Skocz do zawartości
bartekp

Moja mała perełka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym poście chciał bym pochwalić sie moim akwarium moze nie jest jakies szałowe ale to dopiero początek:) akwarium mam juz trzeci miesiąc zapoczątkowane na żywej skale i wodzie. Akwarium ma jakies 200l oświetlanie jest czterema 39w swietlowkami plus oświetlenie ledowe świecące 24h obsada korali jest bardzo zróżnicowana od miekasow przez LPS po SPS akwarium jest prowadzone metodą blinga:) podmiany wykonuje raz w tygodniu jakies 20% pop odmianie dawkuje po 15ml biogro 123 a oto kilka fotek mojego baniaczka:post-23466-1399128603,71_thumb.jpgpost-23466-1399128615,68_thumb.jpgpost-23466-1399128624,85_thumb.jpgpost-23466-1399128636,35_thumb.jpgpost-23466-1399128648,28_thumb.jpgpost-23466-1399128664,74_thumb.jpg

post-23466-1399128726,97_thumb.jpgpost-23466-1399128736,14_thumb.jpgpost-23466-1399128746,29_thumb.jpgpost-23466-1399128754,85_thumb.jpgpost-23466-1399128773,12_thumb.jpgpost-23466-1399128783,72_thumb.jpg

Woda i skala pochodzą z tego baniaka:post-23466-1399128912,16_thumb.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na trzy miesięczne akwa to bardzo fajne.:)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje czekam na uwagi i komentarze

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytalem do konca i ogladajac ostatnia fotke wpadlem w kompleksy... Ze tak moze wygladac trzy-miesieczne akwa... Szczepki kupiles duze czy juz tyle urosly?

Edytowane przez octavian (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do http://nano-reef.pl/topic/65285-jak-go-uratowac-pomocy/ i wtedy skaldac gratuacje


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ostatnia fotka najlepsza szkoda, że nie autora tematu.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strasznie szaro buro

Co to za lampa i jakie świetlówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jakby za mało światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za mało światła

2. Gęsto strasznie

Przycinka by się przydała, a tam gdzie światło nie dochodzi to na pewno będzie bieleć koral.

Mnie tam się podoba dziko fajnie, to że jest szaro buro widocznie kolega nie miał kasy na RARYTASY :) widać że korale rosną nad wodę :)

Niech kolega pomyśli o przycince szczepki sprzeda zrobi się miejsce i można kolorowe koraliki wsadzić by Pani moderator się podobało :D ( joke )

Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "edytuj"!


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podoba dziko fajnie, to że jest szaro buro widocznie kolega nie miał kasy na RARYTASY :) widać że korale rosną nad wodę :)

Niech kolega pomyśli o przycince szczepki sprzeda zrobi się miejsce i można kolorowe koraliki wsadzić by Pani moderator się podobało :D ( joke )

Nie chcę być złośliwy ale gdzie tu korale nad wodę wychodzą i zabierają światło innym ?

Kwestia naświetlania to może zdjęcie żle wyszło bo okno nie zasłonięte się odbiło .

Edytowane przez mirekaju (wyświetl historię edycji)

MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem mi sie wydaje ze wychodza z wody troche alboto efekt lustra wody , po lewej stronie widac koral popazony od euphylli,


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem po co te złośliwości.

Oświetlenie jest kwestią raczej ważną, żeby korale miały odpowiednie kolory.

Mi się podobać nie musi - wyraziłam swoje zdanie jak każdy tutaj.

Prospero określił jako miód malinę

Tobie się podoba

A dla mnie jest szaro buro

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze nic oryginalnego - niestety ale w Twoim akwarium brakuje światła a co za tym idzie brakuje kolorów. Ta zielona montipora aż błaga o więcej światła. dieter25 dobrze mówi - dobra lampa 6x39W + dobre nowe świetlówki i poznasz nowe nieznane dotąd oblicze swojego baniaczka

Pawodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.