Skocz do zawartości
AquaManiac

Do boju patałachy!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

mnie się mecz podobał ale Janas to Baran po trzykroć!!!!! zmiana w 90 minucie ;) debil maksymalny. Chłopaki dali z siebie bardzo dużo ale sił brakowało gdyby zmieniał wcześniej można by utrzyma ć tempo i trochę pomęczyć i utrudnić Niemcom . widać że ze składem posłuchał kibiców ;) no ale o zmianach nie usłyszał ....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AquaManiac

z PZPN to bylo tylko uogolnienie,

ale sorry,

jak widze ze Niemcom (i innym nacjom) pilka "klei sie" do nogi, a naszym jakos nie, to nie uwierze ze to wina urzednika.

(abstrachuje od tego, co sie dzieje w lidze na codzien)

Chyba sam widzisz, ze zawodnicy niektorych druzyn graja tak, jakby w butach mieli magnesy przyciagajace pilke.

A nasi maja magnesy ... ustawione przeciwnym biegunem.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim teraz będziemy grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po meczu pozostał „moralniak” i trochę wewnętrzna złość, że na moment przed końcem tak się stało.

Teraz na ZIMNO myślę sobie, że ambicja to za mało z takim przeciwnikiem.

Mieliśmy masę szczęścia, że tylko 1:0.

Wynik końcowy 3:0 lub 4:0 też by odzwierciedlał obraz gry.

Swoją drogą trzeba być artystą (piszę o zawodnikach Niemiec), aby z kilku metrów walić w poprzeczkę.

Mieliśmy i tak sporo szczęścia.

Są plusy.

Nie będę się denerwował podczas dalszych rozgrywek MŚ.


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dumny, że jestem Polakiem..przegrać z Niemcami to żaden wstyd i to jeszcze w takim stylu

@Waldek zgadzam się w 100%, ambicja to za mało, po prostu jesteśmy gorsi pod każdym względem, brak nam techniki, szybkości, nie ma takiego błysku geniuszu, mamy samych rzemieślników, a artystę tylko jednego ( na ławce trenerskiej:)). Nie ma się co załamywać...ale i tak się wkur..iam, że do tego Ekwadoru tak lekceważąco podeszli:(


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MS nie można do żadnej drużyny podchodzić lekceważąco. W końcu do Mundialu weszły najlepsze drużyny z eliminacji. Nawet te "egzotyczne" reprezentacje grają naprawdę bardzo dobrze o czym się jescze przekonamy w dalszych rozgrywkach.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr to sie wszystko zgadza ale pytanie: kto jest winny temu stanowi rzeczy? Odpowiedz: WYŁĄCZNIE PZPN. To przeciez PZPN jest odpowiedzialny za szkolenie młodzieży a kiedy sobie to szkolenie porownuje z tym jak sie to robi w Niemczech nie mowiac juz o Holandii czy Hiszpanii to sie nóż w kieszeni otwiera. Kiedy, jak i gdzie ma doskonalic polski zawodnik technike? Szkolenie młodzieży totalnie leży ;) w ogóle to jakiś cud że weszlismy do tych Mistrzostw i stawilismy taki opór Niemcom, realnie i racjonalnie rzecz biorac to powinnismy 5:0 przegrac bo oni inwestuja co najmniej 5 razy wiecej pieniedzy w swoja mlodziez, maja lepszych treneroe a przede wszystkim nie maja takiego burdelu w swojej lidze. I kibicow przychodzi im w jednej kolejce tylu ilu w Polsce w calej rundzie.

Najlepiej wyszkolony technicznie polski zawodnik uczyl sie gry w pilke w Holandii ;)

Szkoda gadac, niepotrzebnie sie tylko czlowiek podnieca tą piłka, szkoda zdrowia, moze za 4 lata... ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie było tak źle. mysle ,że nie musimy sie wstydzić tak jak po peczu z Ekadorem. Bylismy równorzednym rywalem , a nie chłopcem do bicia. Wygrana 1:0 w doliczonym czasie gry i to z przeciwnikiem który gra w 10-tke to nie straszny wyczyn jak na drózyne , która jest typowana na zwycięzce mistrzostw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.