Skocz do zawartości
r_33

Brasil 2014

Rekomendowane odpowiedzi

no i fajnie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... czy oni mają zakontraktowany mecz z Polska w październiku ? :shock:

zakontraktowany ??? hmmmm.... chyba mają nas w ..... grupie do ME... :)

Będzie się działo jak im tyłki skopiemy........ :)

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopać to Polacy mogą ale ogródki niemieckie... :) oby jakieś rezerwy wystawili bo nam dokopią tak że wszyscy zapomną ile Brazylia dostała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed spotkaniem obstawiałem w ciemno wynik spotkania no i się sprawdziło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik Polska:Niemcy, ktoś wyżej napisał, że tak nam dokopią, że wszyscy zapomną o wyniku Brazylia:Niemcy.

Jest jeden sposób aby porażka nie był zbyt dotkliwa, nie będziemy gorsi od Brazylii!!!

Walkower!!!

:queen:


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JuŻ nie psiocz,Brazylia miala bardzo słabą obrone,Polacy w meczu z Niemcami się tak nie otworzą,żeby im dokopali,wiadomo wygrac nie wygramy.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cala kase polska pilka nie c h lepiej zainwestuje w ratowanie rafy, nie dosc ze pomoga naturze, to jeszcze bedzie widac efekty...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat to ,jest mało realne.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik Polska:Niemcy, ktoś wyżej napisał, że tak nam dokopią, że wszyscy zapomną o wyniku Brazylia:Niemcy.

Jest jeden sposób aby porażka nie był zbyt dotkliwa, nie będziemy gorsi od Brazylii!!!

Walkower!!!

:queen:

dobre.. akurat o tym nie pomyślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był reprezentantem narodu, który nie umie napisać poprawnie kilku zdań (czasem jednego !!!) to bym dostosował poziom gry do tego narodu. Dlatego nie jestem reprezentantem.... gram dla przyjemności....:devil:

Edytowane przez tomcio (wyświetl historię edycji)

akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był reprezentantem narodu, który nie umie napisać poprawnie kilku zdań (czasem jednego !!!) to bym dostosował poziom gry do tego narodu. Dlatego nie jestem reprezentantem.... gram dla przyjemności.... :devil:

Tak jak w każdym innym narodzie tacy sobie żyją i nic na to nie poradzimy. Więc nie ma co się spinać i takie rzeczy wypisywać. Reprezentowanie narodu to raczej powód do dumy. Naszym piłkarzom może nie wychodzi to najlepiej - ale myślę, że grają najlepiej jak potrafią (Lewy to wyjątek potwierdzający regułę - choć w kadrze masakra co pokazuje. Wychodzi na to, że jeszcze trzeba mieć w drużynie z kim pograć)). Na boisku nikogo nie gryzą, nie biją itp:) Więc nie ma się czego wstydzić - choć jako fan piłki nożnej, muszę stwierdzić - cięzko się mecze naszej reprezentacji ogląda:)

A tak poza tym to mi to "lotto" :)

I też gram bo lubię ;)

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej reprezentacji Polski, to co ogladacie to wlasnosci Pzpn

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka


Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej reprezentacji Polski, to co ogladacie to wlasnosci Pzpn

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Nie do końca wiem co masz na myśli....

Czyli tak samo możemy powiedzieć o każdej innej reprezentacji, że jest własnością odpowiednika naszego PZPN-u ?


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie wiem jak jest w innych krajach. Pzpn nie nalezy do panstwa ( czyt. Narodu) jest organizacja, ktora ma zespol i maonopol na jego wystawiani we wszelakich turniejach we wszystkich ligach i kategoriach wiekowych. Monopolista w tej dziedzinie jest takim ze Panstwo musi sie prosic o umieszczenie godla na strojach co pzpn robi w takiej formie jakiej mu pasuje ale za odpowiednia oplata (czyt. subwencje )

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka


Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie wiem jak jest w innych krajach. Pzpn nie nalezy do panstwa ( czyt. Narodu) jest organizacja, ktora ma zespol i maonopol na jego wystawiani we wszelakich turniejach we wszystkich ligach i kategoriach wiekowych. Monopolista w tej dziedzinie jest takim ze Panstwo musi sie prosic o umieszczenie godla na strojach co pzpn robi w takiej formie jakiej mu pasuje ale za odpowiednia oplata (czyt. subwencje )

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi się, że tak jest w każdym kraju, który jest zarejestrowany w Fifie/Uefie.

A co do orzełka (tzn tego dziwnego) to jak szybko się pojawił to i tak szybko zniknął i w sumie poza tym króciutkim wyjątkiem godło jest na koszulkach takie jakie powinno być... Szanuję Twoje zdanie ale uważam więc wg mnie z igły zrobiłeś widły ale to tylko moje zdanie i nie zamierzam nikogo do niego przekonywać.

A z drugiej strony to Pzpn podlega pod Ministerstwo Sportu czyli Państwo - czyli pod Naród.

Więc drogi kolego jesteś w błędzie.

http://www.msport.go...wiazki-sportowe

Pzpn należy do Państwa (czyt. Narodu).

USTAWA z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie - poczytaj rozdział 3 i 4.

" - Utworzenie polskiego związku sportowego przez związek sportowy wymaga uzyskania zgody ministra właściwego do spraw kultury fizycznej.

- Ustawa o sporcie pozwala ministrowi: skontrolowanie związku, czy działa on zgodnie z prawem i statutem.

- minister sportu może też sprawdzić, czy związek dobrze wydaje pieniądze otrzymane z budżetu. Tylko i wyłącznie z budżetu.

- W tym celu ma prawo żądać np. przedstawienia pisemnych wyjaśnień i odpisów uchwał.

- Ustawa o sporcie pozwala również sądowi na likwidację PZPN. Jest to możliwe wtedy, gdy jego działalność będzie rażąco i uporczywie naruszać prawo albo postanowienia statutu i nie będzie możliwości, by przywrócić w związku porządek prawny.

- Polski związek sportowy ma wyłączne prawo do:

-organizowania i prowadzenia współzawodnictwa sportowego o tytuł Mistrza Polski oraz o Puchar Polski w danym sporcie;

-ustanawiania i realizacji reguł sportowych, organizacyjnych i dyscyplinarnych we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez związek;

- powołania kadry narodowej oraz przygotowania jej do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich, igrzysk głuchych, mistrzostw świata lub mi-strzostw Europy;

- reprezentowania tego sportu w międzynarodowych organizacjach sportowych."

- Polski związek sportowy, Polski Komitet Olimpijski i Polski Komitet Paraolim-pijski umieszczają, odpowiednio, na stroju reprezentacji kraju, na stroju repre-zentacji olimpijskiej oraz na stroju reprezentacji paraolimpijskiej godło Rzeczy-pospolitej Polskiej, chyba że przepisy międzynarodowej organizacji sportowej działającej w danym sporcie, do której należy polski związek sportowy, przepisy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego lub przepisy Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego stanowią inaczej.

- Polski związek sportowy, Polski Komitet Olimpijski i Polski Komitet Paraolim-pijski mają prawo do wykorzystania do swoich celów gospodarczych przedmio-tów będących odwzorowaniem, odpowiednio, stroju reprezentacji kraju, stroju reprezentacji olimpijskiej lub stroju reprezentacji paraolimpijskiej, w zakresie wyznaczonym przez przepisy polskiego związku sportowego, przepisy między-narodowej organizacji sportowej działającej w danym sporcie, do której należy polski związek sportowy, przepisy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego lub przepisy Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego.

Wiadomo to tylko wybiórcze akapity z Ustawy o Sporcie, bo niestety wiele jest dziur w/w ustawie i dlatego były/są takie jaja w Pzpn-ie.

Nie zmienia to faktu, że Pzpn podlega pod Państwo - Ministerstwo Sportu I Turystyki.

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.