Skocz do zawartości
chwialek

[kostka 40^3] Słona kropla wer. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakieś klamoty jak tylko mogą się przydać chętnie przekażę.

BTW.

Czyj produkt odpowiada za tą demolkę?

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy miło to słyszeć. Pracuję jak pracuję w poniedziałek/wtorek mam mieć wizytę ubezpieczyciela który wyceni szkodę. Akwarium niestety nie posiadało ubezpieczenia. W pracy też mam na szybko 2 dni urlopu więc jakoś sobie to poogarniam. Póki co akwarium nie istnieje życie po godzinie 18 wędruje do zaprzyjaźnionego sumpa. Słona kropla powstanie ponownie w momencie gdy ogarnę pokój w którym płonęło oraz pokój zalany i zakopcony.

Póki co mam zakaz sprzątania do czasu wizyty likwidatora, który sobie wyceni wszystko co ucierpiało.

Z pracy również przy prężnie działającym programie socjalnym mam szanse dostać pomoc fizyczno-finansową ale to muszę z prezesem porozmawiać i zobaczę czy i jak będą chcieli mi pomóc.

Nie chcę udzielić informacji czyj to produkt... jestem jeszcze przed rozmową z twórcą dolewki.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego to moge pomoc przy szafce pod akwarium. Ojciec posiada stolarnie a i ja nie mam 2 lewych raczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
m14936670KLM9109A.jpg

świeczka pod tęczowym mostem szkoda baniaka wyglądał już nieźle a dziś faktycznie masakra byłe widziałem starałem się wyciągnąć co się da i nie wyparowało :(( nic tylko współczuć ale cóż życie trzeba żyć dalej

O co chodzi z tym zdjeciem?

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już temat zacząłem to będę informował dalej co i jak z sytuacją bo to najbardziej w tematyce forum.

Ryby odłowiłem jeszcze żywe z resztką wody, ale jednak po nasłonecznieniu jakie panowało w sobotę. Temperatura dokończyła dzieła... LPS i SPS powędrowały do Tomka lotnika za udostępnienie miejsca bardzo mu dziękuje, pewnie część i tak wyleci na śmietnik, ale to co ocaleje będzie miało specjalne względy w przyszłości. Z reszty życia ocalały ślimaki reszta, ryby, krewetki, wężowidło, krab, zając popłynęły na wieczną rafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak popłynęły na wieczną rafę za tęczowy most szkoda ich losu ale cóż co cię nie zabiło młody wzmocni cię i miło że masz na forum grupę fajnych ludzi na których możesz liczyć i tak trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawy humoru przedstawiam kosztorys mojego zakładu ubezpieczeń...

Nadmienię iż udokumentowałem im zastosowanie farb lateksowych, lakieru typu domalux, lakieru podkładowego capon... musiałem przedstawić rachunki z poprzedniego remontu pomieszczeń a otrzymałem kosztorys: Nadmieniam iż budynek jest liczony w wartościach nowych nie obejmujących jeszcze amortyzacji...

kosztorys%252520PZU.jpg

Z ciekawości zapytałem skąd mają cenniki bo malarza za 7,80m2 wraz z jego materiałami to bardzo chętnie zatrudnię do odmalowania pozostałych pomieszczeń. Dodam iż malowanie raczej wymaga dwukrotnego pokrycia farbą lateksową bo nie spotkałem się z malowaniem jednokrotnym.

Podobnie tak niskiej ceny za cyklinowanie i 3-4krotne lakierowanie wraz z materiałami to u mnie się nie uświadczy 26zł metr kw.

Tynk 7,50m kw...

To tak dla uzmysłowienia za co płacimy ubezpieczenia... Jedno co jest rzeczywiste to koszt okna i drzwii balkonowych, zapomniał bym na ścianach znajdują się gładzie gipsowe...

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju robiłem remont łazienki za położenie gładzi, dwukrotne malowanie położonych płyt KG i przygotowanie płaciłem po znajomości 13PLN/m2 oczywiscie materiał mój. To faktycznie ceny chyba z okresu PRLu wzieli szkoda gadać. A tak wogóle to gdzie masz ubezpieczone mieszkanie bo ja w sumie miałem zalane mieszkanie itd i PZU bardzo przyzwoicie mi zwróciło za szkody, a dodatkowo u nich można ubezpieczyć akwarium co mnie dodatkowo od kilkunastu lat trzyma przy nich.

Edytowane przez Jimbim (wyświetl historię edycji)

Blue Lagoon II [200L w obiegu] -> http://nano-reef.pl/...blue-lagoon-ii/

24215be9f10266e9ed82b8bafd0f7b0bu301a872.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla uzmysłowienia Ubezpieczyciel nie uznaje pana "Zdzisia" tylko firmę wystawiającą fakturę, płacącą ZUS i pozostałe złodziejskie wymysły naszego systemu podatkowego.

Jak widać ubezpiecz się, płać a jak coś się stanie to masz na otarcie łez i się ciesz że cokolwiek dostałeś. Nazwy ubezpieczyciela nie ujawniam aby nie godzić w jego dobre imię i cudowne obroty.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ;) to jakies jaja są, macie w miescie CITO czy cos takiego?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale myślę że to niewiele zmieni... przyznana kwota zwiększy się o wynagrodzenie osób zajmujących się pozyskaniem odszkodowania za klienta. Niestety na prowincji tego typu firmy to nadal rzadkość i jakoś mam do nich niekorzystne nastawienie.

Sam piszę i się odwołuję zobaczę jaki będzie efekt. Póki co mają uwzględnić farby lateksowe i lakiery do podłóg na to dostali rachunki potwierdzające remont pomieszczenia jesienią 2014r. A wiem że kosztorys ubezpieczyciela nie definiuje pojęcia farba lateksowej jest emulsja, wodna i olejna a lateks to inna grupa której system nie obejmuje, muszę się przyłożyć i zrobić weryfikację mojego kosztorysu z realnymi cenami robocizny oraz materiałów. Dodatkowo nie uwzględniają rolety wewnętrznej kasetowej która jest na stałę przykręcona do okna i stanowi część nieruchomości, nie uwzględniają gładzi gipsowych które były do odnowienia, rekonstrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.