Skocz do zawartości
SoQł

Allegrowski komp. zasolenia i PH.

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym komputerku?

Może uda się odszukać i dowiedzieć coś więcej od posiadaczy takowych? Chociażby jak to jest z dokładnością pomiaru?

http://allegro.pl/ko...3910287755.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ciekawe jak się sprawuje za tą cenę to się opłaca ? Pytanie kieruje do fachowców


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem bardzo podobnego : http://www.fish-street.com/aquarium_electronic_salinity_ph_monitor?category_id=61

Nie był zły , choć zauważyłem że wymagał kalibracji raz w miesiącu , bo pomiar zasolenia trochę się rozchodził z pomiarem refraktometrem.

Ogólnie za tą cenę (100$ z przesyłką) to był spoko. Nigdy nie miałem markowego sprzętu tego typu więc trudno mi porównać, ale na moje potrzeby był wystarczający


Nano Reef Boyu Zumbo 58Ltr - wystartował 20.01.2011 , sprzedane 15.09.2012

Zbiornik 275 Litr + sump 112 Litr - wystartował 10.09.2012 , sprzedane 22.09.2013

Ale jest już nowe akwarium 522 Litr + sump 166 Litr - wystartował 04.12.2014 (restart Kwiecień 2017)

Akwarium 145x60x60cm, 30kg.Dry Real Reef Rock,20kg.LS, odpieniacz BK 200 Double Cone, Lampa PS Althea 8x54wat T5, reaktor wapnia Dastaco, dozownik i dolewka PS Kore 5th

6122ebd46497c2d2cfa46a0b2ced1875u600a543.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Strasznie skąpy opis. Aukcja to nie powieść by pisać rozwlekle ale tu praktycznie nic nie ma. Ani zakresu mierzonego zasolenia, ani ile jest gwarancji wiadomo, ze jest rękojmia 2 lata i od tego uwolnić się nie mogą ale mimo wszystko dziwnie to wygląda. W dodatku podmiot, który go wystawia dopiero buduje swoją renomę na Allegro bo więcej kupił niż sprzedał. Mnie osobiście żółta kontrolka się włącza gdy nie podano nawet nazwy firmy która ten sprzęt wyprodukowała. W połączeniu z w/w faktami może, choć oczywiście nie musi, ale szansa jest spora, oznaczać że albo owa osoba go samodzielnie składa albo jest to produkt no name made in Chiny. Tak czy inaczej może to być albo wielka okazja, bo mogło się zdarzyć, że ów sprzedawca poprostu nie ma doświadczenia w sprzedaży i zwyczajnie nie umieścił w opisie aukcji praktycznie niczego, ale niestety może to też być wielka wtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie szkoda kasy, kup sobie od muftiego akuametr


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, od Muftiego ARM to dopiero plywa na zasoleniu :-)


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARM widziałem raz u kolegi mieszkającego niedaleko mojej miejsowości, niestety nie byl zadowolony z tego sprzętu i nawet chciał go sprzedać, co chyba się mu udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Niestety tanie to nie jest. Za tę cenę przyzwoity refraktometr oraz testy można kupić i długi czas tego używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.