Skocz do zawartości
hop

Czy to krab pustelnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to krab pustelnik?

I jesli tak to czy trzeba dać mu coś do jedzenia? Czy po prostu znajdzie sobie pożywienie sam?

post-25125-0-72188000-1429456674_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcze nie zakładaj co chwile nowego tematu o swoich zwierzątka tylko pytaj w jednym. Zaraz założysz czwarty temat i zapytasz o aptasie.


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to krab pustelnik?

I jesli tak to czy trzeba dać mu coś do jedzenia? Czy po prostu znajdzie sobie pożywienie sam?

tak, pustelnik.... , jeżeli masz w zbiorniku inne zwierzaki które karmisz -to krab poradzi sobie bez "indywidualnego" dokarmiania


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@T.TOM.T & @silvia - dzieki

@jarex66 - nie należę do obrażalskich ale trochę głupio usłyszeć wobec siebie takiego sformułowania jak : "chłopcze". Moja żona i dzieci pewnie mieliby ubaw.

Jeśli się orientujesz na forach internetowych jest od zawsze zasada odzywania się do siebie na Ty. Jednak nie życzyłbyś sobie aby ktoś do Ciebie napisał np. "dziadku" albo "chłoptasiu".

Wydaje mi się, że nowy problem do identyfikacji w nowym temacie nie jest jakimś strasznym przestępstwem a jeśli jest dobrze opisany zwiększa indeksację serwisu i forum zyskuje większy ruch.

Edytowane przez hop (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@T.TOM.T & @silvia - dzieki

@jarex66 - nie należę do obrażalskich ale trochę głupio usłyszeć wobec siebie takiego sformułowania jak : "chłopcze". Moja żona i dzieci pewnie mieliby ubaw.

Jeśli się orientujesz na forach internetowych jest od zawsze zasada odzywania się do siebie na Ty. Jednak nie życzyłbyś sobie aby ktoś do Ciebie napisał np. "dziadku" albo "chłoptasiu".

Wydaje mi się, że nowy problem do identyfikacji w nowym temacie nie jest jakimś strasznym przestępstwem a jeśli jest dobrze opisany zwiększa indeksację serwisu i forum zyskuje większy ruch.

Haha no ok, wielkie sorry, widze że nie jesteś typem obrażalskiego :smiling: Chodziło mi o to że takie tu mamy przypadki. Przyjdzie jakiś trol ze szkoły i rozbawi całe forum swoimi pytaniami. Masz prawo pytać i wszystko jest git. Zrozum jednak, że gdybyś miał 100 pytań i założył 100 nowych tematów, to za chwile sam sie w tym nie połapiesz :thumbup: A tak to zakładasz temat i jedziesz sobie w swoim wątku dokąd zapragniesz i masz wszystko w kupie. Z jednym sie z Tobą nie zgodze. Indeksacja powiadasz ? To nie ruch na forum tylko śmietnik. Kiedyś ktoś odpowie Ci na jakieś bardziej skomplikowane pytanie i zanim to znajdziesz to osiwiejesz. Inne fora rzeczesz...na innych forach już by Cie zjechał moderator zatem luz.

Jeszcze raz przepraszam Cie

Edytowane przez jarex66 (wyświetl historię edycji)

Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.