Skocz do zawartości
cop909

Quadri

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości....podzielił mi się quadri w zeszłym tygodniu i mam ... hm.... ich 4 szt. z jednego podziału. W przeszłości zawsze dzielił mi się na 3 szt a tu taka niespodzianka. Jak to jest u Was..? Może komuś podzielił się na 5 ? Macie jakieś info nt max. podziału quadri?


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój quadri przez półtora roku nie dzielił się. Podczas przenoszenia korali do nowego akwa naruszyłem go to po dwóch dniach miałem 8 ukwiałów. I co ciekawe u mnie quadri nigdy nie wędrował po akwa a po podziale młode ukwiały też znajdowały się na tej samej skałce obok siebie bez zapędów podróżniczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..poprawka, dziś grzebałem w baniaku ażeby 1 quadri wyjąć...okazało się że jest ich 5 !! - mój rekordzik


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Mariusz w sumie z własnymi masz już 7 :)

Szacun chłopie ;)


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedzcie co robicie z tymi ukwiałami. Bo ja mam już ze 20 w akwarium i pomimo zbycia kilku sztuk, nie widzę szans na zapanowanie nad tym :(


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedzcie co robicie z tymi ukwiałami. Bo ja mam już ze 20 w akwarium i pomimo zbycia kilku sztuk, nie widzę szans na zapanowanie nad tym :(

Oddaj komuś:p

A tak poważnie to mi się raz podzielił na 3 i tak samo młode były w tym samym miejscu zero wędrówek.

Nawet był problem z odczepieniem. Teraz już jest bez podziału długi czas i jest ogromny. Można go jakoś zmusić (bez użycia noża) do podziału? Prosiłem, błagałem ale nic:/


Start 1.03.2012 250L + 96L sump, LR 18kg, LS 18kg, NJ3000, Schuran Jetskim 120, ATI 6x39w, Tunze 6045 i 6095 probiotyka z AF

http://nano-reef.pl/...us/page__st__60

4718_4730.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok czekałem. Zacząlem intensywniej karmić i ciach .... się podzielił.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesiona temperatura też wydaje się stymulować do podziału. W lecie zawsze więcej tego biega.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafia wpadac w cyruklatory i z 10 czesci 10 quardi mozna uzyskac.Dziadostwo trudne do zabicia a co najgorsze w cyrkulator mi wlazło i ryby poparzone przez ten syf,nigdy wiecej.To cholerstwo tez potrafi sie oderwac od skałki jak aiptasia i pływać a nastepnie wyladowac oczywiscie w cyrkulacji;/Dzieki Bogu wszystko jest ok i nic nie padło.NIGDY WIECEJ BO TO BOMBA ATOMOWA !

Edytowane przez Artur Tokajuk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.