Skocz do zawartości
wilson

program do ustawiania faz księżyca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jest jakiś program do sterowania lampami led chodzi mi o fazy księżyca zachmurzenia ..itp Słyszałem że nawet mozna mieć błyski i efekt burzy hehe

Proszę o info jak ktoścoś wie w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw to ty napisz jaką masz tą lampke i czy ma sterowanie....


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw to ty napisz jaką masz tą lampke i czy ma sterowanie....

Mam na myśli lampę bez komputera myslałem czy jest możliwośc sterowania napięciem celem ściemniania lub rozjaśniania diód .Lampa ma możliwośc sterowania napięciem od 110V do 230V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz sterowania kompem to bez sensu


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz sterowania kompem to bez sensu

A ten komputer który jest wbudowany w lampy to czym steruje jak nie napięciem?Chyba że się mylę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdalnie sterowany samochodzik, czy moge ustawic w nim cos, zeby mowil? Slyszalem ze moga latac ;)

Napisz co to za lampa etc. Rozwin sie troche, bo inaczej nikt nic nie napisze. Takie zabawy to z profiluxem, ale ciagle nie wiadomo co masz...

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się

Ledy mocy sterowane są prądem a precyzyjniej jego wypełnieniem czyli sygnałem PWM.

A samochodziki też słyszałem, że latają :)

A ten komputer który jest wbudowany w lampy to czym steruje jak nie napięciem?Chyba że się mylę ?

Edytowane przez Astis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilson każdą lampą niezależnie czy ma oprogramowanie czy nie, można wywoływać wszelkiego rodzaju efekty specjalne, służą do tego zewnętrzne dyski, zadzwoń do firmy z allegro sprzedającej elektronikę do lamp i facet ci wszystko wytłumaczy,linki do firmy masz w dziale diy, mnie powiedział że lampie wystarczy kabel zasilający a reszta bajerów to skompletowanie odpowiednich sterowników do efektów podanych przez klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilson każdą lampą niezależnie czy ma oprogramowanie czy nie, można wywoływać wszelkiego rodzaju efekty specjalne, służą do tego zewnętrzne dyski, zadzwoń do firmy z allegro sprzedającej elektronikę do lamp i facet ci wszystko wytłumaczy,linki do firmy masz w dziale diy, mnie powiedział że lampie wystarczy kabel zasilający a reszta bajerów to skompletowanie odpowiednich sterowników do efektów podanych przez klienta

Dzięki Wolf widzę że zrozumiałeś moje pytanie dzięki za info.A lampy jeszcze nie mam i zastanawiam się co kupić czy warto przepłacać za wbudowany moduł do sterowania czy kupić coś bez modułu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie warto bawić się w te bajery ..... Burze, zachmurzenie , fazy księżyca .... po cholere to. ?

Wg mnie to tylko wywalone pieniądze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie warto bawić się w te bajery ..... Burze, zachmurzenie , fazy księżyca .... po cholere to. ?

Wg mnie to tylko wywalone pieniądze .

Być może że takjest dla tedo rozkminiam temat bo nie lubię palić kasy ale i nie lubię oszczędzać na wszystkim bo są rzeczy które warto!!! ale się nie opłaca i odwrotnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku - lepiej przepic ;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku - lepiej przepic ;)

Dzięki i przy tej wersji chyba pozostanę :wine: a wypije przy zachodzie księżyca hehe

Zgodnie z 11 przykazaniem...? NIE CUDUJ !!! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.