na spokojnie zastanowie to napisze cos wiecej. o tym co niektore osoby tu wyprawiaja sprobuje na jutrzejszym spotkaniu porozmawiac z Przemkiem, a jesli o ciebie marku chodzi to bardzo mi przykro ze nie umiesz liczyc wiecej jak do jednego, mialem o tobie mimo wszystko lepsze zdanie, to wyjatkowo przykre jak ludzie ktorych sie zna za plecami mowia cos co nie jest zgodne z prawda!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu Cie wyczaiłem Świrlej po Twoich super textach o sądach i buźkach: :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zechce napisac ja , to napisze jako swirlej jak napisal Ferdek to znazcy ze nie Swirlej .

I prosze cie przemek od czyichs prywatnosci to sie delikatnie mowiac odp.... bo sie moj szwagier dobrze podk.... nie tylko jeden komp jest podpiety pod tem router (thx)

W zwiazku z ta Botia to sie pewnie nie pomylil , post Pawla mial na celu oczernic sklep a na wyzyny wyniesc sklep um- um , i pewnie zostalo to z gory ukartowane :] zreszta mnie osobiscie to gow...obchodzi co wy sobie tam robicie w tej polszczynie, walcie sobie sami przysiady w tym szambie i nie rybami ale glowami zacznijcie tluc o posadzke .

zegnam.(pisal Swirlej)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jesteś nudny jak cholera. Zastanów się człowieku co piszesz, bo już pieprzysz takie rzeczy że nóz się w kieszeni otwiera. Gadki typu szwagier, szwagierka, kot szwagra itd możesz sobie wcisnąc między bajki(dla dorosłych) - każdy kto skończył chocby podstawówkę jak porówna sobie sposób formułowania zdań Ciebie i Ciebie2 - to zobaczy że jest ten sam.

I mam prośbę - idź sobie już, bo niestety nic już dobrego tu nie wnosisz(a szkoda). Twoje wypowiedzi nadal przyjmują charakter spiskowo-obraźliwo-podk.......jący i mam po prostu tego dośc. Dlatego spełniaj się na jedynie słusznym forum - Twoim , Niezależnym, Sprawiedliwym i jakże OBIEKTYWNYM forum - wystarczy prześledzi wątki ze sklepami w tle.

P.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj nozami tot y tutaj nie strasz ok ? jasnowidzu ;)

idz pracuj jasne , zajmij sie wreszcie praca to moze luzdie sie uspokoja jak zaczniesz w pore wysylac zamowienia.

( Wystarczy w pore wysylac zamowienia ludziom , nie potrzeba walic blotem na inne sklepy .)

milego dnia .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Twoja wiedza na temat prowadzeina tego typu działalnosci jest zerowa - nie zabieraj więc głosu proszę Cię w sprawach w których nie masz nic do powiedzenia .

W którym miejscu do jasnej cholery oczerniłem któryś ze sklepów?

Co do sedna - nie zrozum mnie źle, ale myślę Zbyszku że powinieneś się leczyc - wydaje mi się, że po prostu masz jakieś zaburzenia emocjonalne o charakterze schizofrenicznym. Na prawdę nie zamierzam Cię obrazic - ale dla dobra siebie, czy tez innych powinieneś coś z tym zrobic.

Przemek

EOT


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek

ja napisze krotko. RELAKS!!!

Wyluzuj. Niewarto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku to juz nie te czasy gdzie z ludzi probowano zrobic wariatow jak chcieli powiedziec prawde ;)

jak tak dobrze przeanalizowac twoja dzialalnosc w tym sklepiku " patykiem na wodzie pisanym " , to mysle ze nie tylko troche ale calkiem potrzebujesz pomocy i to kilku psychiatrow bo jeden to moze nie dac rady ;)(tez nie ma na celu obrazania)

Twoja wiedza wprowadzania klientow nie mal ze wszal jest za to idealna , znasz sie na tym jaknajbardziej .

Juz od tego czekania na przesylki wyrywaja sobie wlosy na glowie :] mysle ze wcale nie musze ingerowac ,sami ci tylek przekopia w koncu ;)

I jeszcze tylko takie male mam pytanie ...Pawel pisal na temat botii , nikt nie wspominal nawet na twoj temat wiec dlaczego wogole ty sie odezwales ?

czyzby na zasadzei uderz piescia w stol a nozyce sie odezwa ?

EOT :]

Ps; Czego przyblokowales moje konto , cyk cie scisnal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no ja Was prosze...

Trzymajmy jakos poziom...

Zbyszek masz swoje Forum i BARDZO DOBRZE bo konkurencja jest zawsze zdrowa i to Forum jest tak samo potrzebne jak nasze. Ale sam przyznaj ze na Twoim forum TEZ sie oczernia inne sklepy tak wiec nie badz oburzony jesli ktos na nano-reef.pl napisze jakies nieprzyjemne slowa na inny sklep. To wszystko jest w pewien sposob zrozumiale bo ktos NAPRAWDE mogl miec niemile doswiadczenia ze sklepem i chce na Forum ostrzec innych. ALE: zaden sklep nie jest idealny i jakis niezadowolony sie ZAWSZE znajdzie!

IMO temat "obgadywania" innych sklepow powinien byc zakazany na obu forach ;) gdyz oba sa mniej lub bardziej zwiazane ze sklepami, no ale wiadomo ze sie cenzury nie wprowadzi...

Dziwi mnie tylko dlaczego w Niemczech wlasciciele roznych sklepow potrafia sie bawiac na wspolnych imprezach a na spotkaniach Klubu Akwarystycznego siedza przy jednym stoliku jak najlepsi kumple. Dlaczego w Polsce musi byc zawsze jakos na opak? Nie rozumiem.. ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec mial byc KONIEC i by byl , a kto zaczal na nowo ? Pawel :] i calkiem nie potrzebnie bo nikt by tutaj wiecej dymu nie szukal specjalnie.

Zapytasz pewnie co ja mam do tego wogole ? otoz mam duzo , czuje sentyment do sklepu Botia bo kiedy o cos zapytam to odpowieadaja mile na maila , "inne" niektore sklepy zlewaja wszystkich pokolei jak leci .

To tylko tyle i nie potrezbna zadna dalsza "wojna" niech sie kazdy sklep zajmie swoja dzialalnoscia i nie podsyla innych zeby obsmarowywali inne sklepy , skoro to na twoim forum przemku to jestes wspolodpowiedzialny bo czytales tez tego posta ktorego napsial Pawel , a jezeli nawet z takich czy inych przyczyn mial oto miejsce to niemusowo tego wyciagac na swiatlo dzienne bo pozniej powstaja takie wlasnie sytuacje , nie kazdemu sie to moze podobac i dlaczego maja prawo o tym pisac inni a odpowiedziec nie moze nikt (?).. .jak cos idzie nie pomysli heh i w zasadzie rozumie twoje oburzenie przemek , chociaz temat niby ciebie nie dotyczyl ..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dobrze Pawla wiec nie wiem jakie byly jego intencje ale moze NAPRAWDE widzial cos takiego i chcial innych ostrzec. Tak czy inaczej takich sytuacji sie nie uniknie NIGDY bo zawsze sie trafi jakis niezadowolony ktory zechce o tym napisac. Zabronic pisac nie mozna...

Moze po prostu nie reagowac? W sumie na niemieckich forach tez czesto widac "ten sprzedawca nic nie wie", "tamten sprzedaje zwierzaki w kiepskiej kondycji", "ten jest strasznie drogi" itd... ale nie robi sie z tego takiego dymu jak u nas ;) mimo ze te fora TEZ sa zwiazane z roznymi sklepami. Na najwiekszym: meerwasserforum.info pisza wlasciciele WSZYSTKICH liczacych sie sklepow w Niemczech, do tego przedstawiaciele WSZYSTKICH firm majacych cokolwiek wspolnego z akwarystyka morska. Wyobrazam sobie jak by taki cos w Polsce wygladalo... wieczny dym. A w Niemczech potrafia wlasciciele dwoch czasopism pic razem browarka (sam widzialem) mimo ze sie kiedys poprzykalii ostro bo jeden kradl design i layout drugiemu (ale tak bezczelnie, prawie nic nie zmienaili tylko kopiowali zywcem ;) ), no ale sie jakos potrafili dogadac w koncu ;) Moze by tak i u nas? Chocby zawieszenie broni jesli juz nie trwaly pokoj?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy!!! Może czas skończyć ten wątek! Nie dopisujcie już nic więcej na tym wątku i nich idzie w diabły.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamaniac nie wiem jak i co , ale jak sam wspomniales pisac moga wszyscy i kazdemu moze sie cos nie spodobac , po to jest to forum zeby kazdy mogl wyrazic swoja opinie (zgoda) ale nie koniecznie musicie kogos obmawaic , jest o wiele wiecej ciekawszych tematow !

Po zatym mnie juz zblokowal przemek wiec jaka to wolnosc slowa ? w dodatku nei jego dotyczyl temat, wogole nei wiem dlaczeog on sie odezwal ?

Wlasnie slusznie zauwazyles ze w Niemczech czy tez innych bardzie jrozwinietych panstwach gdzie ludzie tez maja zarobki wyzsze itd... tam nie potrzeba sie o nic w sumie "bic " w Polsce niestety wina jest wiadomo czyja .. nawet to ze teraz taka jest sytuacja na forum i nie wiem czy to sie uda zmienic gdzie konkurencja probuje wygrysc inne sklepy na "beszczelnego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to dajmy juz spokoj. Szkoda nerwow.

Do nastepnego razu hehe ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tylko nie spodobal post Pawla to wszystko .(mialem prawo o tym powiedziec glosno i wyraznie )

pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ostatni post w tym topicu:

1. Nie blokowałem Cię - cierpisz chyba na manię prześladowczą.(ZOBACZ że Twoje konto nie jest zablokowane!!)

2. Jesteś hipokrytą - piszesz mi że jestem współodpowiedzialny za to że Pawel napisał taki post a ja go nie usunałem np. Czy ty rozumiesz co mi zarzucasz?? Czyli jak ktoś pisze coś złego no nasz sklep to jest ok, i nie powinienem tego usuwać(i nie usuwam) , gdyż byłoby to be. Jak KTOŚ(przeczytaj ze zrozumieniem - ktoś nie JA - wskaż mi gdzie kogoś oczerniłem) napisze coś złego na INNY sklep i ja tego nie skasuję - to na pewno wg Ciebie maczałem w tym palce i jest to BE że tego nie usunąłem!! Przeciez to paranoja! Nie ma sprawy - moge usuwac wszystkie informacje o innych sklepach(te dobre i te złe) i zostawić tylko pochlebne opinie o naszym - będzie cacy???

3. Odezwałem się dlatego, że zacząłeś obrażać mnie i inne osoby(także moich Klientów) tu na forum - dodatkwo odprawiając dziecinadę z tłumaczeniem że to nie Ty itd. Dlatego nie oceniaj innych wg siebie.

4. Piszesz że ci się post Pawła nie spodobał - a inne, w których oceniany jest nasz sklep, to Ci się podobają?? A moze to ja powinienem napisać, że to sprawka wielblicieli innego sklepu z rybką w nazwie??

Masz monopol na mówienie jedynie słusznych rzeczy?

5. Co do zablokowania - uwierz mi, że jeśli już bym Cię chciał zablokowac, to bym to zrobił bardzo skutecznie, utrudniając Ci bardzo życie.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , to sprawdz jeszcez raz dokaldnie czy moje konto jest aktywne i dlaczego po zalogowaniu owszem jestem zalogowany ale nie moge pisac , to pewnie tez przypadek ?

Przemku czy znowu probujesz mnie straszyc ? nozem ? pistoletem moze tym razem ?

Wiesz nawet nie sprawdzaj bo mnie juz to nie dotyczy , wiecej i tak nie mam zamiaru sie tutaj produkowac , nie ja to inni ci powiedza co o tobie mysla , wszsytko jedno .

zegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moje konto Mariusz Szramek też nie mogę sie zalogować. Chociaż pisałem do Ciebie meile Przemku..... Raz się zaiteresowałeś i nic nie zrobiłeś. Identyczna sytuacja jak u Swira. NIE klubowicz a quest. PROSZE:

http://www.nano-reef.pl/users.php?m=details&id=1171


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , ale Swir to Swir pewnie nie prawde mowi i takich nalezy tepic :]

Mariusz Ty jak chcesz ale ja opuszczam to towarzycho raz na zawsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.