Skocz do zawartości
seicodriver

wurdemani vs bokserka

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos te krewetki razem w akwa? Boje sie ze bokserka zatlucze wurdemanni...i mam dylemat czy zakupic czy nie bo mam kilka aiptasi do wyrwania..


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bokserke mam od 2 miesiecy a wundermani od okolo miesiaca. Jak na razie zadnych strat, ale to, jak zwykle, zalezy od osobnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos te krewetki razem w akwa? Boje sie ze bokserka zatlucze wurdemanni...i mam dylemat czy zakupic czy nie bo mam kilka aiptasi do wyrwania..

Przynies do mnie skale za tydz bedziesz miec czysta

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa Tadzik rozkopie akwarium i z koralami przyniose skalde do Ciebie...u mnie aiptasie pojawily sie praktycznie na kazdej skale ktora mam w akwa copraeda sa male ale trzeba myslec o jakims pogromcy powoli


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zakupilem te wundermani na aiptazie ale chyba 2 to za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem te krewetki do tego wundermani i chyba predzej wygralbym w totka 6 chodz nie gram niz zjadly by 1 rozyczke. Zaopatrzylem sie w super pogromce pana brzydala :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś brzydala żeby mi wszystkie euphyllie zezarl


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty nie kazdy to euphyllio zerca

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euphyllie moj nie rusza ale jak zjadl roze zacza skubac zoa :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal i inne ryby jedzące aiptasię będą podżerały korale. Zawsze - to tylko kwestia czasu. Bokserka prędzej czy później będzie agresywnie się zachowywała w stosunku do krewetek, wieloszczetów, wężowideł i innych organizmów. A nawet potrafi zabić osłabioną rybę.

Krewetki na aiptasię też będą podżerały korale. Prędzej czy później. W mniejszym lub większym stopniu.

Nie ma rozwiązań idealnych, jest tylko mniejsze zło i marketing.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.