Skocz do zawartości
rafal19

[S] c. hawaiiensis, p. hepatus, żywa skała, p.hexateania, gorgonia, zoa

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozszczelnieniu zbiornika zostało na sprzedaż trochę życia. Sorki ze nie ma aktualnych fotek ale nie mam jak zrobić bo korale są poukładane w sumpie i dodatkowym akwarium. Ciezko dojść z aparatem aby zrobic ładne zdjęcia. Zdjęcia podglądowe można obejrzeć w moim wątku http://nano-reef.pl/...l/page__st__460 . Korale i ryby sa w 280L sumpie z cyrkulacją, odpieniaczem i oświetleniem + LPSy w akwarium 120L z cyrkulacją.

Postaram się jutro porobic jakies nowe fotki i zamieszczę w wątku. Bardzo zależy mi aby zwierzaki jak najszybciej znalazły nowy dom gdyż pływają w sumpie.

Odbiór osobisty.

AKTUALIZACJA 20.07.2015:

Pozostało do sprzedania:

RYBY:

Pseudochelineus hexataenia 35zł

Paracanthurus hepatus 120zł

Ctenochaetus hawaiiensis 550zł

Pseudogorgonia beżowa duża 70zł

Wszystkie wyżej wymienione zwierzaki żyją w 280L akwarium z z zainstalowanym odpieniaczem Red Skim 250 i cyrkulacją tunze 6105

Duża skałka 1,5kg z zoanthusami w dwóch odmianach barwnych (jedne są czerwone, drugie zielono-brązowe) 100zł

Duża skałka 2-2,5kg z zoanthusami (pomarańczowe środki brązowy brzeg) 100zł

żywa skała po 20zł/kg (skała jest bez tych kawałków co były w piasku, tamte poszły na śmietnik razem z piachem. Skała znajduje sie w akwarium 120L z odpieniaczem KZ M oraz mocną cyrkulacją %29.gif

odbiór osobisty

Kontakt: 509 238 307

gallery_7521_2702_463534.jpg

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw białobrody


MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja korali wszystkich z listy. rezerwacja białobrodego i chromisów

po szybkim dogadaniu się jest mozliwość dostarczenia np skały albo rybek jutro do Marek przy M1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał ale niefart. ... :( Kończysz przygodę z akwarystyką czy tylko techniczna przerwa przed następnym pieknym zbiornikiem? Nie poddawaj się, masz rękę do akwarystyki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...szok minął, humor wrócił :) Najważniejszy dla mnie, że zwierzaki trafiają w dobre ręce na duże zbiorniki - zwłaszcza ryby.

Już postanowione będzie kolejny baniak z tym że trochę niższy i już z wewnętrznym kominem :D We wtorek szyby jadą na szlifowanie i docinkę :D nowy bedzie miał 50 albo 55cm wysokości, taki zbiornik szelfowy pod SAME acry i z mniejszą ilością rybek. Z tym, że nie wiem kiedy akwarium zostanie odpalone, może jesienią, może wiosną, może za rok :D się okaże - puki jest okazja chcę trochę odpocząć od zbiornika :)

Stare akwarium się rozkleiło na czarnej laminowanej szybie - podobno przez laminat który wszedł w reakcję z silikonem. Po rozklejeniu baniaka widać, że na laminowanych szybach silikon praktycznie nie przystawał do krawędzi laminowanej szyby. Mimo upływu 3 lat, szklarz przyjął reklamacje i będę miał nowe akwarium za free z tych samych albo z nowych szyb :) będę też zgłaszał z polisy szklarza szkodę do ubezpieczyciela - szklarz ma wykupione ubezpieczenie od "błędu w sztuce".

do sprzedania jest także tridacna crocea 150zł oraz ukwiał e. quadricolor czerwony duży 120zł

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tridacne można zarezerwować

Edytowane przez marioletti (wyświetl historię edycji)

MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy bedzie miał 50 albo 55cm wysokości, taki zbiornik szelfowy pod SAME acry i z mniejszą ilością rybek. Z tym, że nie wiem kiedy akwarium zostanie odpalone, może jesienią, może wiosną, może za rok :D

Jak będziesz stawiał zbiornik to się odezwij (telefon masz). Uskładamy (poszczepimy) Ci takie Akro-cukieraski że na pewno Ci zrekompensują żal po starym akwa ;)

Odpoczywaj ale czuję że szybko się stęsknisz za tymi akwariowymi obowiązkami ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafał z życia już tylko quadri został?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update w peirwszym poście, pozostało:

RYBY:

Pseudochelineus hexataenia 35zł

Paracanthurus hepatus 120zł

Ctenochaetus hawaiiensis 550zł

Pseudogorgonia beżowa duża 70zł

Duża skałka 1,5kg z zoanthusami w dwóch odmianach barwnych (jedne są czerwone, drugie zielono-brązowe) 100zł

Duża skałka 2-2,5kg z zoanthusami (pomarańczowe środki brązowy brzeg) 100zł

żywa skała po 20zł/kg (skała jest bez tych kawałków co były w piasku, tamte poszły na śmietnik razem z piachem. Skała znajduje sie w akwarium 120L z odpieniaczem KZ M oraz mocną cyrkulacją %29.gif

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.