Skocz do zawartości
Kraszan

IMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma może jakiś IMAXowski film? Oczywiscie najlepiej gdyby byl o rafie... I pytanie: czy kazdy film sygnowany przez IMAX jest trojwymiarowy?

Własnie zasysam takiego IMAXa o rafie z emule ale nie wiem czy to nie bedzie jakis zwykly VHS...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma 3giga to nie będzie - super filmik swoją drogą - tyle że krótki - ok 40 minut


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do ogladnaia trzeba miec te specjalne okulary bo juz nie pamietam

Kraszan jak ten film sie nazywa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film nazywa się:

[iMAX] Coral Reef Adventure 2003 HDTV i ma 2.64GB. Idzie jak krew z nosa. Mam LowID wiec pewnie poczekam kilkanaście dni zanim się ściągnie.

Nie wiem czy mogę tu podawać sumę kontrolną (generalnie jest tolegalne) ale jak nie to niech moderator to wytnie.

Suma kontrolna:

<a href="ed2k://|file|[iMAX].Coral.Reef.Adventure.2003.[WMV3{HDTV.1080p}].wmv|2834001920|6FBB8D688ED80E3284181AA7CE6D218A|/">[iMAX].Coral.Reef.Adventure.2003.[WMV3{HDTV.1080p}].wmv</a>


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do oglądania... nie wiem czy IMAX ma jakiś specjalny algorytm trójwymiaru i wymaga "superspecjalnych" okularów, ale myślę, że można spróbować najzwyklejszych plastikowych dodawanych do jakichś pisemek dla dzieci.

Jeżeli komuś uda się to w miarę szybko ściągnąć to niech da cynk czy to trójwymiar i czy warto to zasysać.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz niedlugo bede musial dwuwymiarowe okulary zakladac. Czy to beda jednowymiarowe?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok moj edonky mowi ze zly plik i tez zabardzo nie chce sie to sciagac bo tylko jedna osoba ma ale nic poczekamy Wiesz co jeszcze ciagne z samej gory 3GB o nazwie ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto sciagnac, jak kazdy film o rafie :p

Film typowo IMAX-owy czyli troche gadania, tlumaczenia co to koral ale generealnie zdjecia piekne, jak ktos ma telewizor albo projektor HDTV to wymieknie :p

No i nie potrzeba zadnych okularow, ten IMAX polega na tym ze tasma filmowa ma 70mm szerokosci zamiast 35mm dzieki czemu oczywiscie jakosc jest lepsza.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - nie wiem ilu z Was ju? ogl?da?o co? w PRAWDZIWYM IMAX'ie... Ale tym co nie ogl?dali POLECAM.

Podczas weekndowego pobytu w ?odzi musia?em oczywiscie obada? Manufaktur? co to nam/im wybudowali... Kopara mi opad?a. Oczywi?cie skusi?em si? na promocj? Orange Imax. To by?o najlepiej wydane 19z? za 33 minuty filmu.

Do dzi? nie mog? zapomnie? wra?enia jakie wywiera taki film na widzu. To jest niesamowite!

Nieprawd? jest ?e film IMAX 3D mo?na obejrze? bez okular?w, albo ze potrzebny jest telewizor HDTV!

Okulary owszem rozdaj?, ale nie jakie? tam papierowe tylko profesjonalne spolaryzowane szk?a, obydwa w tym samym kolorze. Ekran jest gigantyczny. Wra?enia jeszcze wi?ksze. Nie ma to nic wsp?lnego z bajkami 3D czy wpatrywaniem si? w monitor zezem a? w ko?cy uzyskamy (z?udzenie) tr?jwymiarowo?ci... Generalnie, gdyby mie? taki system w domu nie potrzeba by mie? akwarium - film "Podwodny las" - cho? nie jest o rafie, tylko generalnie o paru ?yj?tkach z oceanu oddaje lepiej barwy, tr?jwymiarowo?c ni? samo akwarium (nie ma efektu sp?aszczenia). To jest po prostu boskie.

I najwa?niejsze - to nie ma NIC wsp?lnego z tradycyjnym kinem. Doznania s? takie jak po skoku na bungee lub co? w tym stylu. Ludzie wyci?gali r?ce ?eby dotkn?? pokazywanych stworze?... No niesamowite. POLECAM!

Dla ciekawych wi?cej podaj? link (przy okazji mo?na dowiedzie? si?, dlaczego nikt nie mo?e mie? tego w domu... no chyba ?e pan "kluczyk"...).

http://www.kinoimax.pl/info.php?cid=&it=13


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Living Sea (IMAX)

demo mozna sciagnac z tej strony http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/musicandvideo/hdvideo/contentshowcase.aspx

A co do p2p to ten film nie otworzyl mi sie, jest zabezpieczony nawet z kilku innych miejsc.

Sa inne fajne filmy tylko trzba poszukac wczeniej tytuly zeby je znalesc w p2p


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.