Skocz do zawartości
Robert K

Poszukiwany konik morski; piątek, 15 sierpnia 06:45 | TVP 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już to było ale może być dobry film.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolny dzień tak wcześnie wstawać? Chyba się skuszę :) Dzięki za info.

Wysłane z mojego LG G2 przy użyciu Tapatalka


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę nagrywał w hd

a gdzieś udostępnisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś udostępnisz ?

Z wiadomych wzgledow nie bede rozpowszechnial publicznie, ale jak komus z wawy bedzie bardzo zalezalo moge 'pozyczyc' do obejrzenia.

Edytowane przez michalp (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe film, fajnie by było mieć takiego stwora u siebie.

A może ktoś je hoduje i rozmnaża w polsce ?


8467921e4b16b110e429bd8977bed4a4u1385a1234.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to samo miałem pytać.

Teraz na TVP1 leci program "Zabójcze meduzy" - Australijska Wielka Rafa Koralowa.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia australia ty masz swoja w domu teraz czekam jak cie ustrzele w krk na zlocie :-)


Akwarium 170x70x60 + sump 150l

obieg H2O 5000l/h

cyrkulacja 3x Tunze 6105

odpieniacz Deltec SC 2060

oświetlenie T5 8x80

LR +/- 100 kg

LS +/- 50kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się pomysł trzymania konikow w kuli. Koniki nie miały tam nic, czego mogłyby się czepiać ogonkiem ale koncepcja fajna. Tylko jak czyścić szyby w kuli? :mellow:

Edytowane przez TomekRN (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia australia ty masz swoja w domu teraz czekam jak cie ustrzele w krk na zlocie :-)

Australia Adrianie to jest kraina, którą muszę na własne oczy zobaczyć choćby nie wiem co:) I zobaczę ją choćby to miała by c ostatnia rzecz jaką w mym życiu zobaczę:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się pomysł trzymania konikow w kuli. Koniki nie miały tam nic, czego mogłyby się czepiać ogonkiem ale koncepcja fajna. Tylko jak czyścić szyby w kuli? :mellow:

oni je nie trzymają w kuli żeby Ci taki pomysł nie przyszedł do głowy hehe :) w kulach je rozmnażają po prostu :) są gatunki które można trzymać w kuli 30 litrowej ale u nas są niedostępne niestety


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się, napewno nie ma takiej opcji, puki co popularne.gatunki ryb akwariowych są dla mnie wyzwaniem, koniki pozostają w sferze marzeń. Istnieje nadzieja że dzięki działaniom opisanym w tym filmie, kiedyś nietylko koniki przestaną być zagrożone, ale staną się popularnym gatunkiem akwariowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nagrane postaram się gdzieś wrzucić to ale nie wiem gdzie :(


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.