Skocz do zawartości
piona

Tylko dla starych wyjadaczy-Piona

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie panowie żenada po prostu. Takie posty się olewa, a nie odpisuje:yes teraz Piona ma z Was ubaw, że się zawsze dajecie prowokować:D

Temat dzisiaj znika


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego to forum składa się z 80% pianyi 20% wody . Trudno w masie bzdur znaleść konkrety i ciekawe tematy .Szkoda , bo lubię tu zagladać.


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D:D

Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł jesteś adminem, to tnij takie posty (moje też jezeli uznasz za stosowne) i banuj takich użytkowników, ja niestety nie potafię przejść obojetnie koło ewidentnego chamstwa.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie @Alex napisałem, że temat dzisiaj zniknie..."dzisiaj", a nie "zaraz" bo liczę, że padnie tu słowo "przepraszam"..


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wramach wcześniejszej mojej wypowiedzi: ten temat zalicza sie do tych 80% bzdur.Piszmy o sprawach ważnych i nie zaśmiecajmy forum pyskówkami przedewszystkim.


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona - pokaz dobre, centralne zdjecie zriornika , bedzie wszystko jasne i albo zwracamy honor albo admin kasuje temat


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona - raz już dostałeś ostrzeżenie za chamskie pyskówki - dostałes wtedy bana, dzwoniłeś, wyjaśniałeś , że Ci przykro etc, etc.

Odblokowałem Cię wtedy - był długo spokój - teraz widze że robisz konkurencję swojemu skimerowi - po co pytam? Warto?

Daję Ci tygodniowe wczasy - przemyśl sobie o co walczysz - i albo zapraszamy ponownie na nasze forum, albo zostań tam gdzie jesteś bardzo często - na drugim forum. Chyba że te Twoje akcje mają na celu rozwalenie tego forum - informuję Cię że Ci się nie uda.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami tak bywa


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pochwalam zachowania Piony

ale pisalem kiedys z Nim sporo na gg, wtedy zakladalem swoj baniak, Piona zmienial akwa wlasnie na 500-tke

i bardzo milo to wspominam, jest bardzo milym czlowiekiem, ma sporo wiedzy , cholera wie co sie stalo.

moze faktycznie ma zly dzien , ale wtedy raczej nie powinno sie dotykac klawiatury:)

caly plus z tej zadymy to to , ze napisik szikaj juz jest dobrze widoczny:)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze sa jakies plusy czasami sa nawet plusy ujemne podobno


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEOCENZUROWANE !

Przemek i inni operatorzy/redaktorzy, którzy mają jakąś władzę nad banami! Jeżeli przyjmiecie z powrotem @pionę to ja honorowo się stąd wypisuję. Kilka stwierdzeń z chata "drugiego" forum:

NIEOCENZUROWANE !

> piona: wszystkim kutasom nano ...nie!!!!!!!!!!!!!.PRAWDA

> w oczy kluje no nie???

> piona: a ..przemek niech mnie w dupe cmoknie ...kutas

> zlamany pojade do wejcherowa i dam do obciągniecia lache

Tekst jest jeszcze widoczny - nie wiem jak długo widoczny jesrt zapis czata.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi piona? Pojdz sobie na jakiekolwiek forum i zobacz jakie tam ludzie zadaja pytania, tutaj zdecydowana wiekszosc cos poczyta zanim zada pytanie, a ze ktos sie pyta o podstawy no to trudno, to forum jest tez (jesli nie GLOWNIE) dla poczatkujacych a nie kazdy ma czas zeby przegladac cale forum - duzo sie tego zrobilo :D No i przewaznie ktos szybko odpowie na proste pytanie i wszyscy sa zadowoleni. Wszyscy oprocz piony. Jemu jednemu jedynemu to przeszkadza. Ciekawi mnie dlaczego. Jak mi sie gdzies nie podoba to wychodze NIE WYZYWAJAC wczesniej wszystkich.

Takie cos sie nazywa "kultura" i tego nie naucza na zadnym forum.

Piona jak Ci sie cos nie podoba to zaloz swoje wlasne forum dla ekspertow gdzie pytania "gdzie postawic komin" beda karane banem dozywotnim i wyzwiskami.

A od nas sie odczep ok? Nikt Cie tu chyba nie chce.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wstyd ..... i pomyśleć, że mój syn to czyta .... a potem pyta, czym się to przysłużyło w wiedzy o akwarium morskim ???? W pełni popieram Przemka ...nie bójmy się dyskusji bójmy się chamstwa i głupoty !!!!

:D


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona poprostu nie rozumie że mozna z przyjemnościa odpowiadać na pytania, nawet te podstawowe. Zapomina że robimy to dla własnego dobra - wiecej morszczaków - nizsze ceny (tak jakoś materialnie wyszło :D )

A i na koniec myśle że większość z nas to jednak poczatkujacy - ja się za takiego uważam - nie mam akwa od 15 lat i nadal czasem trafiaja mi sie "załamki" mniejsze lub większe systemu.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak slów na takie posty


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo SIWY !!!!!!!!!!


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.