Skocz do zawartości
akvarius

Lepper i cała prawda o

Rekomendowane odpowiedzi

Diable, niczego nie czytaj bo to wszystko kłamstwo :-)

A tak poza tym, to udowodnij że monarchia brytyjska nie zarabia na siebie, pokaż fakty a nie ogólnienia.

Ogólnie mogę powiedzieć, że masz wąski światopogląd co jest półprawdą bo w końcu jesteś na form akwarystyki morskiej - jest różnica ?

Albo kupujesz pierwsze albo myślisz i szukasz potwierdzenia albo zaprzeczenia.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Twój światopogląd pozostawia do sporo do życzenia.

Właśnie po to ten wątek był założony w "off" by nie pisać w morszczyźnie!

Czego więc nie rozumiesz ?

Z resztą jesteśmy w Polsce i nie bardzo wiem co mnie obchodzi GB ?

W Polsce bieda jak h... a ja mam mieć nowy problem ?

Bardziej mnie interesuje "ubój rytualny"

Edytowane przez Diabeł prawdziwy (wyświetl historię edycji)

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu ale ja nic nie powielam skopiowałem artykuł z linkiem więc nie ja jestem autorem tego artykułu, jeśli ty masz sprzeczne informacje to wrzuć linka ile na siebie zarabia. Nie wkładaj mi w usta coś co nie ja napisałem. :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dziennikarstwo, najwyższy poziom : https://www.youtube.com/watch?v=yfe4R7MiIdI

Niezależne media, wspaniała sprawa!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dziennikarstwo, najwyższy poziom : https://www.youtube....h?v=yfe4R7MiIdI

Niezależne media, wspaniała sprawa!

Nie ma juz tego materialu, co to bylo?


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik dedykuje tym dzisiaj ,co chcą abyśmy zapomnieli lub nie wiedzieli ,którzy negują i zaklinają rzeczywistość i robią z 13 grudnia szopke, i uważają że Polska i historia należy do nich :welcome: nie jesteście suwerenem i nie reprezentujecie narodu.

Bynajmniej nie chodzi mi o te tłumy dziś na ulicach Warszawy :respect:

https://www.youtube.com/watch?v=4JWNy6GKkSA

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytajcie komentarze !


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allahu akbar tak właśnie dziś było w Paryżu , jeszcze niedawno tutaj pisałem że wyznawcy islamu protestują bo walczą o więcej islamu i nie tolerują innych religi. Unia walczy o tolerancję i dlatego zapraszają terrorystów.

Niech Francja sobie przyjmie jeszcze 200tys muzułmanów do pracy i proszę wtedy o zamknięcie granic.

Tusk budował terrorystom meczet bo taki bogaty ale na służbę zdrowia nie ma.

http://warszawa.gaze...przyniosly.html

Mimo protestów obywatele są wytarci podeszwą od buta. Teraz pytanie kto i jaki miał w tym interes by coś takiego budować ? kto się na to zgodził i jaki miał w tym interes?

Gdyby miał pistolet zamiast telefonu komórkowego mógłby ich spokojnie zastrzelić z tej pozycji. Zmilitaryzować społeczeństwo.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać program Nowej Prawicy. Likwidacja podatku dochodowego,

Jak na razie to drastyczne wywalono twojego idola ze stanowiska Prezesa partii :D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ludzie, którzy wyjechali na sukcesach JKM teraz wsadzili mu nóż w plecy a sami żyją z diet europosłów. Tyle, że właśnie zabili kurę, która znosiła im złote jajka, a przynajmniej tak im się wydawało. Zostaną teraz zrzuceni jako zbędny balast i wszystko będzie toczyło się dalej. Ale jak wiecie, siła Korwina polega w tym, że coś się dzieje i o nim się mówi. Dlatego nawet taki fakt, że ktoś próbuje usunąć go z jego własnej partii wzmacnia jego elektorat. Jako osoba dobrze poinformowana chciałbym wszystkich uspokoić - dawno się tego spodziewaliśmy i przygotowaliśmy. Teraz, kiedy już stało się jasne kto jest za Korwinem a kto przeciw będzie można się skupić na kampanii wyborczej a nie walkach wewnątrz partii.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego wątku Może uda się prawicy zjednoczyć "siebie" i Polaków i wyślemy tych bandytów, którzy w Polsce rządzą z tylnej kanapy do piekła :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, wszystko zależy od ludzi. To oni decydują przy urnach. Czy prawica się zjednoczy? To wcale nie jest konieczne. Co do jednoczenia z Ruchem Narodowym, to jest to zlepek różnych ugrupowań anty-systemowych i bardzo różni ludzie, którzy nie mają spójnego programu. Nie neguję ich, ale do polityki trzeba czegoś więcej niż tylko chęć walki. Mogą pomóc na wiele innych sposobów. Generalnie Nowa Prawica postuluje ukrócenie biurokracji, patologii, zmniejszenie podatków, większe swobody obywatelskie oraz koniec dominacji Unii Europejskiej w Polsce. Z pomocą internetu przebijamy się do ludzi, bo wciąż jest cenzura w mediach i naszych działaczy nie dopuszczają do głosu w TV, chyba, żeby z kogoś się naśmiewać. Ale wkrótce to się zmieni. Wszystko zależy od wyborców.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NP wsadziła bez JKN 3 posłów więc który wbił mu nóż w plecy ? Przeciez to sam Korwin wsadził ich na te posady. To tylko dowodzi że ta partia to zlepek przypodkowych ludzi skupionych pod pustym sloganami zrobionych pod publike.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się rozkręciłeś więc strategia działa :baby: były noże,siekiery i topory , biedny Korwin wszyscy go wywalili i już nie lubią.

Być może pod publikę, mógłbyś obiektywniej oceniać kiedy byli by po 7-8 latach kadencji jak popis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Brytyjczyk trafił do celi z dwoma muzułmanami, chciał zagaić rozmowę i pyta:

- Za co siedzicie?

Jeden z muzułmanów mówi:

- Zabiłem brytyjskiego żołnierza i dostałem 2 lata.

Brytyjczyk zaniepokojony pyta o to samo drugiego.

- Ja zabiłem całą brytyjska rodzinę i dostałem 6 lat.

Brytyjczyk w szoku. Muzułmanie z ciekawości pytają go:

- A ty za co siedzisz?

- Dostałem 15 lat za wykrzykiwanie rasistowskich haseł pod meczetem. Stop kolorowej inwazji! Europa dla Europejczyków!

- Jak to, 15 lat?

- Tak... Miało być dożywocie, ale sędzia wziął pod uwagę że to nie ja krzyczałem."


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzynek Ahmed w Paryżu mieszka

główkę ci uciąć chce ten koleżka

ostrzy maczetę przez całe ranki

czyta z koranu co lepsze wzmianki

o tym co robić ma z niewiernymi

gdy na ulicy spotka blond w mini

dobrze że Ahmed z islamistami

nie chodzi tutaj do szkoły z nami

a gdy ze szkoły do domu wraca

bomby buduje

to jego praca

a mama krzyczy Ahmed łobuzie

kiedy dynamit chowa w swej bluzie

mama powiada poszukaj żony

ale on w koran wciąż zapatrzony

lecz mamy miłość ciągle jest czysta

bo dobry z niego jest...terrorysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji swojego zawodu i branży często zajmuje sie zakładami mięśno pochodnymi na Śląsku - nie uwierzycie ile te zakłady zatrudniają muzułmaninów z Egiptu, niby nas to nie dotyczy ale jest ich coraz więcej.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdaje mi się że zaczynamy robić swoisty dzichad z tym islamem a tak po prawdzie dużo tu ignorancji (mojej też) jesli chodzi o świat muzułmański,trochę sie Ben Sage za bardzo podniecasz.

Nie odbierz mnie żle nic do Ciebie nie mam ale nie prorokuj

Tak sobie myśle że rdzeń rodzącej się islamofobi bierze się z naszej totalnej niewiedzy a także z niechlubnej przeszłości właśnie takich krajów jak Francja czy Anglia z mocnymi ,,tradycjami ,,kolonizatorskimi.

,,Za rodziców będa cierpieć dzieci,,tak ,tak cały czas to samo i tak będzie zawsze.Religie takie jak nazizm,komunizm,maoizm,laicyzm,ateizm cały czas będzią nas uwierały z pokolenia na pokolenie i zbierały swoje żniwo.

Lewactwo europejskie waży ciągle mętne,kiepskie piwsko które będziemy kiedyś musieli wypić.

Sytuacja w europie jest cały czas rozwojowa i tak na prawde nikt nie wie jak się rozwinie,zauważcie np.co robią media,wrzeszczą

ŚWIAT W SZOKU ,FRANCJA NA KOLANACH ,jaki świat?bo zginęło 12 osob? a co robi ten swiat z konfliktem w Syrii?,Palestynie? co robi świat z Afryką?kogo to obchodzi?Kogo obchodzą miliony w katastrofach humanitarnych.

Powiem tak trochę rozumiem muzułmanów,wiem jak się czują w europie,może dlatego że jestem Polakiem a wiem jak się czułem będąc za granicą :thumbdown:

Europejska tolerancja funta kłaków warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperatorze, ja to wiem co piszesz i się zgadzam z Tobą, ale to zjednoczenie się właśnie jest warunkiem koniecznym, liczenie głosów.. matematyka itd, inaczej to nie przejdzie właśnie z powodów , o których piszesz. Nie obserwuję jakiejś radykalizacji ciemnej masy (sory, chodzi mi o tłum, a nie poszczególnych ludzi), chociaż , z kim bym nie rozmawiał, to widzi , że COŚ jest nie tak, ale głosowanie to juz inna para kaloszy." Esbecja" napuści jednych na drugich i pozamiatane; stara metoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.