Skocz do zawartości
Darrius87

Nieprzyjemny start.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Czyli przez weekend post ;-) a ze żaden ślimak nie chce tego jeść :-P w Malawi helmety wszystko pochłaniały moment ;-) aż korci mnie wrzucić tam jakiegoś :-P

WySwiftowane z Galaxy S4 dzięki Tapatalk'owi


539fd53b59e3bb12d203f45a912eeaf2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek kazdy start jest przyjemny, cyano glony i inne zycie jest czescia startu kazdego zbiornika

Nie walcz z tym wszystkim przejdzie burzliwie ale wynagrodzi brakiem powrotow,

Zbiornik masz prawie pusty nie ma ryzyka zadnego ,zaczekaj jeszcze kilka tygodni

Zaciemnianie i dziesiatki innych pomyslow sa pomocne na dwa dni i wraca

Lejemy tylko bakterie i czekamy

To jest moje zdanie

Edytowane przez marine (wyświetl historię edycji)

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, żeby nie życie w środku, to miałbym to w nosie ;-) jeżeli im nic nie grozi to tak zrobię

WySwiftowane z Galaxy S4 dzięki Tapatalk'owi


539fd53b59e3bb12d203f45a912eeaf2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i odnalazłem już dwie aiptasie. Rwać, czy niech sobie jeszcze rosną? :D jedna jest na pięknej nóżce, idealnej do ciachania ;)


539fd53b59e3bb12d203f45a912eeaf2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że właśnie widziałem Twój post o chęci zakupu twardych korali to chyba niewiele rozumiesz z tego co Ci koledzy piszą.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęć nie oznacza zakupu, spokojnie...


539fd53b59e3bb12d203f45a912eeaf2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aiptasie są uchwialami , bardzo łatwo sie rozmnarzaja. Nie da sie ich rwać . Poczytaj temat o tym jak mozna je usuwać i jakich ma naturalnym wrogów , jest tego sporo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, to miałem na myśli właśnie. Słyszałem o dobrym sposobie. Igła i woda utleniania w stopkę. Podobno samo odpada i wypływa

WySwiftowane z Galaxy S4 dzięki Tapatalk'owi


539fd53b59e3bb12d203f45a912eeaf2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy trafisz w stopkę , te cwaniaki są wyczulone na ruch i sie chowają więc wiej to na uwadze że przeciwnik tak całkiem bezbronny nie jest a w momencie zagrorzenia by przetrwać wypuszcza zarodniki do wody . Miłej zabawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym czekał. Dojrzewa- normalka. Przerabiałem to, było i zaciemnianie (czego niektóre korale nie przetrwały), były i inne porady, ktore wprowadzałem w życie. I nic nie pomogło. Dopiero jak odpuściłem, i dosłownie nic nie robiłem- wszystko znikło z dnia na dzien.

Problem byłby (i moze wtedy słuszne wszelkie te porady) gdyby akwa było juz dojrzałe, ale W obecnej sytuacji naprawde dalbym sobie na wstrzymanie i bym sie nie przejmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.