Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do sprzedania własnej produkcji dozownik obsługujący 12 pomp dostępny w 2 wersjach (master 4 pompy i master 6 pomp + dodatkowe moduły po 4 lub 6 pomp). Dokładność 0,1ml , ustawienie dla każdej pompy osobno: dawki dobowej, godziny dolewania, dnia tygodnia. Wymiary szer. 20cm wys. 9cm gr. 7cm. W zestawie z dozownikiem: zasilacz, miarka do kalibracji, wężyk 10m. Na dozownik daje 2 lata gwarancji.

Cena za dozownik master 4 kanały 450PLN, master 6 kanały 550PLN, moduł dodatkowy 4 kanały 300PLN

gallery_12990_2819_108219.jpg

gallery_12990_2819_53271.jpg

Edytowane przez aswywiadu (wyświetl historię edycji)

ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zakupu dozownika min 4 pompy. Gdyby cena oscylowała w okolicy 400 pln za mniejszy moduł to bym rozważył temat. Za 500 można szukać już firmowych dozowników. No chyba że jakieś ukryte zalety.


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie ceny można pisać na PW zawsze idzie się dogadać :)


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o info w czym jest lepszy np od Jebao DP-4 (nowy za 400), czy ten od ciebie ma większe możliwości ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie posłucham o ewentualnych zaletach nad jebao.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa 12 pomp, prostsza konfiguracja, na dniach aktualizacja oprogramowania (alarm niskiego poziomu płynu), produkt polski :)


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie o to nam chodzi. Wiemy, że produkt polski, wiemy, że 12 pomp ............ to już było napisane wyżej. Powiem co mnie interesuje. Alternatywą jest Jebao DP-4 za 470zł z przesyłką. Prosta konstrukcja, w miarę niezawodna, kiepska w kalibracji ale jak dla mnie 4 dozowniki w zupełności wystarczą. Pytanie brzmi dlaczego i w czym twoja pompa jest lepsza. Jak można ustawić dawkowanie dobowe i jak z kalibracją. Może masz jakąś DTR-ke


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz dawkę dobową od 1ml i godziny o której ma dozować (max 24 dawki) sterownik sam dzieli dawkę dobową. Nie chciałem jeszcze bardziej upraszczać bo są tacy co nie chcą aby im dozownik załączał się w nocy. Kalibracja = start 10ml płynu stop koniec kalibracji. W sprawach technicznych piszcie na PW.


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to samo co mój z HK. 3 pompy i sterowanie 3 ma dodatkowymi za 120$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft będę wysyłał na e-mail lub dla nie czujących się na siłach zaprogramowaną elektronikę do podmiany :)


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP Nowe ceny


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie zrobić pompę 6 albo 4 w układzie ze sterowaniem i pompami na panelu czołowym? Tak aby można pompę podwiesić i mieć dostęp do sterowania? Chyba, że masz do nich przystawkę bluetooth albo WiFi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zrobić ale obudowa będzie większa.


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.