Skocz do zawartości
gentelman

Lactoria Cornuta - czyżby diabeł w owczej skórze?

Rekomendowane odpowiedzi

Ryba jest mała, no może XS ale skoro ma powstać nowe duże akwarium to w czym problem??

Widziałem takie w sklepach w pustych akwariach 30x30 po pare sztuk i pewnie długo tam będą bo wydaje mi się że na ten gatunek nie wielu akwarystów się decyduje. Na pewno u kolegi ma lepiej niż w takiej klicie gdzie światło jest zapalane dopiero jak klient przyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba jest mała, no może XS ale skoro ma powstać nowe duże akwarium to w czym problem??

Nie ma żadnego problemu wszystko jest naprawdę wspaniałe to norma.

W sklepie źle u kolegi lepiej , świetlana przyszłość.Ryba rośnie jak na drożdżach bo myśli równie optymistycznie o tym wariancie. :w00t:

O jakim sklepie mówisz z tym 30x30 , gdzie tak trzymają ryby ?

Gdzie światło zapalają jak klient przyjdzie? może to było w trakcie kwarantanny i takie ryby sprzedawali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzebanie w baniaku już nigdy nie będzie takie samo, ryba gryzie, kąsa lekko kalecząc. Gdy w w napięciu dokarm korale, Lactoria dba, żebym się nie nudził. Na szczęście te lekki skaleczenia podobne do ukąszeń mrówki na drugi dzień się goją, już dwa razy oberwałem w kostkę na dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben_sage jest taki sklep w Łodzi albo był, już nawet nie wiem. Może nie będe podawał nazwy. Dodam jeszcze że z klientami jest umawianie się na telefon. Kiedyś umówiłem się na 15 byłem trochę przed czasem i wszedłem razem z właścicielem więc wszystko widziałem. Prawie w każdym akwa była martwa ryba, może to po dostawie ale widać było że nie chciał mi tego pokazywać.

Gentelman Lactoria piękna ryba ale cos kosztem czegoś, przy niej z paru gatunków trzeba zrezygnować, krabami czy ślimakami się nie nacieszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem pudelko i krewecie czyszczace

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko to nie Lactoria ale w zasadzie podobne usposobienie. A duże miales pudełko?

Zastanawiam się czy prewencyjnie zakupić doktorka czy zaryzykować i wpuścić krewetke. Może ktoś jeszcze miał podobną konfigurację obsady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkie ja tylko obchodzilo jedzenie nic pozatym ryba miala w powazaniu wszystkie ryby i inne zwierzeta slimaki rorowki krewetki jak podchodzilem do akwa byla 1 do jedzenia

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez ponad rok i jest to świetna rybka z jednym zastrzeżeniem - nie do akwarium rafowego. Wyje wszystkie skorupiaki poza ślimakami z grubą muszlą, nawet bokserka poległa w starciu. Poza tym super zwierzak, robiący wrażenie na wszystkich gościach. Unosi się w wodzie niczym stateczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.

Bo moja Krowa odeszła na WR. Ryba była z krewetkami i ich nie ruszała. Nigdy nie rzuciła mi żadnej toksyny do akwarium. Nawet jak usnęła nic w zbiorniku się nie stało. Tak naprawdę nie wiem czemu usnęła . Żyła u mnie od świąt BN. Od trzech dni przestała jeść i była coraz smutniejsza :(

No cóż to już drugie podejście do tej ryby i ostatnie . Szkoda bo wesoła rybcia z niej była.

Jedynie co mogło ją zgubić to jej zachłanność na jedzenie wcinała coraz większe kawałki i mogła się zaczopować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze z wycienczenia z zasilna cyrkulacja. Moje pudelko dzisiaj nie moglo sie odkleic od grzebienia co dziennie przy jedzeniu wylaczam obiegowke zeby mogla spokojnie pojesc i odpoczac chodz pol godziny

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.