Skocz do zawartości
Blyx_00

Solniczki Bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy w tej dziedzinie, czy mogle liczyć na jakąś pomoc ludzi z mojego miasta?

Jakieś dobre radym, pomoc w starcie, w założeniu solniczki?

Sporo już czytam, lecz doświadczenia w solniczkach niestety nie mam, ale mam za to sporo doświadczenie w słodkowodnym :) mam baniak 300 l pod słodkowodne , oparty tylko na roślinach w stylu iwagumi :)

Ale chciałbym spróbować sił w solniczce.

Dziękuje, Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj nie pożałujesz :) W Bydgoszczy jest list kilku akwsrystow i masz sklep. Jak chcesz to zapraszam do Wagrowca


160x60x75h Deltec SC 2060, ATi 8x54w i inne graty

Wykonuje stelaże pod akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do sklepu na Ks. I. Skorupki 98 lokal nr 5, pogadamy, wszystko Ci pokażę, wyjaśnię, doradzę.


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w Bydgoszczy kleją szkło ?


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz, 66PP Wielkopolskiej 6- kleiłem u nich swoje i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

fabi1990 a u Was też kleicie?


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

fabi1990 a u Was też kleicie?

To może wyręcze kolege , tak kleją , ja swój mam dostać na dniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozmawialem w Sklepie miała być wycena i niestety cisza :(


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zadzwoń i sie dopytaj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już dzwoniłem i mięli się odezwać


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już dzwoniłem i mięli się odezwać

Wiesz co, lepiej sobie odpuść klejenie akwa w solniczce, ja zamawiałem około połowy stycznia , do dziś go nie mam... , owszem od 2-3 tygodni stoi w sklepie, nie dokończone... Tyle, że wykańczane jest na odpier...al..

Ręce opadają.... Pompy zamówione u nich miały być w kilka dni , brak od 1,5 miesiąca.

Za odpieniacz wpłaciłem kase, miał być po 3 dniach ( czyli 26 stycznia ! ) , do dziś zero odzewu, Fabian ma na to wywalone, zero kontaktu , a telefonu ode mnie już nie odbiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CrazyCoral kleją baniaki.

Polecam ten sklep i obsługe.


7718_7930.png

250L + 120L sump wystartował 13.9.2016

Ok 20kg skały

Siporax 13L

Szkło 100x50x50 przód i boki opti

Obieg Jebao Dct 6000 odpieniacz DIY na pompie New Jet 6000 i meshu made by Robas78 lampa 6x39 1xJebao rw-15

Dozownik Jebao dp-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duże akwarium potrzebujesz?

Ja proponuję akwarium od Przemka ze Szczecina (LLS) lub eRybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium stoi u nas w sklepie od dłuższego czasu i czeka na odbiór przez klienta który nie może się zdecydować na konkretną opcje, lacobel na tło wklejaliśmy 2 raz, teraz Pan Piotr chce aby wkleić dodatkowo wzmocnienie poprzeczne.

Zdjęcia akwarium:

xsthIUr.jpg

NAgfxSy.jpg

plsxihe.jpg

Ps. powyższy zbiornik, tak jak nasze wszystkie poprzednie, klejony był przez jednego z najbardziej cenionych szklarzy czyli Przemka ze Szczecina i nigdy nie było żadnych zastrzeżeń zarówno z naszej strony jak i naszych klientów.

Co do cyrkulacji to wybór padł na Jebao, które przez jakiś czas były nie do zdobycia w hurtowniach z którymi współpracujemy, co chyba nie ma większego wpływu przy braku odbioru zbiornika. Aktualnie czekamy na dostawę.

Co do odpieniacza to chyba temat rzeka... Po 26 stycznia (już po zapłaceniu), odpieniacz był zmieniany chyba trzykrotnie...

Nie odbieram telefonów? Rozmawiamy średnio kilka razy w tygodniu, nawet gdy nie ma mnie w firmie rozmawiamy przez telefon prywatny.

Pozdrawiam serdecznie Fabian Lidmann.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, co do samego akwa i klejenia nie mam żadnych zastrzeżeń, lacobel na bocznej szybie bedzie wklejany drugi raz bo sam wiesz, że był spartaczony..., wzmocnienie środkiem miało być od samego początku, tyle że przywiozles akwa , bez tła, i dlatego go nie bylo... Dopierto potem zamawiałeś szkło w Bydgoszczy. Tak więc akwa stoi u Was w sklepie( co najmiej od 3 tygodni ), tyle że nadal nie jest gotowe do odbioru... Co zresztą widać na zdjęciach ( nadal brak wklejonej bocznej szyby lacobel )

Co do telefonów , to zwyczajnie ich nie odbierasz, gdy byliśmy umówieni w sklepie, nigdy Cię nie było, wszystkie sprawy załatwiam poprzez Daniela.

Tak, odpieniacz był zmieniany 3 krotnie, gdyż zaplacilem za ovala, potem dostałeś telefon ze go jednak nie będzie, i szukaliśmy czegoś dostepnego, w końcu padło na ośmiornice, która miała być w 3 dni... Więc to nie moja wina, że nie ma towaru... do dziś.... Ani żadnej informacji z Twojej strony, przyjeżdżam do sklepu, Ciebie nie ma , Daniel nic nie wie... to jest normalne? po skasowaniu pieniędzy brak jakiejkolwiek informacji przez półtora miesiąca?

Mam nadzieję ,że w końcu się spotkamy, i bedziemy mogli normalnie porozmawiać.

I proszę Cię Fabian , nie Panuj mi na forum, skoro od dłuższego czasu jesteśmy na TY :)

Z innych rzeczy zakupionych w solniczce.eu jestem bardzo zadowolony, także z pomocy udzielonej przez Wasz sklep laikowi, poświęcony czas i bezcenne rady równierz ! To nie jest tak,że mam coś do sklepu , czy personalnie do kogokolwiek z Was, jedynie wyraziłem swoją frustrację z powodu czasu oczekiwania na akwa i odpieniek...

pozdrawiam serdecznie Piotr Janiszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak byście chcieli kleić akwa w Bydgoszczy , to polecam Zakład Pana Kucharskiego na ulicy Pomorskiej, pierwszy zbiorniczek około 200L z wklejanym tłem lacobel blue, na tył i boczną ścianę wykonali mi w 7 dni ! Pomyślałem ,że mi sie udało, po jakims czasie zamówiłem drugie szkiełko, na zbiornik do automatycznej dolewki, nie miałem już żadnych wymagań... zamowione w poniedziałek, do odbioru w piątek ! Ba , nawet dostałem SMS z potwierdzeniem ! Zaskoczenie moje przy odbiorze , gdyż cały zbiornik skleili z OPTIWHITE, w cenie zwykłego szkła ! Po prostu rewelka, super terminy, ładnie sklejone, ceny też super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.