Skocz do zawartości
Pawson33

Lampa led z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz to do tej 200setki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to do tej 200setki?

Nooo sie zastanawiam nad taka lampa led albo 6x39w t5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze do twojego akwa zwykly chinczyk 120w bylby wystarczajacy. Ta lampa popalisz korale. Ale to moja opinia i nie musisz sie z tym zgadzac ;-)

Edytowane przez BSOD (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie lampy widzę, że drogie bardzo są i nie znam się na tym więc ja nie pomogę. Ale może poczytaj o taśmach ledowych 5630. Ja chce spróbować wlasnie na tych taśmach ledowych 5630 - dużo dobrego o nich poczytałem. Mają dużo lumenów- ponoć ok 20 lm na jedną diode.

Ktoś więcej może słyszał o nich?

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś z przewagą niebieskiego 2:1 . Ja mam 20led białych i 30royal a kanały ustawione 10%białe i 50% niebieski.


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakiej wysokości zawiesisz.


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora z tych lamp bylaby najlepsza do akwarium 100x40x50

http://allegro.pl/la...4645072154.html

http://allegro.pl/la...4644974413.html

ta z pierwszego linku jest ok ta z drugiego ma tylko białe ledy a czy ci doświetli nie wiem w każdym razie mam chińczyka nad swoim baniakiem i boki przy 80 cm długości doświetla ale na dłuższe nie polecam mow o tej lampie http://allegro.pl/sciemnialna-lampa-led-120w-led-grow-nowy-model-i4697428798.html

baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stare paskudne chińczyki tu masz linka na porządny uznany sprzęt przez akwarystów: http://allegro.pl/ma...4664588720.html

Do twojego szkła będzie w sam raz.Sam taką świece i jestem bardzo zadowolony-polecam

No wiem PIĘKNA jest ....

Akwarium morskie mam dokladnie od roku bez sampa odpieniacz to deltec mc600 powieszony z boku he he akwarium oswietlenie 4 t5 3 niebieskie jedna biala i tylko miekkie ... i narazie szukam jakiegos zlotego srodka... a dodam ze juz jest zamowiony sump i akwariym 200l przednia szyba OW i komin

Edytowane przez Pawson33 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chińczyki to polecam te. SPS mi pod tym rosną i nie narzekam. Niestety brak sterownika. Ja jestem bardzo zadowolony mam 3 szt od grudnia 2013 od tego sprzedawcy. Jabyś miał takie dwie to napewno doświetlą baniak. Myślę, że stosunek cena do jakości jest bardziej niż zadowalająca.

http://allegro.pl/sciemnialna-led-120w-6-kolorowa-bez-soczewek-i4697429629.html

Edytowane przez remkowski (wyświetl historię edycji)

Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem PIĘKNA jest ....

Akwarium morskie mam dokladnie od roku bez sampa odpieniacz to deltec mc600 powieszony z boku he he akwarium oswietlenie 4 t5 3 niebieskie jedna biala i tylko miekkie ... i narazie szukam jakiegos zlotego srodka... a dodam ze juz jest zamowiony sump i akwariym 200l przednia szyba OW i komin

Poszukaj sobie na targowisku lub na allegro może ktoś będzie chciał sprzedać używkę.Raczej rzadko się zdarza ale się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.