Skocz do zawartości
Świrek

poZimowy Zlot Morszczaków Ustroń 10-12 kwietnia 2015

Rekomendowane odpowiedzi

na święta opady deszczu ze śniegiem nadają, więc może być różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szczęście do pogody. Będzie dobra!

Ja mam zielone światło od żony - właśnie je uzyskałem, w tym roku Wdzydze odpadają, więc będę w Ustroniu o ile zmontuję ekipę do papamobile - sprawa w toku :yes

Dopisz się do listy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna,nie wiem czy będę mógł przyjechać bo to zlot akwarystów morskich a ja nie mam akwarium :whistle:

a co sie stalo? Przepisałeś na dzieci?

aaa, przeprowadzka?

A co tam u Romana słychować z łódzkiego? Dobry z niego kompan :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, Marek, czyli akwarium nadal posiadasz ;):p

co by nie gadać na zlotach znany jesteś przez wszystkich :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek wystąpi jako akwarysta honorowy, a potem dostanie tytuł honoris czegoś tam :hrhr: Tak jak ci profesorowie bez studiów :rofl:

We wtorek rozmawiałem w Krakowie z Iwoną i Oliwierem. Oliwier ma chęć przyjechać na Zlot nawet na jeden nocleg. Naciśnijcie go trochę :whistle:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, Marek, czyli akwarium nadal posiadasz ;):p

co by nie gadać na zlotach znany jesteś przez wszystkich :)

Marek...Marek...Marek, hmmm...,który to? :blink: :blink: :blink:

Nie znam człowieka... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten co go zmuszałeś od rana do piwa.

Tjaaaaa,zmuszałem... :hrhr: . Po prostu grzecznie zaprosiłem :yes .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwa tygodnie i impreza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliwowiczkę juz mam w zagęszczeniu 72 i 40 ale nie ppm. Bedzie sie działo..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiało możecie się dopisywać i przyjeżdżać. Z tego co mi wiadomo na zlot przyjedzie kolejna zacna osoba ze Śląska, z którą będzie o czym porozmawiać w temacie morszczyzny.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz proszę zainteresowanych o dopisanie się do listy i kontakt priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz święta i po świętach

a po nich to już zlot będzie

a żeby wszystko fajnie się zazębiło jak prosi Świrek kto ma ochotę przyjechać i bawić sie z nami w Ustroniu proszony jest o dopisanie się do listy i wpłacenie zaliczki/zgłoszenie faktu Świrkowi - by wszystko wypaliło czego chłopak dogląda. Jest to w interesie nas wszystkich by później niczym nie trzeba było się przejmować (podobnie jak w ubiegłym roku).

Samotny kojot we własnej osobie rodzinę zostawia w domu i wyrusza na łowy

w aucie z Krakowa mam wciąż wolne 3 miejsca. Wyruszam w piątek po południu

- kto ma ochote się zabrać na pakę to piszcie

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh...,tyle moge powiedziec:unsure:. Mam nadzieje,ze chociaz czesc z Was dotrze na Wdzydze i bedziemy mogli sie spotkac:).

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puściłem zaliczkę - jest szansa jeszcze na miejsce ?

Bo jak nie, to @Luft śpię z tobą, mam nadzieje, że brody nie zgoliłeś :santa:

Będzie jeszcze jeden, threesome jak się paczy :evil:

Jak coś, to mogę zabrać jeszcze kogoś, powrót przedpołudniem w niedzielę.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee to Preses spał zemną a nie ja z nim - subtelna różnica :

Brodę masz ? ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś aktualna rzetelna lista uczestników ?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie pogoda za oknem na pewno na spacer w góry nie zachęca, zobaczymy może się poprawi w Przyszłym tygodniu, ale do Niedzieli świątecznej szans na to nie ma, i to ma być wiosna :/ bardziej jesień przypomina, no ale może i lepiej bo jak Drzewa owocowe zaczną kwitnąć i mróz by złapał to po ptokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest jakaś aktualna rzetelna lista uczestników ?

Pełen spontan ;)

Bierz sąsiadów i przybywajcie


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie do końca spontan, bo Jawor też musi mieć chwilę, na zakupy żarełka dla nas. Dlatego takie pierdółki jak lista i zaliczki, powinny być :) Dlatego lista do dopisywania się na obecną chwilę wygląda tak(o ile czegoś nie przegapiłem ):

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. Inmar+Inga

3. luft

4. Alfikowa kuzynka +dziecko

5. Alfik1980(Tomek) + Diana + Wiktoria(d)

6. michalzgierz1989

7. Shihwa + Asia + Jarek

8. kiflu (jak wnioskuję :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu się właśnie robi problem, każdy sobie myśli "pojechał bym ale tylko tyle osób..." no i nie jedzie i koło się zamyka a szkoda bo impreza w ubiegłym roku była przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.