Skocz do zawartości
red45

Klejenie akwa - gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem projekt akwarium z panelem i szukam teraz firmy, która mi ten projekt zrealizuje. Czy możecie polecić jakichś sprawdzonych, solidnych dostawców? Najlepiej z okolic Łodzi. Bardziej zależy mi na estetyce i solidności wykonania niż na niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.erybka.pl, www.zoo-land.pl/

:)


Akwarium 104x50x60, ATI 8x39w dimm, Skimmer Skimz Oval SV203, Gyre XF130 + RW8+RW8

79f2a5736b72c7fb7330881dd9cde423u812a713.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie, wysłałem zapytania ofertowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LLS z forum i jego strona http://akwarium.szczecin.pl/

bedziesz zadowolony z ceny i jakości

Tu bym nie byl taki pewny, wyslalem 3 zapytania i na zadne nie dostalem odpowiedzi, Za to u mycioka dostalem to co potrzebowalem szybko i sprawnie, jakość rownież pierwszorzędna, jedyne co nie poszlo po mojej mysli to klejenie czarnym sylikonem ale to ja zmaścilem bo zupełnie mi to z głowy wylecialo i nie dopisalem w zamówieniu żeby byl bezbarwny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba gadać bezpośrednio z Przemkiem

nic nie mówiłem o terminie :) ja długo nie czekałem, a nawet dostalem przednią szybę opti w gratisie

ale warto też poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nadal czekam na wycene :)

Firm jest sporo wiec i wybór duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli nie odpisałem . Można na mnie polegać lecz muszę przyznać ze terminy są u mnie problemem .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bedzie mi dane tego sprawdzic, ja rozumiem ze mozna nie miec czasu ale z mojej strony jako klienta wyslanie 3 zapytań o akwarium ( i przez forum i przez biuro) i brak jakichkolwiek konkretow spowodowalo ze zbiornik zrobila konkurencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnej cenie robią w sklepie szklanabania zadzwon i zapytaj a na pewno cos jeszcze poradzą:)


- aquarium 400L optiwhite

- jecod dct 4000L

- jebao rw15

- jecod rw8

- maxspect razor 160W 16 000K

- maxspect razor 120W 16 000K

- sand 25 kg

- live rock 55 kg

- refugium (led lighting 10W)

- Mini Bubble King 160 VS12 DIY

Moje akwarium:

https://m.youtube.co...w&v=79iiBzQ5H7U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja na malowanie samochodu czekałem 3 miesiące, ale mam zrobione tak, że nawet nowy się nie umywa. No i w cenie dwu elementów malowanych w serwisie.

Z akwariami jest podobnie - chcesz dobrze i tanio - trzeba "swego" dopilnować, zadzwonić, pogadać. Rybka robi ładnie, pomagają przy transporcie i wniesieniu, kontaktowi i dokładni. Ale Przemka akwaria mi osobiście bardziej się podobają.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bedzie mi dane tego sprawdzic, ja rozumiem ze mozna nie miec czasu ale z mojej strony jako klienta wyslanie 3 zapytań o akwarium ( i przez forum i przez biuro) i brak jakichkolwiek konkretow spowodowalo ze zbiornik zrobila konkurencja

Rozumiem Cię i sam pewnie tak bym zrobił . Czesto jest tak że wpadam w wir pracy i przez cały tydzień wracam po nocy . I wtedy nie odpowiadam na meile .

Pozostaj mi przeprosić za brak odpowiedzi w czasie .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najfajniej robią w e rybce jakosc produktu bezkonkurencyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - ile waży akwarium 200x60x60 szyba 12mm??

m2 szkła 12 wazy 30kg, wychodzi około 110 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij tez na skalar.com.pl, podobno tez dobre akwa kleja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to precyzyjne opisanie zamówienia, ze wszelkimi szczegółami. Poproś wykonawcę, żeby DOKŁADNIE przeczytał zamówienie - niestety nie wszyscy czytają :(

Przed wysłaniem towaru do Ciebie poproś też wykonawcę żeby sprawdził gotowy produkt z opisem zamówienia i poprawił ewentualne niedociągnięcia. Ich usuwanie po odbiorze (szczególnie jak jest daleko, a ty masz zaplanowane stawianie zbiornika w określonym terminie) jest problematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myciok mikołów. Najlepszy wybór


Wszystkie parametry w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.