Skocz do zawartości
Gotterdammung

Pompy cyrkulacyjne montowane na uchwyt magnetyczny.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko szybkie dotyczące tych pomp z tematu, czy drugą, magnetyczną część można również zamontować pod wodą ? Ponieważ ze względu na budowę szafki akwariowej nie mam możliwości montażu takiej pompy ani na ścianie tylnej ani na prawym boku. Jedynym sensownym miejscem w tej strefie jest właśnie komin, i myślałem żeby do tego komina 2 pompy podczepić. Ale jak wspominałem, wiązało by to się z tym że obie części uchwytu magnetycznego byłyby zanurzone.

Ewentualnie może ktoś zna jakąś sensowną pompę w okolicach 400 - 500 zł na przyssawkę, najlepiej z regulowaną prędkością. Coś względnie porządnego.

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja mam dwie pompy Jebao rw i one maja uchwyt magnetycznoprzyssawkowy :) i ja magnes walnąłem w szafce nie jest potrzebny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki za odpowiedz ale to nie do konca to o co pytalem, chodzilo mi o to przedewszystkim czy te magnesty, tj ich 2ga część mogą być w wodzie... A coo do jebao, widze ze cieszą się one popularnością ale mam do tych chinczyków zły stosunek,. moze dlatego ze ostatnie 3 miesiące spędziłem w chinach ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą, ja mam jebao przyczepioną do komina wenętrznego, magnes jest w kominie pod wodą i wszystko jest o.k


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tunze tak samo - druga część w kominie i wszystko działa, trzyma się - magnesy są szczelnie zalane tworzywem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dziękuję ślicznie, tym sposobem mam większe możliwości wyboru pomp, 2 pójdą na komin i powinno być dobrze :) Dzięki wielekie za pomoc

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz 2 magnesy tak zamocowac, mam tak jebao rw 8 w kominie. Zreszta tak samo masz wavebox :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez tadzik443 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy koroduje ale mam w kominie i trzyma pompkę :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez juz pol roku mam w kominie, a teraz dokupilem druga pompe i tez wszystkie elementy w wodzie.


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.