Skocz do zawartości
Gawer

Sklep Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się gdzie w niedziele kupie jakieś zwierzaki morskie we Wrocławiu, bo aktualnie jestem i skorzystam z okazji?


360 + 108 Sump, 418L w obiegu, Oświetlenie 2x 75W Led + 4x 54W t5, OR3500L/h, Deltec APF 600, cyrkulacja Tunze 2x 6055

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie ma nic otwartego w niedzielę.


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w CH Korona, sklep Kakadu dzis jest czynny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dałem rady nigdzie ale za to w czwartek do Wałbrzycha, zamowienie czeka:)


360 + 108 Sump, 418L w obiegu, Oświetlenie 2x 75W Led + 4x 54W t5, OR3500L/h, Deltec APF 600, cyrkulacja Tunze 2x 6055

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jakie sklepy z morszczyzną są aktualne we Wrocławiu.

Wybieram się w sobotę i chętnie bym je odwiedził , które sklepy polecacie.

Pozdrawiam

Mariusz


Mark 112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam sklep IKOLA we Wrocku ul. Orzechowa 35 . Chłopaki pełna profeska i dość atrakcyjne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio we Wrocku byliśmy i lipa...

Kakadu odradzam, totalna padaka.... aż żal patrzeć...

Ikola oki,rybki spoko ale bardzo mało korali .. - obsługa wzorowa, nawet sklep dla nas otworzyli w niedziele :)

Belio, korale takie sobie i bardzo mało...

Edytowane przez LTo (wyświetl historię edycji)

1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakadu to ja ogólnie nie polecam :D byłem w Łodzi jakoś kiedyś w tygodniu i korzystając z okazji wpadłem tam coby może jakieś zakupy zrobić.

Niestety obsługa ślamarna, niechętna do współpracy i moje zakupy zakończyły się na tym że przejrzałem tylko sklep i wyszedłem. W innych sklepach za to obsługa jak najbardziej w porządku tylko problem z magazynem, prawie puste pułki i bardzo pospolite gatunki ryb i roślin :p


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kakadu we worcku to pomijam obsługę, bo wygląd, zdrowie życia i baniaków które prowadzone są na filtrach do słodkiego które całe porośnięte grubą warstwą cyjano... daje wiele do życzenia ..

Edytowane przez LTo (wyświetl historię edycji)

1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje o sklepach.

W którym z nich można kupić jakieś fajnie zoa?


Mark 112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sklepów we Wro polecam:

Trzmiela na rogowskiej

Ikole na orzechowej

zwierzaki zawsze zdrowe i spoko obsługa

Belio na grobli też spoko ale wybór w życiu słaby

jest jeszcze Argus na skarbowców ale tam jeszcze mnie nie było (ofertę można sprawdzić na stronie)

http://www.argusakwarystyka.pl/Oferta/Akwaria-morskie/Zywe-zwierzeta/Koralowce/Miekkie/(offset)/84

Edytowane przez Foust (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sklepów we Wro polecam:

Trzmiela na rogowskiej

Ikole na orzechowej

zwierzaki zawsze zdrowe i spoko obsługa

Belio na grobli też spoko ale wybór w życiu słaby

jest jeszcze Argus na skarbowców ale tam jeszcze mnie nie było (ofertę można sprawdzić na stronie)

http://www.argusakwa...Miekkie/(offset)/84

Ofertę może i można sprawdzić ale ma się kompletnie nijak do tego co jest na miejscu.

Mam do sklepu 100m a byłem tam 2 razy. Może jeszcze kiedyś wpadnę ale na chwilę obecną wolę pojechać gdzieś dalej :)

Pozdr


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć :) nigdy nie jest mi tam po drodze, a specjalnie już nie pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje do oglądania.... ZOO :) Trudno.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.