Skocz do zawartości
xroksana22

Coral house akwarystyka morska

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry pare dni temu zamówilam probiotyki firmy AF BioS, ProF i ProBioS w wersji 10ml. Data waznosci byla 12.2014 na stronie sklepu nie byla zadnej informacji dotyczącej krótkiego terminu ważności.

Sklep skomentowal to ze mogę odeslac to wymienią na roczną datę przydatnosci nie wiem czy za poplata czy bez. pan odpisał ze produkty miały jeszcze półroku przydatności a do grudnia zostało tylko 5 misiecy.

Czy ktoś miał jeszcze przyjemnosc robic zakupy tam jakies opinie, dobre rady?

Temat do zamknięcia. Problem rozwiązany

Edytowane przez xroksana22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze pani bez krawata :)


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś seria opini o sklepach .... najpierw AQUARIO teraz CORAL HOUSE ..... Kto następny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś seria opini o sklepach .... najpierw AQUARIO teraz CORAL HOUSE ..... Kto następny ?

Ja jestem zadowolony ze sklepu Coral house.Teraz pytanie w jakiej miejscowości.Jesli idzie o ten z Bielawy to z góry polecam.A tak na marginesie to pół roku waznosci to bardzo dużo. Poza tym ,że margines błędu waznosci przez producentow jest zawsze duża.Jak ma Pani ważność 5 miesięcy to w ciemno 7 można dozwać.Osatnio serek jadłem tydzień po dacie i wchodził jak sialala:)).Pozdrwiam i bez paniki:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o coral house z bielawy to ja również mogę gorąco polecić ten sklep. Obsługa na najwyższym poziomie. Nigdy nie było problemów a już kilka razy korzystałem z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o coral house z bielawy to ja również mogę gorąco polecić ten sklep. Obsługa na najwyższym poziomie. Nigdy nie było problemów a już kilka razy korzystałem z ich usług.

Tak jak Marcin pisze.Dziwią mnie posty typu kupiłem rykbkę ma ospę sklep be,kupiłem korala i pada sklep be,termin ważności sklep be,stałem w kolejce za pokarmem a koleś puścił bąka sklep be.Nikt ze wprzedawów nie wali sobie specjalnie kamieni pod nogi.To jest życie poza tym sprzedawca powiedział ,że wymieni to po co i o co takie bicie piany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam , gdzie jest data ważności na buteleczkach? Pytam, bo kupiłem (w innym sklepie) i nie mogę znaleźć.

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam robie wszystkie zakupy i jestem zadowolony. Moge polecic kazdemu, duzo towaru i zawsze dobra rada,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka, miła i chętnie udzielająca pomocy obsługa. Również polecam


300L + sump 84L Odpieniacz: Mini BK 200 Oświetlenie: T5 6x54W Cyrkulacja: JVP 17000 l/h Obieg: NJ 2300

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

78f65dd657b0253055c541113ce9cb22u474a440.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ...Też polecam !!! Na pewno nie było celem sklepu oszukanie kogokolwiek , Mówią,że wymienią to wymienią , chociaż nie muszą bo towar jest z ważnym terminem przydatności.


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same dobre doświadczenia.

A właściciel jest jednym z nas a nie tylko człowiekiem interesu.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ...Też polecam !!! Na pewno nie było celem sklepu oszukanie kogokolwiek , Mówią,że wymienią to wymienią , chociaż nie muszą bo towar jest z ważnym terminem przydatności.

no takich rzeczy to ty nie pisz bo sam kiedyś otrzymasz produkt który będzie miał jeszcze datę przydatności np.1 tydzień i ciekawe czy będziesz zadowolony i będziesz stosował i wtedy też nie będą mieli obowiązku ci wymienić bo data jest jeszcze ważna


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrobina matematyki: 10ml to ok 150 kropli wiec przy akwarium 100l daje nam ok 5 miesięcy użytkowania zgodnie z instrukcją - ale że koleżanka dopiero startuje z akwarium to pewnie chciała by lac odrobinę więcej bakterii niż leje się normalnie. Sorki ale jak dla mnie temat sporo na wyrost bo i tak wszystko pójdzie do akwarium przed upływem daty ważności. A w złe intencje sklepu nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich różne rzeczy wielokrotnie i cóż napisać. Kontakt elegencki, z cenami można powalczyć a towar zawsze idealny i zgodny z zamówieniem.

Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam. Człowiek naprawdę dba o klienta, o czym sam się przekonałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja również polecam.

Super kontakt,

Miła obsługa i takie tam :blushing:

xroksana22 - nie rozumiem tej paniki.

Zużyjesz krople zanim upłynie data ważności a chłopaki i tak Ci chcą wysłać komplet z dłuższą datą.

Jednego dnia skomentowałaś obsługę 3sklepów - w każdym co innego Ci się nie spodobało - strach Cię obsługiwać :) hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony ze sklepu Coral house.Teraz pytanie w jakiej miejscowości.Jesli idzie o ten z Bielawy to z góry polecam.A tak na marginesie to pół roku waznosci to bardzo dużo. Poza tym ,że margines błędu waznosci przez producentow jest zawsze duża.Jak ma Pani ważność 5 miesięcy to w ciemno 7 można dozwać.Osatnio serek jadłem tydzień po dacie i wchodził jak sialala:)).Pozdrwiam i bez paniki:).

dzieki za info , wezme to pod uwagę

Ja również polecam.

Super kontakt,

Miła obsługa i takie tam :blushing:

xroksana22 - nie rozumiem tej paniki.

Zużyjesz krople zanim upłynie data ważności a chłopaki i tak Ci chcą wysłać komplet z dłuższą datą.

Jednego dnia skomentowałaś obsługę 3sklepów - w każdym co innego Ci się nie spodobało - strach Cię obsługiwać :) hihi

tez mam nadzieje ze zuzyje, poprostu start zbiornika mi sie opóźnia przez trwajacy remont i sezon urlopowy ale uspokoiliscie mnie. Mi chodzilo o informacje na stronie co do daty przydatności jeżeli termin jest około 5 miesięcy. mam nadzieję ze ww. sklep bedzie mnie w przyszłości obslugiwał tak jak was zadowolonych klientów - użytkowników forum.

Edytowane przez xroksana22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep na 6 , oby więcej takich.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie wina sklepu że Ci się remont przedłuża :) po drugie 5 miesiecy to naprawdę długo więc nie ma co panikować,

Polecam ten sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam.

Super kontakt,

Miła obsługa i takie tam :blushing:

xroksana22 - nie rozumiem tej paniki.

Zużyjesz krople zanim upłynie data ważności a chłopaki i tak Ci chcą wysłać komplet z dłuższą datą.

Jednego dnia skomentowałaś obsługę 3sklepów - w każdym co innego Ci się nie spodobało - strach Cię obsługiwać :) hihi

Poniżej wklejam fragment z mojego zamówienia. Na stronie ww. sklepu pogrubione produkty z datą wazności 12.2014r. są w cenie 22zł. Zostałam telefonicznie poinformowana ze moge odesłać ale mam pytanie do ciebie kto ponosi w takim razie koszty wysyłki? trzeba to odeslac kurierem bo to szklane buteleczki i moga sie stłuc po drodze.

Produkt Model Ilość Cena Razem Suma częściowa:: 197.48zł VAT 23%: 45.42zł Wysyłka bezpłatna: 0.00zł Tunze Turbelle® nanostream® 6015 1302 1 99.00zł 99.00zł Salifert Test KH 903 1 25.90zł 25.90zł AQUAFOREST BioS 10ml 1094 1 28.00zł 28.00zł AQUAFOREST ProBiosS 10ml 1095 1 28.00zł 28.00zł AQUAFOREST ProF 10ml 1100 1 28.00zł 28.00zł Salifert Test NO3 908 1 34.00zł 34.00zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam robisz z igły widły :) przeczytałem Twoje posty i nic Ci nie pasuje i do każdego sklepu masz pretensje .

Mogę Ci poradzić jedno że morszczyzna to hobby co ma nas cieszyć a Ty zaczynasz z tym walczyć a szkoda bo fajne hobby .Po prostu olej daty i zakładaj baniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale dlaczego nie napiszesz do sklepu tylko pytasz na forum?

To samo robiłaś ze świetlówkami PS.

Jak dla mnie to chłopaki Ci dobre serce okazują i robią z siebie "jeleni", że chcą Ci je wymieniać.

Ja bym nie miała śmiałości prosić o wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zluzowac, bo to ma byc hobby, a ono w domysle ma relaksowac, a u Ciebie odwrotnie:(

Nie kupuj przypadkiem zycia z wysylka, bo dopiero bedzie placz


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 80% rzeczy na start nowego akwarium z Coral House, nie dość, że dostałem super cenę , to jeszcze obsługa wzorowa.


Nano Reef Boyu Zumbo 58Ltr - wystartował 20.01.2011 , sprzedane 15.09.2012

Zbiornik 275 Litr + sump 112 Litr - wystartował 10.09.2012 , sprzedane 22.09.2013

Ale jest już nowe akwarium 522 Litr + sump 166 Litr - wystartował 04.12.2014 (restart Kwiecień 2017)

Akwarium 145x60x60cm, 30kg.Dry Real Reef Rock,20kg.LS, odpieniacz BK 200 Double Cone, Lampa PS Althea 8x54wat T5, reaktor wapnia Dastaco, dozownik i dolewka PS Kore 5th

6122ebd46497c2d2cfa46a0b2ced1875u600a543.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam.

Super kontakt,

Miła obsługa i takie tam :blushing:

xroksana22 - nie rozumiem tej paniki.

Zużyjesz krople zanim upłynie data ważności a chłopaki i tak Ci chcą wysłać komplet z dłuższą datą.

Jednego dnia skomentowałaś obsługę 3sklepów - w każdym co innego Ci się nie spodobało - strach Cię obsługiwać :) hihi

Przepraszam za offtop

Bardzo podoba mi się obsługa w sklepach Acropora Warszawa, w Akwa Swiat Katowice i Erybka Zabrze oceniam je na 6+. Po sfinalizowaniu zamówienia zaraz przez internet wysłałam do sklepu podziekowania za udane zakupy i napisalam ze czekam juz na kolejne zakupy które mam u nich na specjalne zamówienie. W Akwa Swiat fachowe porady sprzedawców - akwarystów i moglam wszedzie zajrzec dopopytac. W erybce nie czuje sie anonimowo mimo ze odwiedzam sklep stacjonarny raz na pol roku. Wszystko gra.

Edytowane przez xroksana22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.