Skocz do zawartości
camaro

Moje Red sea max 250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie

Red sea max 250

Oswietlenie 6xt5 +2 niebieskie listwy led

Reszta jak w standardzie

Obsada

2X mandaryn

2X wras

2X regal tand

3X clown fish

4X fire fish

2X cardinal

1X yellow tang

1X flame angel

1X cram angel

1x clean wraser

1X coral beauty

5X srimps

post-26258-0-83625400-1450359870_thumb.jpg

post-26258-0-47976200-1450360395_thumb.jpg

post-26258-0-91416500-1450360408_thumb.jpg

post-26258-0-97784700-1450368344_thumb.jpg

post-26258-0-14545800-1453559676_thumb.jpg

Edytowane przez camaro (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie! Moj rsm nadal w garażu ;)

Fajnie zobaczyć szkiełko nieco inne, miękasowe :) tylko dla mnie nieco za biało, ale to może kwestia fotki


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie mam problem ze zrobieniem normalnej fotki, sam widze jak wielka roznica jest w kolorach.ale uchwycenie naturalnych kolorow czasem wydaje sie niemozliwe.najbardziej odczowalne jest to na Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... las zoasków - tak lubię ... dla mnie bomba.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie lubuje w zoa i to akwarium jest wlasnie nastawione na taki rodzaj korali.posiadam bardzo duzo nietypowych odmian i wymagaja specjalnych warunkow. Ale naprawde na zywo wyglada to niesamowicie a przy tych ustawieniach i swietle pieknie wszystko sie rozrasta .widac dokladnie efekty po hornet zoa a i tych z honkongu wiekszosc korali jednak jest z australii.Mam ta mozliwosc i dostep do wszystkich korali i rybek jakie mozna sobie zazyczyc lecz zdecydowalem sie na taka obsade rybek i korali bo to ma cieszyc i byc pasja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dokladnie im dolega moze bede umial pomuc.

Zoa to naprawde nieraz wymagajace zwierzaki heheh

-sprawdz czy na zoa sa widoczne male slimaczki wygladaja jak male jeze. Male ale bardzo szkodliwe i ciezko je wyplenic. Zoa choc rozwija sie jest obgryziona i powoli marnieje. Bardzo szybko sie rozmnazaja i potrafia zniszcyc cale kolonie, w usunieciu pomaga odsysanie ich pipeta lub zaopatrzenie sie w rybki flame angel lub cream angel

-przedmuchaj zoa pipeta usun z nich zanieczyszczenia i porosty znajdujace sie miedzy nimi

-po przelaczeniu na swiatlo nocne podaj witamine C jesli nie posiadasz w kroplach mozna zetrzec w proszek tabletke i dodac do akwarium

-z rana przed zapaleniem swiatla dziennego dodaj do zbiornika Iodine

BARDZO WAZNY SKLADNIK dla Zoa

-po godzinie od dodania iodine wlej do akwa dobrej jakosci plankton 50ml na 250 litrow

-nastepnego dnia dodaj tylko plankton z rana

Napewno zauwazysz roznice i poprawe

Mam nadzieje ze moje informacje pomoga

post-26258-0-55315300-1453559959_thumb.jpg

Edytowane przez camaro (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petarda, gratuluje pięknego i kołowego akwa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie to wygląda. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo mi milo czytac ze sie podoba.

Co tydzien odbieram okolo 300 korali i 100 rybek najczesciej z australii indonezji i honkongu lecz swoje akwarium zrobilem z pasji i kazdemu tego zycze bo niewazna cena czy tez szpan najwazniejsze by dawalo radosc wlascicielowi . wiekszosc korali wychodowalem sam i bardzo cieszy kazda chwila spedzona przy akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camaro mógłbyś zdradzić co rozumiesz przez "dobrej jakości plankton". Akwarium petarda�. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Plankton dobrej jakosci to taki po ktorym widac efekty po 10 minutach od dodania do akwarium .Spedzilem duzo czasu nad planktonem testujac to nawlasnych koralach i naprawde duzo ze sprzedawanych niby planktonow nie daje nic poza zabarwieniem wody na zielono.duzo osob sprzedaje plankton robiony na szybko i na slabej bazie a i dodaja chocby coperpods zeby ktos przypadkiem ich nie skopiowal. Od roku sam robie plankton gdzie podstawa jest florida grower plus tetra plankton do tego domieszka planktonu 6 specific i naprawde daje to efekty .po dodaniu w ciagu 10 min korale poprostu pompuja sie niesamowicie prubowalem wiele kupczych i nie dawaly takiego efektu. Samemu idzie bardzo tanio zrobic plankton uzywajac do tego 2l butelki lub jakiegos przezroczystego pojemnika.

Edytowane przez camaro (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.