Skocz do zawartości
Ci3chy

Pompa dozująca Jebao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widzę że jest w sprzedaży pompa dozując Jebao do złudzenia przypominająca pompę Profilux.

Czy ktoś miał z nią już do czynienia i może podzielić się opinią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś ty to widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda ciekawie zwłaszcza że deklarują wysyłkę z UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być ciekawa jak pozostałe rzeczy jebao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie bardzo fajnie wygląda, ciekawe jak z reszta :)


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę że jest w sprzedaży pompa dozując Jebao do złudzenia przypominająca pompę Profilux.

Czy ktoś miał z nią już do czynienia i może podzielić się opinią?

witam kupilem taka za 78 funtow z wysylka i jestem bardzo zadowolony bo jest 4 razy tansza niz kamoer a po skalibrowaniu smiga jak marzenie. Dostalem gratis mocowanie rurek do sump

witam kupilem taka za 78 funtow z wysylka i jestem bardzo zadowolony bo jest 4 razy tansza niz kamoer a po skalibrowaniu smiga jak marzenie. Dostalem gratis mocowanie rurek do sump

rurki musisz zakupic osobno w ich sklepie bo nie ma zestawie.ja dozyje ca kh i mg oraz nopox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic pod koniec sierpnia, cena bardzo interesująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic pod koniec sierpnia, cena bardzo interesująca.

polecam pompa przyszla po 4 dniach roboczych.ja mam 70ltr nano twoje troche wieksze.po wakacjach zamierzam kupic tmc signature 900.gdzie w londynie robisz zakupy?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem taka za 78 funtow z wysylka i jestem bardzo zadowolony bo jest 4 razy tansza niz kamoer a po skalibrowaniu smiga jak marzenie. Dostalem gratis mocowanie rurek do sump

rurki musisz zakupic osobno w ich sklepie bo nie ma zestawie.ja dozyje ca kh i mg oraz nopox

Jakie rurki masz na myśli, te które zakłada się na pompy czy te które są przedłużeniem od pompek do pojemników i do zbiornika?

A co możecie powiedzieć o tej pompie http://www.fish-street.com/fs_nt-01dosing_pump ? Teraz jest z darmową wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam pompa przyszla po 4 dniach roboczych.ja mam 70ltr nano twoje troche wieksze.po wakacjach zamierzam kupic tmc signature 900.gdzie w londynie robisz zakupy?pozdrawiam

Zwykle jeżdże do Windsor do maidenhead aquatic a jeżeli londyn to aquatic design centre na great portland street zawsze duży wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedluzenia musisz dokupic bo na pompach krotkie sa in and out a w pudelku daja ok pol metra w sam raz do kalibracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przedluzenia musisz dokupic bo na pompach krotkie sa in and out a w pudelku daja ok pol metra w sam raz do kalibracji

Dzieki będę pamietał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będą działały tak samo dobrze jak pompy cyrkulacyjne?


w realizacji- 120x60x60h

105 l sump, 2xAPF600:)DIY,

NJ6000,

2x T 6100,

1x6055

2x250 HQI +4x54W

masa innego drobnego sprzetu

Walka z glonami trwa - chyba wygrywam:D

http://tablica.pl/of...-20130829202216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jeżdże do Windsor do maidenhead aquatic a jeżeli londyn to aquatic design centre na great portland street zawsze duży wybór.

W windsor jeszcze nie bylem bo nie po drodze ale bylem pare razy w adc na great portland.polecam h2o w brentwood i advanced aquarium consultancy w harlow oba w essex.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie do czego służy w tej pompie "Extension Pump Port"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie do czego służy w tej pompie "Extension Pump Port"?

podejrzewam że do podpięcia dodatkowych 4 pomp

ile producent na to daje gwarancji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gwarancją może być problem bo to Chińczycy. Sam koszt odesłania może wynieść 50% wartości towaru. Kolega reklamował kiedyś sprzęt u "Chińczyka" to dostał po prostu zwrot części kasy bo sprzęt działa ale nie był zgodny z opisem.

Ja z http://www.fish-street.com ściągałem pompę obiegową Jebao i dotarła po 10 dniach ale trwało to tyle bo celnicy mi ją zatrzymali i VAT musiałem dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest bolączka sprzętu bezpośrednio z chin

jak was Urząd Celny dopadnie to do ceny dojdzie VAT 23% i gwarancja jest w teorii

Gdyby ktoś w UE tym handlował to była by inna rzecz, bo kupujący ma prawa a (producent/importer) obowiązki

jak kupicie sprzęt w UE, to importer jak i producent ma obowiązek udzielenia gwarancji. Sprzęt nowy powinien mieć 2 lata gwarancji

macie prawo zwrotu bez podania przyczyny do 10 dni obecnie, a ma być do 30 dni jak kupicie towar przez internet

Edytowane przez PawelL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjrzycie się opisowi na FS to zapewniają że wysyłka tej pompy na terenie UE jest z magazynu w UK więc nie podlega procedurom celnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca, każdy towar z poza unii podlega opodatkowaniu, obecnie do 5 lat wstecz mogą mogą żądać podatek, a trwają prace nad zniesieniem przedawnienia, jeżeli ci udowodnią że taki zakup miał miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wysyłka towaru ma miejsce na terenie unii <lokalny oddział> to obowiązek oclenia i opodatkowania leży po stronie importera - w tym przypadku obowiązek taki powinien spoczywać na europejskim oddziale...

jak sprzęt już trafił do UE i jest tu dalej dystrybuowany to procedury celne powinny być dopełnione na etapie przyjmowania frachtu... więc zanim będzie wysłany dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ten przypadek kolego, bo fakturę zakupu dostajesz z chin a nie z firmy na terenie UE, więc tutaj do "magazynu" to mogło trafić jako gift, i jeżeli chciałbyś to wziąć na firmę do dalszej sprzedaży, to musisz normalnie iść do UC z fakturą i przewieść to do polski na dokumencie SAD

po stronie importera jest więcej obowiązków, oclenie, opodatkowanie, oznakowanie i certyfikacja, gwarancja i wzięcie odpowiedzialności za sprzęt. Importując sprzęt, z poza UE jesteś traktowany podobnie jak producent.

tu jedynie tyle jest pewne że jak kupisz, to przesyłka nie przejdzie przez UC, ale czy w przyszłości to do nich nie trafi to tego nie wie nikt.

Edytowane przez PawelL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaka wysokość moga pompowac te pompy??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.