Skocz do zawartości
Ci3chy

Aquaforest ProBioS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu nie mogę nigdzie znaleźć bakterii Aquaforest ProBioS. Wystartowałem na pełnej linii bakterii z tej firmy według ich poradnika ale akurat kończy mi się ProBioS i nie mam gdzie go kupić. Czy ktoś wie kiedy znowu ten specyfik pojawi sie na rynku lub czym go zastąpić?

BioS jest jeszcze w przedaży ale nie to bakterie na start a mój zbiornik ma już parę miesięcy i nie wiem czy mogę je stosować zamiast ProBioS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to nie jest oferta magazynowa. Nie mają go na stanie a producent podobno zmienia opakowania i produkt jest niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem ale na forum ludzie szybciej odpowiadają niż producent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupowałem w koralach i z tego co widziałem mają jeszcze obie pojemności - dzwon, pytaj i kupuj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest coraz więcej przekrętów więc osobiście bym nie próbował, druga sprawa to fakt, iż jeden na dziesięciu ma towar pod ręką.

W opisie wysyłka 24h a czekasz tydzień, zresztą niektóre sklepy mają tak samo. Najlepiej zadzwonić przed zakupem i się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie róbmy już z wszystkich złodziei. Zresztą widzę że sam chcesz kupować na allegro sztuczne koralowce.

Poza tym wystarczy chwilka żeby sprawdzić czy są na stanie. Ale proszę, są na stanie w Akwa Świecie:

http://aqua-sea.com....oBioS-10ml/1728

Tu na bank są na stanie - chłopaki aktualizują codziennie stan magazynowy i jak jest na necie to jest i w realu. No chyba że własnie ktoś stoi przy ladzie i kupuje ostatnią sztukę :)

Edytowane przez Yarcio (wyświetl historię edycji)

Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po nadpisaniu mojego postu pojawiły się na allegro. Zbieg okoliczności :) może.

Już zamówiłem i czekam na dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem tydzień temu w coral haus i dostalem na drugi dzień.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zaopatrzyłem, co ciekawe producent twierdzi że nie mieli żadnego problemu z płynnością dostaw ale produkt na parę tygodni zniknął ze sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie źle szukałeś :-)

Był cały czas na półce :p i to spore ilości .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.