Skocz do zawartości
rafal19

[S] Acanthurus achilles, 100% formy,1,5 roku w awarium! PIEKNY!

Rekomendowane odpowiedzi

Acnthurus achilles na sprzedaż,

Z bólem serce ale jednak... sprzedam mojego achillesa, rybka 100% zdrowa w świetnej kondycji. Wielkość około 12cm. Zjada artemie, kryla, lasonogi, glony nori. Nie "łapie kropek" nawet przy podmianie wody. Pływa u mnie od kwietnia 2013r.

Dominuje w akwarium i przegania większego od siebie białobrodego. Co prawda szkody sobie nie robią ale nie mogę patrzeć jak terrorysta przegania mi mojego ulubionego białobrodego. Leucosternona mam od 5 lat - szkoda mi go sprzedawać, padło na achillesa.

Chcę aby ryba miała dobre warunki więc sprzedam tylko do dużego akwarium (minimum 800L) doświadczonej osobie, najlepiej aby w akwarium nie było innych acanthurusów, chyba że zbiornik ma minimum z 2.000 L

Cena SPRZEDANY

Preferowany odbiór osobisty. Mam metodę więc złapie rybę 1-2 dni przed przyjazdem i odgrodzę w akwarium siatką skąd łatwo będzie ją złapać. Możliwa wysyłka PKP/PKS z Białegostoku na odpowiedzialność kupującego. Przy odbiorze osobistym możliwość lekkiej negocjacji ceny.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 509 238 307. Na dniach postaram się nagrać filmik przedstawiający rybkę

:)

Jeżeli do końca października 2014 nie uda mi się sprzedać achillesa, rozważę sprzedaż białobrodego w cenie 260zł - duża sztuka około14cm. Wyrósł w moich akwariach od małego :)

oba zdjęcia z 20 lipca 2014r

gallery_7521_2702_54545.jpg

gallery_7521_2702_116875.jpg

nieaktualne, achilles sprzedany

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.