Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ok, dzięki - spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki - spróbuję

Uzywalem tych microbe lift,ale lepsze byly o wiele NiteOutII i nie smierdza.Uzywalem je do VsV.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, jak każdy używa co innego... :smiling: tylko co jest najlepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na każdego... działaj po swojemu...i używają produktów które tobie wydają sie być odpowiednimi....temat bakterii to temat rzeka.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka- szczepy bakteri :) im bardziej smierdza tym lepsze :)

A tak serio - trzymajmy sie razem :)

Ja niewiem ale szczepy bakteri roznych firm sa te same raczej. Specem nie jestem,nie zamierzam nikogo przekonywac do swoich racji.Ja uzywam i jest dobrze :)

Bober- ukwial siedzi caly czas w tym samym miejscu woec nici z zamiany :)

Moj kiler :) Tayson :) mam go 2lata.. :) bezwzgledny- nokaut wieloszczetow :p

Agnieszka- szczepy bakteri :) im bardziej smierdza tym lepsze :)

A tak serio - trzymajmy sie razem :)

Ja niewiem ale szczepy bakteri roznych firm sa te same raczej. Specem nie jestem,nie zamierzam nikogo przekonywac do swoich racji.Ja uzywam i jest dobrze :)

Bober- ukwial siedzi caly czas w tym samym miejscu woec nici z zamiany :)

Moj kiler :) Tayson :) mam go 2lata.. :) bezwzgledny- nokaut wobec wieloszczetow :p

Sezon na grzybki :p

post-23662-0-46103700-1412104086_thumb.jpg

post-23662-0-50738000-1412104803_thumb.jpg

post-23662-0-62950000-1412105544_thumb.jpg

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę - na pewno skorzystam i kupię

będę się odzywać

pozdrawiam :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie z glupawki naszlo ;)

Disco Polo :

Slona banko,serce moje,nie ma takich jak my Dwoje..bo ja kocham oswietlenie twoje do szalenstwa,do wieczora jeje,moja banko ;)

Haha.. Sorry :)

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh ta bańka :dj:


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zasada :) Nie pisz na forum po drinku :):p

A dzis zastalam taki widok :

Mam te krewetke 3 lata,ale pierwszy raz widze,ze ma cos w odwloku..czy to (jajka,ikra)

post-23662-0-34013800-1413107602_thumb.jpg

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysmata

Zycie w akwarium ma sie swietnie :) Doszedl scopas - wiem,wiem pisalam,zadnych pokolcy.Ale co ja poradze ze,zakochalam sie w tych miodowych kolorkach :) Widze same pozytywy po zakupie pokolca - odpieniacz ma co poenic i co drugi dzien czyszcze kubek :) i ryba nabrala ciala :) poniewaz w sklepie wygladala jak jesienny lisc .

PS. Nie oceniajcie i nie wysmiewajcie sie z ludzi,o ktorych nic nie wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testow nie robisz, a patrzac na zdjecie to lustra tez nie masz. :evil::animier:

Ale akwa calkiem, calkiem. :thumbup:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani - haha rasista czy co ? Hihi ja tam lubie afro :)

Nie goncie mnie za testy :) kurde no uczepili sie jak rzep psiego ogona :)

A tak na powazniee :) Zwarzywszy na to,ze teraz mam pokolca to do'testowanka bardziej sie przyloze. Bo co jak co ale pokolec to taki prawdziwy swintuch :D (takie boby,ze hoho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani - haha rasista czy co ? Hihi ja tam lubie afro :)

Nie goncie mnie za testy :) kurde no uczepili sie jak rzep psiego ogona :)

A tak na powazniee :) Zwarzywszy na to,ze teraz mam pokolca to do'testowanka bardziej sie przyloze. Bo co jak co ale pokolec to taki prawdziwy swintuch :D (takie boby,ze hoho)

post-23662-0-27520400-1414941963_thumb.jpg

post-23662-0-80937400-1414941983_thumb.jpg

post-23662-0-45756900-1414942004_thumb.jpg

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy koralach miękkich najlepszym testem jest TDS i podmiana 30l /tyd ubogiej soli.

Nie wiem czy to aparat czy światło jest zielone. Na tył dałbym jakąś ciemniejszą T5 może superaktynikę by nie podświetlało tak tła mocno.

Z korali dodałbym coś co rośnie wyżej. Szybe przy piachu bym skrąbnał bo to sekunda i efekt o wiele lepszy. Nie lałbym nic więcej niż osmoze czy wode słoną ta obsada nic ponad normę nie potrzebuje.

A ogólnie jest ok ustawienie , rybki itd.

Ta krewetka nosi jaja u mnie też noszą non stop ale i tak nic z tego.

Ps.poprzedni avatar był lepszy.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj foto całości :p


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak super exstra to nie jest.Moje akwarium mecza okrzemki.Na poczatku sie tym noe przejmowalam ( dojrzewanie) teraz jednak uwazam,ze to zmora ktora nie daje mi spokojnie patrzec i cieszyc sie w 100%

Wode R0 najpierw kupowalam w sklepie akwarystycznym - i okrzemki na piasku non stop.Zmienilam dostawce na rozlewnie wody Demineralizowanej i nic,zadnej poprawy.Mam wlozony Serea silicate i nic,okrzemki na piasku jak byly tak sa :/ A zeby bylo jeszcze piekniej padly mi stateczniki i mysle sobie,ze nie pozostaje mi nic innego jak usiasc i plakac :/ A gwozdziem do trumny to nowiutkie potluczone swietlowki :/ ( maly wypadek)

To tyle :( :/ I czepie sie pogody - typowo ponura w sam raz podpasowana do wydarzen .

Nic tylko puscic smetna muzyke i wyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj się. Napewno wyprowadzisz wszysko na prostą. Trzymam kciuki. Powodzenia.

Wysłane z mojego GT-I9300


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam :/ wlasciciel mieszkania nje zgadza sie na udziwnienia :/ Urok wynajmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.