Skocz do zawartości
SunRose

Wysokość podwieszenia lampy a moc świecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli po zmianach w zakładce Daylight settings? Jesteś tego pewien? Sprawdzam teraz co jest zapisywane w zakładce daylight i w ogólnie nie s tam napisywane żadne ustawienia dot. księżyca(moc/data ostatniej pełni/ kolor itd).

Te informacje zapisywane są w pamieci lampy tylko z poziomu zakładki z ośw. księżycowym.

Nie mam pod ręką samej lampy, ale sprawdzę to później w firmie i dam znać.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny -3 x sprawdzalem i tak sie dzieje....

Zakladka MOONLIGHT - zaznaczam TYLKO DARK MOON -HARDWARE i dodatkowo wklepuje wartość 1% w MOONLIGHT INTENSITY.

Ta operacja właśnie musi nastąpić PO operacji zmiany np. czasu pracy lamp 3ch (zakladka DAYLIGHT SET.) Jeżeli w/w zrobimy przed zmianą czasu pracy lamp to pomimo ,iż w pamięci jest zapamiętane -to lampa NIE wykona polecenia...

Druga sprawa przed chwila o godz 12.00 zaczal sie wschod slonca na moich lampach (120 min...) i zauwazylem ,ze zaraz po zakonczeniu dzialania lampy w trybie nocnym - oba wyswietlacze lamp LCD przestaly wyswietlac napisy - trwalo to kilka minut -dopiero odpalenie panela led spowodowalo wyswietlenie info na LCD : o wschodzie slonca i odlicznie w min. do końca tego procesu....

pozdr

W.

Edytowane przez witek2000 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że po zaznaczeniu DM klikasz Save?

Wyświetlacz przez około minutę (pomiędzy zakończonym trybem nocnym a rozpoczęciem wschodu) ma prawo być pusty. To nie jest żaden bug.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak klikam SAVE a na sam koniec (przed opuszczeniem softu) -daje jeszcze SOFT RESET...

Dziekuje za wyjasnienie (uspokojenie) w/s LCD...

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze problem jest w wysylaniu danych ja zawsze czekam az BT przestanie mrugac wtedy wiem ze napewno zapisalo dane

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Witek oraz inni użytkownicy

Jeśli ktos jeszcze zaobserwował podobną sytuację - to proszę pobrać archiwum jeszcze raz - i przeinstalować soft na PC(upgrade firmware w lampie nie jest potrzebny)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat.

Wgrałem tą aktualizacje i faktycznie jest ciemniej nocą. Lepsza regulacja. Ale nie działa mi za to wschód. Z zachodem jest wszystko ok nawet czas zachodu jest przeliczany tak jak się ustawi a nie tak jak było kiedyś. Czyli dawałem na 120 min. a moc lamp 50 % i wtedy trwa tylko 60 min. Teraz jest poprawione. Tylko co ze wschodem ? Jak przechodzi z nocy na wschód to wyświetlacz tak jak by delikatnie pulsował. Wschód niestety się nie zaczyna. Dopiero potem pali cała lampa wedle ustawień bez wschodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ledową i zakładam na wysokości 15cm nad poziomem wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat.

Wgrałem tą aktualizacje i faktycznie jest ciemniej nocą. Lepsza regulacja. Ale nie działa mi za to wschód. Z zachodem jest wszystko ok nawet czas zachodu jest przeliczany tak jak się ustawi a nie tak jak było kiedyś. Czyli dawałem na 120 min. a moc lamp 50 % i wtedy trwa tylko 60 min. Teraz jest poprawione. Tylko co ze wschodem ? Jak przechodzi z nocy na wschód to wyświetlacz tak jak by delikatnie pulsował. Wschód niestety się nie zaczyna. Dopiero potem pali cała lampa wedle ustawień bez wschodu.

Nie zaobserwowaliśmy takiej przypadłości o której piszesz. Prześlij do serwisu swój plik .mbf(memory backup file) to sprawdzimy ustawienia Twojej lampy.

Wschód jak i zachód działają poprawnie(tzn. firmware nie zawiera błędu)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.