Skocz do zawartości
baz

Lublin - Gdzie kupie PCV na tło do akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Można gdzieś kupić w lublinie i żeby jeszcze przycięli bez grymaszenia?. Zwiedziłem kilka marketów budowlanych niby jest ale nie mają takich kolorów - niebieski lub czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firm co robią reklamy. Jak mają (a czarną raczej mają) to dotną Ci na miejscu.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox dzięki za linki coś pokombinuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niedawno robiłem tło z pcv spienionego :) znalazłem na allegro i docieli mi i wysłali w kawałkach jakich chciałem . Jak chcesz to moge dac namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej oklej od zewnątrz folią samoprzylepną także dostaniesz w firmie zajmującej się reklamami.

Spienione PVC będziesz za jakiś czas przeklinał gdy zaczniesz czyścic tło.Niestety rys nie unikniesz które z czasem zaczynają wyglądać koszmarnie.!!!


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe tło pcv zarośnięte xenią. Można b. prosto na nim korale mocować, Niektóre twardziele też je zaczynają zarastać. Tła nigdy nie czyściłem.

A jak Twistman nie będzie miał PCV, to zgłoś się do kol. Osad (jak chcesz, dam nr na PW) - właśnie dziś jadę po szybę na lampę


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klejone tło mi nie pasuje bo mam panel zaraz się odklei a pcv no cóż co jakiś czas wymieniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.