Skocz do zawartości
rafik73

Sprzedam Chelmona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Niestety muszę sprzedać nowo kupionego Chelmona . Mój Biały wściekł sie na jego widok i ledwo go spowrotem odłowiłem do sumpa.

Rybka je artemie i lasonogi. Widziałem bo zaraz po wpuszczeniu zacząłem karmic wszystkie ryby żeby odwrócić ich uwagę od Świerzawa. Niestety mój plan zawiódł .

Rybka jest rozmiaru M około 9cm. Cena 170zł.

1e72d35bc3.jpg

Odbiór dopiero w następny weekend gdyż chce mieć pewność , że nic jej nie jest przed sprzedażą .

Mam duży sump więc nic jej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis go kupiłeś z ursusa? Chetnie go przytulę; ) ostrzylem sobie na niego zęby ale uprzedziles mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wpadaj kiedy chcesz jestem po 16 tej w domu. Jest kozak nawet w sumpie wcina jak głupi. Ale Biały dostał na jego widok białej gorączki.

Fart, że po aklimatyzacji nigdzie nie musiałem wychodzić bo by go zamęczył. A tak Pancio siedział i pilnował :)

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli sprzedany?


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie biały podobnie zareagował w parę minut był już poszarpane. Wylowilem go i potrzymalem cały dzień w woreczku z dziurami zawieszony w akwarium, biały pral po worku parę godzin aż mu się znudziło. Wieczorem wpuścił em Chelmon a i teraz pływają jak przyjaciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Poker za radę . Nie chcę robić takiego stresu . Zaraz mi ospę wyłapią. Słowo się rzekło Chelmon idzie do Łukasza . Na jego miejsce przewiduję stadko Disparów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.