Skocz do zawartości
hanysek

Waga precyzyjna do np.Ballinga

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, gdyby ktoś potrzebował to w biedrze jezt waga za 80 zł do mierzenia kalori Fit jest bardzo precyzyjna np . może być do metody Ballinga.

Pozdrawiam

Tomasz

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


Akwa 70x55x40=154L LR 14kg, LS 9kg, Tunze 6015 x 2, Protein skimmer DIY by Astis, oświetlenie 6x24w, obieg NJ 1700.

Prowadzone na ZEOVIT.

CUBE 154L

RoTQ7D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biedronce ? Nie widze nic w gazetce zeby bylo na stronie hm :>


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga może być precyzyjna, ale czy jest dokładna?

100px-High_accuracy_Low_precision.svg.pngDuża dokładność, mała precyzja

100px-High_precision_Low_accuracy.svg.pngDuża precyzja, mała dokładność

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za durne porównanie. Istnieje jeszcze trzecia i czwarta opcja. Duża dokładność i precyzja oraz mała dokładność i mała precyzja.


7475_7678.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) zadam pytanie czy ta Waga z biedrony wystarczy do zastosowania przy ważeniu proszków do ballinga ? A jak nie to jaką polecacie ?


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki...bez spiny...moje zdanie jest takie, że nie ma co strzelać z armaty do muchy.

Ja mam wagę kuchenną zwykłą z dokładnością +/- 1g i serio nie robi to dużej różnicy czy nasypę 300g magnezu czy będzie to 301 lub 299. Tak samo z innymi proszkami. Rozumiem, że każdy chce jak najlepiej dla baniaka ale myślę, że w tym przypadku nie ma co przesadzać.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za durne porównanie. Istnieje jeszcze trzecia i czwarta opcja. Duża dokładność i precyzja oraz mała dokładność i mała precyzja.

t

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dawna używam zwykłej wagi kuchennej,z dokładnością 1g i nigdy nie było żadnych problemów


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dawna używam zwykłej wagi kuchennej,z dokładnością 1g i nigdy nie było żadnych problemów

t

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde kazdy temat musi byc tak rozdmuchany ?

Kolega podpowiedzial, ze w Biedronce jest waga, ktora mozemy uzyc do np: Ballinga. :thumbup:

I jak Bartosz logicznie napisal, nawet jesli waga robi blad, to zmienimy dawki na pompach. Wazne, zeby przy kazdym rozwazaniu proszkow robila ten sam blad. :baby:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, gdyby ktoś potrzebował to w biedrze jezt waga za 80 zł do mierzenia kalori Fit jest bardzo precyzyjna np . może być do metody Ballinga.

Pozdrawiam

Tomasz

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Waga ma dokładność do 1g to chyba wystarczy.

Kurcze czlowiek coś napiszę i już pojawiają się wywody i opracowania naukowe, przez to niekiedy nie warto nic pisać i zastanowić się nad tym że chociaż ludziska mają różne ciekawe metody to się nie dzielą bo zaraz w temacie pojawi się .....

Waga to waga proste.

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


Akwa 70x55x40=154L LR 14kg, LS 9kg, Tunze 6015 x 2, Protein skimmer DIY by Astis, oświetlenie 6x24w, obieg NJ 1700.

Prowadzone na ZEOVIT.

CUBE 154L

RoTQ7D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, czy to jest ta waga?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tak to ta waga.

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


Akwa 70x55x40=154L LR 14kg, LS 9kg, Tunze 6015 x 2, Protein skimmer DIY by Astis, oświetlenie 6x24w, obieg NJ 1700.

Prowadzone na ZEOVIT.

CUBE 154L

RoTQ7D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.