Skocz do zawartości
Panoramiks200

ATI SunPower 6x80W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników sunpowerów. Chciałem się spytać jak u was pracują wiatraczki,czy wdmuchują powietrze czy wydmuchują ? Czy ktoś wymieniał wiatraczki na wydajniejsze ? Kupiłem kiedyś na giełdzie komputerowej podobno mega kozaki po 40zł szt ale wydajnością to one przy oryginalnych są totalną porażką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem u siebie kilka miesięcy temu głównie ze względu na hałas, różnicy pomiędzy oryginalnymi a tymi z komputerowego za ~15 zł nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o hałas chodzi to masz rację ale mi chodzi o moc.Troszkę mi się grzeje ta lampa i czasem potrafi się środkowy statecznik wyłączyć.Wymieniony na nowy i to samo. U mnie hula jeden oryginalny wiatrak,a drugi najmocniejszy komputerowy w tym rozmiarze jaki był na giełdzie i w mocy różnica ogromna,komputerowy dużo słabszy a ma 2500 obr/min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 2 wiatraki....ja mam też 2 w lampie 8x54 jak wiesz i jeden powietrze wdmuchuje a 2-gi wyrzuca powietrze na zewnątrz.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a to ci dopiero hopsztos ;] W mojej lampie to by nie miało sensu,nie ma żadnej przegrody więc jeden by wdmuchał a drugi od razu to wydmuchał ale zauważyłem znaczą poprawę w chłodzeniu się lampy jak dwa wiatraki wdmuchują powietrze a kupiłem ja sto lat temu i były zamontowane że wydmuchiwały

Edytowane przez Turborower2000 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrób tak jak było...no i 100 lat to czas najwyższy wymienić :) hihihi


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak kolega rafał19 napisał zmieniłem by wdmuchiwały i póki co się nie wyłącza i jest zdecydowanie chłodniesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.