Skocz do zawartości
SoQł

Tajemniczy świat skorupiaków

Rekomendowane odpowiedzi

Silvia, bóg Ci w koralach wynagrodzi za udostępnienie :)

Prędkość 300kb zamiast 1.2mb ale i tak nie ma co płakać tylko pobierać i oglądać. Dzięki raz jeszcze.


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewno łącza sie nie lubią (leci przez Zanzibar ? ) :p

niektórzy pobierali po 3MB/s a pobierających jest kilku :)

brać kto jeszcze chętny

ftp będzie działać do jutra

post-23855-0-81894000-1424387792_thumb.jpg

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko jest już OK. Ciągnę po kolei. Za "Tajemniczy świat skorupiaków" nie wiem jak Ci się odwdzięczę. Po prostu REWELACJA.

Wielkie dzięki:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz pobrałem. Wielkie dzięki. Sam mogę sporo programów nagrywać z NC+ ale problem mam jak to nagrywać z dekodera na kompa.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

masz dekoder od firmy ?

to nic ci to nie da - materiał jest zakodkowany i można oglądać tylko z kartą w slocie

trzeba mieć taki co nagrywa rozkodowane + USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fergusony Ariva 100,200 czy 120,220 Combo są dobre do tego typu nagrań, te nowsze Fergusony też już mają blokadę tzn jeśli kanał jest tak zwany "FTA" to na Komputerze można będzie oglądać, jeżeli zaś Kodowany to na kompie będzie Czarny ekran pomimo że plik będzie skopiowany na kompie, Na NBoxach tych Białych i Czarnych po wgraniu Enigmy też można bez problemu nagrywać na dysk i przenosić na komputer, do Białego trzeba dysk sobie samemu podłączyć ale na płycie głównej jest taka możliwość, generalnie to wszystkie te platformowe odbiorniki to jeden wielki szmelc poza tymi wspomnianymi N-Boxami na Enigmie, najlepiej być nie zależnym od operatora i mieć go w garści a taką Ofertą jest TNK HD zero papieroligii chcesz oglądać dodatkowe kanały idziesz do sklepu z Kartą od Modułu Cam i doładowujesz jak telefon na Kartę, nie chcesz oglądać dodatkowych nie robisz nic a i tak pakiet Podstawowy tak zwany bez opłat jest aktywny przez 12 Miesięcy http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ poczytajcie sobie sami

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

był "zwis" serwera od 19tej - już działa ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Próbuje się połączyć Firefoxem z dodatkiem FireFTP 2.0.22 i nic.

Czy może adres 93.175.82.165 wpisuje się gdzie indziej (nie w miejsce adresów www)?

P.

EDIT: wystarczyło dopisać ftp:// :)

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

proponuję używać klientów FTP - typu FileZilla a nie przeglądarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Mozillą jest ok.

No i dzięki oczywiście :)

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dziś wieczorem / w nocy FTP przestanie działać

kto jeszcze chętny - to brać póki działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja próbuje filezillą wpisuje wsztyko ok i mam komunikat nie udało się pobrać katalogów więc coś jest nie tak:/


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już na dysku. Jeszcze raz dzięki.

Chciałem na telewizorze obejrzeć, ale nie mogę na pendrivea skopiować. Plik zabezpieczony przed zapisem.

Zabezpieczałeś je jakoś, czy mi się coś źle ściągnęło ?


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja próbuje filezillą wpisuje wsztyko ok i mam komunikat nie udało się pobrać katalogów więc coś jest nie tak:/

sprawdź co wpisujesz i gdzie bo teraz pobiera 5 osób - czyli jest dobrze

(edit - już 9 osób pobiera)

------

@tka3kp

pliki nie są zabezpieczone - ale jak jest większy niż 4GB to pena sformatuj na NTSF :)

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tka3kp

pliki nie są zabezpieczone - ale jak jest większy niż 4GB to pena sformatuj na NTSF :)

Pomogło - dzięki:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to obejrzeć trzeba mieć okulary Aktywne? da się to jakoś obejrzeć na pasywnych?

Nieaktualne zmieniłem ustawienia w TV i mogę oglądać w pasywnych obraz nie jest podzielony już na dwa :)

Możesz otworzyć jeszcze ten serwer bo mi przerwało plis :)

Edytowane przez lukisc (wyświetl historię edycji)

375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie da rady - to nie mój ftp a dostawcy mojej sieci

ale pogadałem dziś - i będzie działać jeszcze trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory zdążyłem ściągnąć, jak by ktoś chciał to na moim chomiku lukisc są wszystkie części Wielka Rafa Koralowa, Osobliwości Mórz i Oceanów, to co kolega udostępnił, i jeszcze dwa filmy o rafie

Pozdrawiam Łukasz


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ostatnia szansa - kto chce - to łapać

dzis późnym wieczorem FTP zostanie wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia szansa - kto chce - to łapać

dzis późnym wieczorem FTP zostanie wyłączony

Jak można to przetrzymaj jeszcze jutrzejszy dzień. Zrestartowało mi sie pobieranie i potrzebuję jeszcze troszkę czasu.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FTP będzie działał ponownie - dla "maruderów" - w piątek i sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak coś będziesz miał nowego, to też chętnie przytulę. Może kiedyś na jakimś zlocie piwkiem się jakimś za to odwdzięczę:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt akwarium

witam jest jakas szansa na pobranie wszystkich odcinkow od pana?

wszedzie juz szukalem i nigdzie nie moge znalesc


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wszystkich na bank nie - bo nie mam

to nie zalezy ode nie - nie ja jestem adminem FTP - ale pogadam może się uda wynegocjować na dłuższy czas

bo odcinków mam .. kilkaset GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu udostępnię na swoim serwerze kawałek miejsca na FTP na który będzie można wrzucić nowe rzeczy, ja wsadzę to co już Marek udostępnił - będzie stał na stałe i postaram się dać na niego z 10 Mb/s na UP - ale to tak poniedziałek/wtorek ruszy


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.