Skocz do zawartości
bibo

Podobie jak inny kupie zywa skale

Rekomendowane odpowiedzi

spoko zrobilem ale dzisiaj zapomnialem aparatu do pracy wiec jutro beda czyli w srode

poza tym mowilem ze bede w poniedzialek wiec co sie tak upominasz nie martw sie przyniose je a te zdjecia nie beda dla ciebie za dobre. nie masz do czego sie tak spieszyc.


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj napisz jeszcze czym twoim zdaniem rózni się skała dobra od złej, i poczym to rozrużniarz jak informujesz, tylko ty jedyny który kupił 5 kilo skały. dokladnie kupiło 17 osób z forum i wszystkim odpowiada tylko nie tobie. miłego dnia w pracy pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze innym sprzedales jakas inna skale, albo nie widzieli innej skaly .albo mi sprzedales jakies ochlapy, nie wiem, ja mam takie zdanie o tej skale i tyle. nie bede sie z toba sprzeczal na forum tak jak zwrocili nam uwage inni ludzie. Pozdrawiam Lukasz


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz dawaj zdjecia :D No i sprecyzuj w koncu co rozumiesz pod pojeciem "zla skala" bo to dosc metne: czy zla to ta co ma na powierzchni malo gabek, glonow itd... czy ta co jest lita i ciezka czy tez moze ta co nie przeprowadza dobrze cyklu azotowego bo ma za malo zycia wewnatrz?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie będę zabierał głosu w tej sprawie ale podsyłam fote skały Pana Ryszarda wg mnie nie ma sie czego czepiać jest to skała ta tańsza niestety dla porównania nie mam innej fotki od Niego.

270-skala ryszarda kolasy.jpg


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja dodam pare zdjec od siebie, niestety nie mam teraz aparatu wiec nie mam zdjec z mojego baniaczka ale jak tylko bede mial czym to napewno zrobie zdjecia i tez je dodam. tym czasem kilka zdjec ktore dostalem od pana Ryszarda.

1320-dscf0001.jpg

1320-dscf0002.jpg

1320-dscf0003.jpg

1320-waga%20skala.jpg

1320-zeszyt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skała wydaje mi sie być oki hmmm co prawda jie jest ogloniona ale to kwestia czasu


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta skala tez mi sie wydaje byc ok taka tez bym chcial dostac

mam zdjecia ale nie wiem jak mam je dodac


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już teraz nic nie rozumiem dlaczego taka skała może nie spełniać czyichś oczekiwań ale spoko moze kolega myślał ze będą mu odrazu Acropory na niej rosły hmmm to jeśli tak to faktycznie ta skała nie spełnia oczekiwań :haha


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoka :

Witam to i ja dodam pare zdjec od siebie, niestety nie mam teraz aparatu wiec nie mam zdjec z mojego baniaczka ale jak tylko bede mial czym to napewno zrobie zdjecia i tez je dodam. tym czasem kilka zdjec ktore dostalem od pana Ryszarda.

1320-dscf0001.jpg

1320-dscf0002.jpg

1320-dscf0003.jpg

1320-waga%20skala.jpg

1320-zeszyt.jpg

Yoka nie wprowadzaj kolegi w bład bo takiej skały to nie kupisz z ukwiałem sinularią i grzybami za 15 czy 30 zł wnioskuję że tu chodziło o pokazanie skały na której to wszystko rośnie a moze sie mylę


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamoo Co prawda ukwialu na swojej nie mialem ale xenie i grzybowience owszem. ja mam skale po 30zl/kg a ta ktora dostalem jest moim zdaniem ladniejsza od tej ze zdjec (przynajmniej tej wyjetej :D ) zastanawiam sie nad kolejna porcja skaly od Pana Ryszarda ale czekam jeszcze na wasze opinie o tej skale.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nikt nie zrozumial

ta skala co tu jest na zdjeciach jest ok

a ta co dostalem ja nie

kupilem od wielu ludzi skale i byly pelniejsze zycia

tak jak napisal YOKA i tez za 30 zł

ja od ryszarda bym nic nie kupil

jak mi ktos powie jak mam dolozyc zdjecie to pokaze przyklad skaly ktora ja otrzymalem

datas/users/1429-img_7953 (small).jpg


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak nie wiem jak mam je dodac do tego co chce napisac do jakiegos postu

a tam to juz zdjecia wgralem dawno tylko jak je upublicznic


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1429-skalka.jpg

to jest zdjecie

mam jeszcze 2 takie skalki a jesli chodzi o ilosc zycia to sami ocencie ile w nich jest i jaka jest jakosc tej skaly

pozdriawiam lukasz


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibo tak mi ciebie szkoda ze chyba mi serce pekniez ztwojego nieszczescia przyjedz do mie dostaniesz 5 korali jeszcze na dodatek bys przestał już pieprzyc o tych skałach bo jusz wszystkim bokiem wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja kupilem 20kg, 10kg zywej i 10kg ekologicznej

jestem b. zadowolony, w baniaku nie widac miedzy nimi roznicy.

Owszem 1 kawalek moze 2 wygladaja jak na zdieciu BIBO,

ale jest to "DOLNA" czesc skaly !!


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem tylko takie skale nie dolne ani gorne cale sa takie

ryszardzie trzymam cie za slowo

moge przyjechac powiedz gdzie i kiedy

lukasz


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryszard sie rozmyslil

zmienil zdanie

trzeba na niego uwazac

ani nie odebral skaly jak obiecal

ani nie dal koralow jak obiecal

twierdzi "byłbym głupi dac tobie co kolwiek"

sam nie wie co chce

proponuje jesli ktos bedzie chcial cos od niego kupic to tylko osobiscie

aby nie bylo nieporozumien

a mnie ryszardzie stac na kupno 5 korlali


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.