Skocz do zawartości
Świrek

poZimowy Zlot Morszczaków Ustroń 10-12 kwietnia 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Mój będzie pierwszy zlot, niektórych poznałem już w realu :), namawiam jeszcze sąsiada co zaczął przygodę z reefmaxem

Galaxy S5


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój będzie pierwszy zlot, niektórych poznałem już w realu :), namawiam jeszcze sąsiada co zaczął przygodę z reefmaxem

Galaxy S5

Namawiaj skutecznie! Będzie dobra zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę osób czai się z wpisaniem na liste, tylko podpytuje niesmialo.

A smiało wpisywać się można na liste i czynić przygotowania powolutku by udalo sie spotkać w Ustroniu

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi. Zmienili harmonogram, zlikwidowali jedną brygadę, mnie przenieśli do innej i na razie nie wiem czy będzie możliwość wzięcia urlopu. Ja się da to wpadniemy. :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie trzesienie?No co Ty???:p.

Nic to,cieszmy sie,ze prezes nie zwolnili i bedzie za co kupic od czasu do czasu wiaderko soli i kilka swietlowek B).

A ja to wogole nie wiem,jak bede mial w II kwartale grafik :p.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chłopaki oraz wszyscy czytający Morszczacy!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Obyśmy się spotkali, na którymś zlocie 2015r.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dziś z gór. Upewniłem się w przekonaniu, ze kwiecień to dobry termin. Do czwartku był śnieg, w piątek stopniał, sobota i niedziela na plusie, a od jutra znowu śnieg :) Więc lepiej planować wiosnę, niż śnieżną zimę. A zresztą... i tak najwięcej radości i powera daje spotkanie z Wami, niezależnie od warunków na zewnątrz. Do zobaczyska! No i dopisywać się! Pora dać ośrodkowi znać, ile nas będzie. A nie wyobrażam sobie, by było nas mniej niż w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał pogoda może być różna, jeżeli teraz jest na PLUSIE to pytanie co się w Lutym będzie działo bo też może jeszcze dać popalić i śnieg a cz kolwiek dla mnie lepiej że go nie ma, ja mam nadzieje że święta Wielkanocne będą już Zielone i co za tym idzie też zlot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytałem wczoraj w Nowej Wsi morszczaków czy będą w Ustroniu na zlocie,ale zaskoczyli mnie odpowiedzią,że nie słyszeli o czymś takim :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. Inmar+Inga

3. luft + K + H (d)

4. baszurek + (nie)smalec + cytrynowka + moze ktos jeszcze .

5. Alfik1980(Tomek) + Diana + Wiktoria(d)

6. kmirko + Beata

7. Mateusz89 + Agnieszka

8. Bartol

9. Lukisc + Kasia +Bartuś

10. michalzgierz1989

11. Shihwa + Asia + Jarek

mała edycja bo już wiem że na pewno jeśli pojadę to sam, a napisałem "jeśli" dlatego że zależne to będzie od pogody jeśli będzie zimno to wtedy na pewno nie pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w pierwszym poscie: Po konsultacjach z ośrodkiem. Czas na zapisywanie się i wpłacanie zaliczki do ostatniego lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas już tuż, nikt więcej nie ma ochoty odetchnąć górskim powietrzem i posiedzieć w gronie morszczaków ?


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie ilu nas będzie i tak będziemy się dobrze bawić :) Zostało tylko 9 dni, aby się dopisać, więc bez ociągania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam,firma się beze mnie nie obędzie :thumbdown: . Mam nadzieję,że Wdzydze odbędą się w tradycyjnym terminie :playing .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto mi znów browara z rana postawi ?

Co się odwlecze,to nie uciecze,we Wdzydzach też piwo znają :cheers: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do Ustronia i pytanie rezerwować mam pokój czy są dla nas zarezerwowane, bo nie wiem jak to jest. Chcę dziś dokonać przelewu kasy.Podpowiedzcie bo to mój pierwszy zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się wstrzymuje do Kwietnia jak już będzie wiadomo jaka będzie pogoda,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze powoli dobrze jest zacząć ogarniać sobie transporty: kto z kim jedzie lub jesli ktoś z Was ma wolne miejsce na pokładzie i chce zabrać kogoś to może wpisać tutaj w temacie np

Start Wrocław w piatek 10 kwietnia godz 13 - 2 miejsca wolne (Jade przez Katowice, Pszczyna). Planowany powrót niedziela po śniadaniu

lub

jade pociągiem: Warszawa - Katowice (potrzebuję podwózki do Ustronia) lub wybieram autobus linii takiej i takiej do Ustronia (co znacznie pomóc może innym morszczakom w orientacji)

mysle, że taka inicjatywa zewrze nasze posolone szyki na zlot :)

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ponawiam pytanie rezerwacja jest odgórnie dla nas i tylko trzeba opłacić pobyt z wpisem "zlot morszczaków",. czy rezerwację dokonać samemu.Dzwoniłem do Ustronia lecz pani nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie.Ja zabieram Bartola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam się wstrzymuje do Kwietnia jak już będzie wiadomo jaka będzie pogoda,

Michal,to blad;),uwierz,ze pogoda jest akurat najmniej istotna,a to na empiryczne poparcie mojej tezy,fotka z zeszlego roku ImageUploadedByTapatalk1394262644.179704.jpg:D.

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ponawiam pytanie rezerwacja jest odgórnie dla nas i tylko trzeba opłacić pobyt z wpisem "zlot morszczaków",. czy rezerwację dokonać samemu.Dzwoniłem do Ustronia lecz pani nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie.Ja zabieram Bartola.

Świrek pewnie doedukuje panią na recepcji i da nam odpowiedz.

W ubieglym roku bylo tak ze zarezerwowalismy pulę pokoi tak by nikt ich nam nie gwizdnął i z tej puli, na ciut lepszych warunkach moglismy indywidualnie je rezerwować poprzez wpłatę i kontakt z ośrodkiem. Jeśli wpiszesz "zlot morszczaków" to lepiej niż gorzej bo łatwiej namierzyć przelew.

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.