Skocz do zawartości
traksio

sprzęt do 360l

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym pcv to kolega ma racje...bedzie placz.Ja tez mam wstawione ale niebieskie i od wewnatrz, zeby to doczyscic to jest masakra nic nie pomaga ani czyscik ani zyletka.Moje obecne akwarium jest zbiornikiem testowym czy uda mi sie utrzymac morszczaka dlatego tlem sie nie przejmuje, przykleilem tam brarerium czy jak to sie zwie i zarasta tylna sciane.Zaczynam wychodzic na prosta po problemach z dino i cyjano, stad z synkiem chcemy postwic wlasnnie wieksze akwa...Poki mozesz zmien pcv na normalne tlo przyklejane na wode.


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoa na tym powinny dobrze rosnąć. U mnie rosły na kominie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcv zostaje, pedantem nie jestem i napewno nie bede czyscil tylniej szyby jak zarosnie :p

i tak wszystko obrosnie wapiennymi taka natura.

akwarium zalane na test slodka woda

baniak%2Bzalany..jpg

takze zostalo zlozyc lampe kupic RoDi sol,

i wybrac skale i mozna odpalac , jestem bardzo podekscytowany :)


3b95dcd494001ace618b93dcfe6934a8u792a696.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę ci coś doradzić to bym podniósł sitko spływowe żeby było tak ze 3-4 cm pod rewizją żeby razie awarii prądu cała woda z komina ci nie spłynęła do sumpa i się nie przelała bo wtedy może być przykra niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego dzieki za rade ale sump ma taka pojemnosc ze miesci cala wode z komina i z akwarium

akwarium zalane jeszcze tylko przemeblowanie ze skala i oczekiwanie na dojrzewanie :p

upload_-1.jpg


3b95dcd494001ace618b93dcfe6934a8u792a696.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak o tym wspomniałem bo różnie to bywa a wymiana zalanego parkietu to też nie fajna sprawa:) a zbiorniczek fajnie się zapowiada będę śledził temacik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie się zapowiada, pochwal się jak dalej idzie rozwój bańki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Witam.

Z mojego doświadczenia z podobnym wymiarem, powiem Tobie że dość szybko będziesz zmieniał odpieniacz jak tylko mieszkańców przybędzie. Też go przerabiałem przez chwilę, na mokro nawet dawał radę tylko raz dziennie kubek trzeba było opróżniać, natomiast na sucho parametry lecą w zastraszającym tempie ( obsada spora )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.